Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce zad a zadní části paží

FAQ
FAQ
15. 11. 2016 · Poslední odpověď: 31. 7. 2017

Dobrý den. Ačkoli mám celkem štíhlou postavu, v horní části zad se mi v prádle dělají nepěkné "bochánky". Dá se liposukcí odstranit tuk i z oblasti zad? Trápí mě i tuk na pažích. Je tumescentní liposukce pro mě vhodný zákrok?

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
16. 1. 2017
Nejlepší odpověď
Tuk z těchto oblastí odstranit lze, vhodnost zákroku vám sdělí lékař při osobní konzultaci.
MUDr. Jaroslava Kačírková, Medilip
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Štěpán
Brno . 31. 7. 2017
Liposukce zad a paží má obecně horší výsledky než například liposukce břicha. Tumescenční liposukce se liší způsobem znecitlivění ale obecně ne kvalitou výsledku.
MUDr. David Štěpán
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 29. 12. 2016
Ano tyto lokality se zcela běžně odsávají, zda je liposukce vhodná u vás vám po internetu ale nikdo nesdělí, nutná je osobní konzultace s lékařem.
MUDr. Michael Entner
Premium
Praha . 28. 11. 2016
Dobrý den,

liposukci paží doporučujeme našim klientům radiofrekvenční neboli BodyTite. Ta nejen odsává tuk, ale zároveň zahřívá pokožku a podkoží, a tím kůži stahuje. Výsledek je tak daleko efektivnější než po klasické liposukci, kdy tuk je sice odsátý, ale kůže zůstává i nadále povislá.
Otázkou je, do jaké míry máte kůži povislou, zda nebude zapotřebí pro uspokojivý výsledek lift paží (arm lift).
Takto naslepo je těžké radit, proto doporučuji osobní konzultaci u plastického chirurga, který Vám navrhne pro Vás to nejlepší řešení.

S pozdravem

MUDr. Ján Pilka
klinika Aesthevita
Premium
Plzeň . 15. 11. 2016
Co se týče zad - je potřeba vidět, o co přesně jde, ale všeobecně by to neměl být problém. Paže - zde bývají komplikace s poškozením lymfatických cév a následnými přetrvávájícími otoky nejen paží, ale i rukou. Je potřeba dobře promyslet, zda zákrok za takové riziko stojí. Navíc se zde kůže špatně kontrahuje a výsledky nebývají příliš pěkné. V obou případech se lze více vyjádřit až při osobní konzultaci.

Hezký den přeje, MUDr. Kamila Šormová

Související dotazy

Liposukce středních partií Praha - detaily a cena

bara217814
27. 3. 2014 · Poslední odpověď: 31. 3. 2014

Zdravím,poptávám cenu liposukce středních partií, jmenovitě vnitřní stehna, vnější stehna, hýždě a boky, výška 165, věk 23let, váha 55kg.

Preferovala bych zákrok v celkové anestezii a místo zákroku praha, zajímá mě celková cena, doba hospitalizace, popřípadě jiné návrhy řešení.

Foto mohu zaslat na požádání.

Děkuji

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den Báro.Na naší klinice je cena liposukce středních partií
od 22 tis. do 50 tis.Kč.Doba hospitalizace je jedna noc a provádí se v celkové anestezii.Objednejte se na tel. Zdraví Mudr.Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Liposukce při nadváze po abdominoplastice

Nika788373
Nika788373
20. 3. 2019 · Poslední odpověď: 22. 3. 2019

Dobry den. Pred 2 lety jsem podstoupila abdominoplastiku. Nyni bych rada podstoupila liposukci bricha-zad-boku-stehen + podbradek. Je tento zakrok mozny provest najednou? V rodine mame obezitu v genech bohuzel. Vazim 118 kg jiz poslednich nekolik let. Jsem ale naprosto zdrava. 4x tydne intenzivne cvicim a dodrzuju jidelnicek. Bohuzel kila se vzdy hybou velmi pomalu. Prosim nedoporucujte mi navstevu obezitologa/vyzivoveho poradce. Cvicim pravidelne posledni 4 roky. Rada bych vedela co vse je v mem pripade mozne udelat. Kdyz uz cvicim a jim zdrave, rada bych konecne mela i viditelne vysledky. Dekuji za odpovedi a nazory.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 22. 3. 2019
Dobry den, zákrok by šel provést najednou, pokud byste měla v pořádku interní oředooersční vyšetření.Vhodná je osobní konzultace.zdraví Dr.Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Plastická operace paží
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 7. 2012
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 5. 2010
Liposukce
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 7. 2010
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 6. 2009
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2023
Liposukce
26 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 1. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2023
Modelace prsou
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 5. 2013
Zmenšení prsou
19 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 4. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi