MUDr. Marek Bortlíček
MUDr. Marek Bortlíček

MUDr. Marek Bortlíček Premium

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Nábřeží 1488/8B, Havířov, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 16 hodin
MUDr. Marek Bortlíček
MUDr. Marek Bortlíček Premium
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 514 návštěv profilu

MUDr. Marek Bortlíček je odborník na plastické operace a estetické zákroky na známé havířské klinice estetické medicíny a plastické chirurgie PRIMED Clinic.

MUDr. Marek Bortlíček v roce 2008 úspěšně odpromoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci v oboru všeobecného lékařství, kde poté v roce 2022 atestoval v oboru plastické chirurgie. Po ukončení studia MUDr. Marek Bortlíček absolvoval nespočet tuzemských i zahraničních stáží a odborných kurzů. Mezi poslední patří kurz mikrochirurgie u Prof. Nistor Alex v Temešváru – practical course in supramicrosurgery of vessels and nerves, stáž na oddělení plastické chirurgie FN Královské Vinohrady v Praze a na klinice plastické a estetické chirurgie FN U Svaté Anny v Brně. Je členem České lékařské komory.

MUDr. Marek Bortlíček má ve své praxi již více než 10 let zkušeností. Svoji lékařskou činnost započal na chirurgickém oddělení FN Ostrava Poruba, ve stejné nemocnici působil také v kardiochirurgickém centru a od roku 2015 ordinuje v Centru plastické chirurgie a chirurgie ruky FN Ostrava Poruba. Aktuálně můžete pana doktora MUDr. Marka Bortlíčka navštívit ve Fakultní nemocnici v Ostravě a na klinice estetické medicíny a plastické chirurgie PRIMED Clinic, kde zastupuje místo hlavního chirurga.

MUDr. Marek Bortlíček se na klinice specializuje na operace břicha / abdominoplastiku, zvětšení, zmenšení nebo modelaci prsou. Laserovou a klasickou liposukci a operace očních víček. Pan doktor mimo jiné na klinice PRIMED asistuje svým kolegům u komplikovaných plastických operacích.

PRIMED Clinic je první klinika v České republice, která začala nabízet zákroky liposukce. Nyní se specializuje na veškeré typy estetických ošetření a zákroků plastické chirurgie. V moderně vybavených prostorách kliniky se o vás postarají převážně vysoce vzdělaní lékaři a specialisté na plastickou chirurgii a estetickou medicínu. Na klinice PRIMED Clinic operují MUDr. Marek Bortlíček, MUDr. Martin Paciorek, MUDr. Martina Fajkošová, MUDr. Petr Havránek a MUDr. Pavel Havránek.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Modelace prsou

Skvělá klinika, přístup personalu

PRIMED Clinic · 12. 6. 2024

Moc Vám děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste si to u nás užila :-) Mějte se krásně!

Kompletní příběh (Modelace prsou):
Průměr Clinic v Havířově
Požádejte: MUDr. Marek Bortlíček o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Průměr Clinic v Havířově

Vybrala jsem si tento zákrok když jsem vydělá ten výsledek u své dcery která ho podstoupila.jsem zastánce naturismu a tet má prsa vypadají skvěle(po těch dětech potřebovali prsa trochu poopravit).jsem velice spokojená.zaroven chci poděkovat...

Číst dál

Obrázky (13)

Videa (5)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Marek Bortlíček o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!