MUDr. Michal Dychus
MUDr. Michal Dychus

MUDr. Michal Dychus Premium

Žádné recenze
Ohodnotit
Sokolská třída 21, Ostrava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
MUDr. Michal Dychus
MUDr. Michal Dychus Premium
Žádné recenze

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 994 návštěv profilu

Prim. MUDr. Michal Dychus je atestovaný, velmi vyhledávaný plastický chirurg s licencí udělenou Českou lékařskou komorou. Specializuje se na širokou škálu rozsáhlých plastických operací, chirurgických výkonů, ale i dermatologických a estetických ošetření.

Prim. MUDr. Michal Dychus v roce 2009 odpromoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a tentýž rok započal svoji praxi na chirurgické klinice ve Fakultní nemocnici v Ostravě. V roce 2016 získal atestaci z chirurgie a v roce 2021 atestaci z plastické chirurgie. Pan doktor také disponuje certifikátem pro aplikaci kosmetických injekčních výplní pomocí kyseliny hyaluronové a botulotoxinu. Zúčastnil se několika stáží v Praze, Brně a ve Vysokém nad Jizerou a je také pravidelným účastníkem zahraničních i domácích vzdělávacích akcí, kongresů a workshopů.

V roce 2017 začal prim. MUDr. Michal Dychus pracovat na oddělení plastické chirurgie v Nemocnici Třinec p.o. Tři roky poté nastoupil na Formé Clinic v Praze, kde se po boku MUDr. Tomáše Beneše několik let zdokonaloval. Aktuálně prim. MUDr. Michal Dychus působí jako primář a hlavní lékař plastické chirurgie na klinice BESTĒE v Ostravě.

BESTĒE Clinic je jedna z nejmodernější klinik plastické chirurgie, estetické medicíny a kosmetologie na Moravě. Disponuje kompletním zařízením pro maximální komfort klienta. Hlavním cílem kiniky je kompletní péče, estetický vzhled a především zdraví každého pacienta.

Prim. MUDr. Michal Dychus je specialista na chirurgii ruky, dále provádí klasickou abdominoplastiku a mini-abdominoplastiku, zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů nebo vlastního tuku, pozvednutí a vytvarování prsou nebo zmenšení prsou, tumescentní liposukci přístrojem Body-Jet, operace víček či odstálých boltců a další výkony plastické chirurgie a ošetření estetické medicíny jako aplikace botoxu a výplní na bázi kyseliny hyaluronové.

Prim. MUDr. Michal Dychus je specialista na kombinované výkony a vždy klade velký důraz na individuální přání klientek.

Spolupracuje s

FORMÉ Clinic

FORMÉ Clinic

Požádejte: MUDr. Michal Dychus o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!