MUDr. Monika Manderlová

MUDr. Monika Manderlová Premium

(25 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Sokolská třída 21, Ostrava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Evidenční číslo v ČLK 5167858194
MUDr. Monika Manderlová Premium
(25 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 2006 návštěv profilu

MUDr. Monika Manderlová je lékařkou v předatestační přípravě, která disponuje bohatou praxí v estetické medicíně a v kosmetologii. Působí na prestižní klinice na Moravě - B.ESTÉE v Ostravě.

MUDr. Monika Manderlová se zaměřuje na celkové ošetření a zlepšení stavu pokožky, komplexní vzhled a mimo jiné, se orientuje na nejmodernější metody omlazování a zpomalování procesu stárnutí. Paní doktorka se zajímá o nové trendy v estetické medicíně a kosmetologii, které rovněž pravidelně monitoruje a předává dál klientům prostřednictvím svého instagramového blogu.

MUDr. Monika Manderlová v roce 2019 úspěšně odpromovala na Lékařské fakultě Ostravské univerzity v Ostravě a již během svého studia absolvovala řadu tuzemských a zahraničních kurzů, školení a kongresů o estetické medicíně a progresivních metodách omlazení pleti. Zároveň počas studia participovala na několika klinických studiích a odborných publikacích. Svoji praxi zahájila ve SZZ Krnov, kde působila na gynekologicko-porodnickém oddělení a získala tak zkušenosti nejen z klinického ale i akutního, chirurgického oboru. Je členem mladého a velmi ambiciózního týmu kliniky B.ESTÉ v Ostravě kde pracuje jako specialistka na zákroky estetické medicíny.

Na klinice B.ESTÉ je MUDr. Monika Manderlová součástí profesionálního a rychle se rozrůstajícího týmu lékařů a plastických chirurgů. Mezi její specializace patří veškeré typy omlazujicich procedur se zaměřením na celkové zlepšení stavu pleti a pokožky. Mezi nejvyhledávanější zákroky aplikované paní doktorkou patří injekční výplně pomocí kyseliny hyaluronové a botulotoxinu, vyhlazení nebo úplné odstranění vrásek, zvětšení rtů, anti-ageing procedury, mezoterapie. MUDr. Monika Manderlová se také specializuje na řešení alopecie, vypadání vlasů a vlasové mezoterapie s vynikajícími výsledky .

Klinika B.ESTÉ je první soukromou klinikou na Moravě, kde na jednom místě naleznete zákroky a ošetření estetické medicíny, kosmetologie a plastické chirurgie. Cílem celého týmu zkušených lékařů a specialistů je klientům všech věkových kategorií nabídnout komplexní péči s využitím produktů té nejvyšší světové kvality.

Členství:

 • Česká lékařská komora

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Němčina

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Recenze (25)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Mám skvělou zkušenost s paní doktorkou Manderlovou a chtěla bych jí ještě jednou moc poděkovat. S takovým úžasným lidským přístupem, profesionalitou, odborností se člověk jen tak nesetká. Paní doktorka je ukázkovým případem toho, jak se chce člověk c...Číst dál

MUDr. Monika Manderlová · 4. 12. 2023

Moc krát děkuji za krásná slova a za Vaši důvěru, péče o Vás je samozřejmostí. Děkuji ještě jednou a přeji krásné dny 🌷

Paní doktorka mi byla doporučena jako profík na rty.Chtela jsem decentní a ty mám.Vse mi vysvětlila a i pri samotném zákroku se mnou komunikovala. O prázdninách jdu na další drobný zákrok a už se moc těším.Moc paní doktorku Moniku doporučuji.

Paní Doktorka Manderlová je geniálním příkladem toho, že i lékaři mohou být empatičtí a kompromisní. Má velmi lidský a trpělivý přístup, před zákrokem vše vysvětlí, názorně ukáže a vše s Vámi zkonzultuje. Hodnotí každého pacienta individuálně a snaží...Číst dál

Chtěla jsem vypadat lépe, mladší, odpočatá. Paní doktorky jsem podstoupila výplně rtů, Botulotoxin, aplikaci kyseliny hyaluronové, aby pleť vypadala lépe. Paní doktorka má zlaté ruce a člověk opravdu vypadá dobře, výsledek vůbec není umělý, ale napro...Číst dál

MUDr. Monika Manderlová · 31. 5. 2023

Moc děkuji za důvěru a budu se těšit na další návštěvu. 🙂

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Monika Manderlová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (20)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Monika Manderlová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!