MUDr. Michal Dychus

MUDr. Michal Dychus

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Sokolská třída 21, Ostrava, Moravskoslezský kraj
MUDr. Michal Dychus
MUDr. Michal Dychus
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Prim. MUDr. Michal Dychus je atestovaný, velmi vyhledávaný plastický chirurg s licencí udělenou Českou lékařskou komorou. Specializuje se na širokou škálu rozsáhlých plastických operací, chirurgických výkonů, ale i dermatologických a estetických ošetření.

Prim. MUDr. Michal Dychus v roce 2009 odpromoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a tentýž rok započal svoji praxi na chirurgické klinice ve Fakultní nemocnici v Ostravě. V roce 2016 získal atestaci z chirurgie a v roce 2021 atestaci z plastické chirurgie. Pan doktor také disponuje certifikátem pro aplikaci kosmetických injekčních výplní pomocí kyseliny hyaluronové a botulotoxinu. Zúčastnil se několika stáží v Praze, Brně a ve Vysokém nad Jizerou a je také pravidelným účastníkem zahraničních i domácích vzdělávacích akcí, kongresů a workshopů.

V roce 2017 začal prim. MUDr. Michal Dychus pracovat na oddělení plastické chirurgie v Nemocnici Třinec p.o. Tři roky poté nastoupil na Formé Clinic v Praze, kde se po boku MUDr. Tomáše Beneše několik let zdokonaloval. Aktuálně prim. MUDr. Michal Dychus působí jako primář a hlavní lékař plastické chirurgie na klinice BESTĒE v Ostravě.

BESTĒE Clinic je jedna z nejmodernější klinik plastické chirurgie, estetické medicíny a kosmetologie na Moravě. Disponuje kompletním zařízením pro maximální komfort klienta. Hlavním cílem kiniky je kompletní péče, estetický vzhled a především zdraví každého pacienta.

Prim. MUDr. Michal Dychus je specialista na chirurgii ruky, dále provádí klasickou abdominoplastiku a mini-abdominoplastiku, zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů nebo vlastního tuku, pozvednutí a vytvarování prsou nebo zmenšení prsou, tumescentní liposukci přístrojem Body-Jet, operace víček či odstálých boltců a další výkony plastické chirurgie a ošetření estetické medicíny jako aplikace botoxu a výplní na bázi kyseliny hyaluronové.

Prim. MUDr. Michal Dychus je specialista na kombinované výkony a vždy klade velký důraz na individuální přání klientek.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Abdominoplastika

30.ledna jsem podstoupila abdominoplastiku se sešitím diastázy. Vše proběhlo bez komplikací a po dvou dnech jsem odjela domů. Po operaci jsem se cítila dobře. Dnes, zhruba tři týdny po zákroku, nemám žádné bolesti, otoky a ani modřiny. Pana doktora D...Číst dál

Spolupracuje s

FORMÉ Clinic

FORMÉ Clinic

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.