Medinel s.r.o. - Centrum estetické medicíny

Medinel s.r.o. - Centrum estetické medicíny

(15 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Boettingerova 2902/26, Plzeň, Plzeňský kraj
Medinel s.r.o. - Centrum estetické medicíny
Medinel s.r.o. - Centrum estetické medicíny
(15 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Dostanete se k nám velmi jednoduše, buď městskou dopravou, nebo můžete přijet autem a využít parkování na našem vlastním parkovišti chráněném závorou.

Soukromé centrum estetické chirurgie Medinel se specializuje na plastickou chirurgii a korektivní dermatologii. Nachází se ve zcela nové moderní budově v Plzni-Borech.

Specializujeme se na plastiku obličeje, operaci prsou, zvětšení rtů nebo operaci očních víček.

Facelift (plastika obličeje) je dnes běžně využívaná operace vhodná ve zralém věku. Dnes už ji nepodstupují pouze celebrity, ale všichni, kdo chtějí vypadat svěží a svůj vzhled omladit.

Modelace prsou - Provádíme zvětšení i zmenšení nebo zmenšení prsních dvorců. Modelace je možná i bez nutnosti vložení implantátů.

Zvětšení rtů - Krásné plné rty můžete mít díky jednoduchému nechirurgickému zákroku. Díky výplním získají rty objem přesně v těch místech, kde je potřeba.

Operace očních víček - Operujeme jak horní,tak dolní oční víčka, případně i oboje současně. Díky odstranění přebytečné kůže budou oči vypadat mladší. Zlepší se i vidění, budou odstraněny některé vrásky a zmizí také otoky.

Kromě toho nabízíme i další zákroky. Patří k nim mimo jiné plastika břicha, plastika nosu, redukce valů stehen a paží, operaci odstálých uší nebo v poslední době velmi oblíbená liposukce.

V Centru Medinel disponujeme moderně vybaveným aseptickým operačním sálem s klimatizací a luxusními dvojlůžkovými pokoji s televizí, videem, Wifi a koupelnou. O klienty se postará profesionální tým našich pracovníků. Můžete si být jisti, že u nás budete mít jen tu nejlepší péči. Disponujeme špičkovými technologiemi, nově vybaveným operačním sálem i profesionálním týmem.

Mezi klienty Centra plastické chirurgie Medinel patří i slavné osobnosti. Jeden z našich zkušených chirurgů MUDr. Jan Bouda například prováděl operaci prsou známé modelky Dominiky Mesárošové.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ano

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Recenze (15)

4.9
15 Recenzí · 100 % doporučuje

Rychlé objednání termínu i poté provedení zákroku. Výsledek je hezký. Jsem velmi spokojená.

Rychlé objednání na operaci víček

Nadšení po operaci horních víček

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (7)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (13)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.