MUDr. Andrea Římanová
MUDr. Andrea Římanová

MUDr. Andrea Římanová Premium

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Urbinská 187, Český Krumlov, Jihočeský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 6 hodin
MUDr. Andrea Římanová
MUDr. Andrea Římanová Premium
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 4867 návštěv profilu

MUDr. Andrea Římanová je lékařka na klinice Gynekologie Femina s.r.o., která vám splní nejen požadavky v oboru gynekologie a porodnictví, ale specializuje se také na krásu, zdravotní péči a estetickou medicínu. Klinika, na které je MUDr. Andrea Římanová hlavní lékařkou naleznete v malebném městečku Český Krumlov.

MUDr. Andrea Římanová vystudovala zahraniční lékařskou fakultu obor gynekologie a porodnictví kde v roce 2002 úspěšně odpromovala. Je držitelkou celoživotního diplomu vzdělání a platné licence udělené Českou lékařskou komorou. Během své praxe absolvovala nespočet kurzů a školení o estetické medicíně.

Pro paní doktorku je velice důležité aby klienti odcházeli z její ordinace nejemon krásní, ale především zdraví a spokojení. Na klinice Gynekologie Femina s.r.o. jsou mimo gynekologie a porodnictví nabízeny zákroky estetické medicíny a dermatologie.

MUDr. Andrea Římanová se orientuje na 3 hlavní tipy vylepšení obličeje. Na stimulaci pokožky v okolí očí používá Nucleofil Soft Plus EYES, na smutné tváře BOTOX DAO - depressor angulli oris a na vrásky na nose aplikuje BOTOX bunny lines.

Mezi další nabízené ošetření patří rejuvenace intimních partií, mezoterapie - hydratace pleti, injekční výplně kyselinou hyaluronovou, PRP (plazmaterapie, vampírský lifting) nebo vyhlazení vrásek pomocí botulotoxinu. Na revitalizaci tváří, vlasů a rukou paní doktorka používá PRF což je nejmodernější metoda plazmaterapie. Microneedling neboli mikrojehličkování je minimálně bolestivá, miniinvazivní metoda na ošetření pleti, která společně s dalšími ošetřeními estetické medicíny se zaměřením na zdraví a krásu lze podstoupit v ordinaci paní doktorky Římanové.

V neposlední řadě nabízíme také ošetření pomocí JETT PLASMA FOR HER II. Jedná se nový moderní lékařský přístroj, který nabízí řešení pro různé gynekologické problémy. Tento přístroj je vhodný pro ženy trpící inkontinencí, chronickými záněty močových cest, poporodními komplikacemi, ochablostí vulvy, uvolněním poševní sliznice, bolestivostí jizev, atrofií pochvy a nedostatečnou vlhkostí.

JETT PLASMA FOR HER II je bezpečný, pohodlný a bezbolestný. Výhody tohoto ošetření zahrnují bezpečnost, pohodlí a bezbolestnost, krátkou dobu trvání, neinvazivní povahu, není nutná anestezie, absence hormonů a jizev, a dobře viditelné výsledky již po prvním ošetření, které mají dlouhodobý efekt.

V příjemném prostředí kliniky s moderní technologií spojená s profesionální diagnostikou, dlouholetými klinickými zkušenostmi a hlubokou empatií vám bude nabídnuta ta nejlepší péče. 

Buďte aktivní a neváhejte se na cokoliv zeptat, pracovníci kliniky vám rádi pomohou. 

MUDr. Andrea Římanová disponuje Dárkovým poukazem na veškeré estetické výkony dle výběru, kterým potěšíte své blízké.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Deutsch
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Dermatologie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Kyselina hyaluronová

zvetšení rtu , brada , licni kosti , konturace tváře
Od: 5.000 Kč do 5.500 Kč

Zvětšení rtů

vyplne Stylage , Teoxan- Teosyal , Juvederm
Od: 5.000 Kč do 5.500 Kč

Botulotoxin proti pocení

Botox podpazi - do 2 tydnu uplne vymizi pocení
Od: 7.000 Kč do 7.100 Kč

Injekční výplně

zvetseni rtu , brada , konturace tvare , zvyrazneni licn.kostí
Od: 5.000 Kč do 5.500 Kč

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Botulotoxin

Velice děkuji paní doktorce Římanové za její přístup. Vše mi v klidu vysvětlila a doporučila následný postup jak konkrétní aplikace botoxu, ale i další aplikace zákroků, které mi pomůžou k omlazení pleti.

Požádejte: MUDr. Andrea Římanová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (6)

Požádejte: MUDr. Andrea Římanová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!