Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce břicha a paží

Anonym11
10. 2. 2021 · Poslední odpověď: 16. 2. 2021

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala, absolvovala jsem liposukci břicha a paží s následným přesunem do hýždí, jelikož jsem si přála mít větší zadek, bylo mi sděleno, že pokud si budu držte stejnou váhu, (moje váha byla vždy 52 kg, váha se mi celý život nemění) že mi postava zůstane stejná, bohužel i když jsem pořád držela stejnou váhu, začaly se mi „zatučňovat" moje štíhlé nohy stehna a lýtka, na které jsem byla vždy celý život pyšná a vždy jsem je měla bez tuku, začala jsem to pozorovat až rok po liposukci, rok zůstaly stejné, zkusila jsem nyní zhubnout na váhu 49 a stejně na nich tuk mám, jsem z toho nešťastná, kdybych to věděla, ponechám si raději tloustnutí do břicha. Jak je to možné? Co jsem udělala špatně? Mám zhubnout na 47 kg? Abych na nich neměla tuk jako dříve? Budu jak anorektička.

Přijde mi, že ten tuk, který se předtím mohl usazovat v tom břiše a rukou nyní míří jen do nohou, takže stačí jen kilo, které se předtím rozprostřelo po celém těle, měřím se každý den metrem, úbytek 1 kg se mi zmenší lýtka o 1 cm

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Bartošková
2 adresy v Jihomoravský kraj . 16. 2. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den, na toto je těžká odpověď. Většinou to tak je, že pokud si držíte váhu, je vše v pořádku. Věkem a hormonálními změnami či nemocemi může docházet k otokům dolních končetin. Chtělo by to více informací.
S pozdravem,
MUDr. Jana Bartošková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 1. 2014
Laserová liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 6. 2021
Plastická operace paží
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 7. 2012
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 7. 2017
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2023
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2023
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2022
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2023
Plastická operace paží
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2015
Liposukce
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 4. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi