MUDr. Kateřina Lednová

MUDr. Kateřina Lednová

Žádné recenze
Ohodnotit
Plaňanská 573/1, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Kateřina Lednová
MUDr. Kateřina Lednová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Kateřina Lednová se specializuje například na tyto zákroky a metody: peeling (chemický nebo glykolový), odstraňování nejrůznějších jizev, diagnostiku znamének, zvětšování rtů, léčení hemangiomu (nejčastější nezhoubný nádor vyskytující se u dětí) nebo odstraňování pigmentových skvrn. Dále se zaměřuje na zmiňovanou péči o zralou pleť. Provádí například injekční výplně, výplně pomocí kyseliny hyaluronové, redukci vrásek pomocí botulotoxinu, revitalizaci pleti na obličeji, dekoltu, krku nebo na rukou atd.

MUDr. Kateřina Lednová je vyhledávanou odbornicí ve svém oboru. To dokazují nejen stovky spokojených klientů, kteří její služby hodnotí velmi pozitivně a rádi se do její ordinace vracejí. Je také lékařkou, která často poskytuje odborné komentáře médiím.

MUDr. Kateřina Lednová se narodila v roce 1979 v Praze, kde žije a vykonává svou lékařskou praxi.

V roce 2004 MUDr. Kateřina Lednová úspěšně absolvovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.
V letech 2004 — 2006 pracovala na I. Dermatovenerologické klinice v Brně.

Dále pak zkušenosti v oboru získávala na kožním oddělení Krajské nemocnice v Pardubicích. Od roku 2008 pracovala na kožním oddělení fakultní nemocnice v Praze- Motole, kde vedla všeobecnou ambulanci, odbornou ambulanci pro léčbu akné a také ambulanci korektivní dermatologie. V roce 2010 složila atestaci 2. stupně v oboru dematovenerologie.

MUDr. Kateřina Lednová se aktivně i pasivně účastní mnoha domácích a zahraničních kongresů. Od roku 2010 do roku 2019 pracovala jako dermatoložka Medical Laser Center v Praze, kde se mimo jiné zaměřovala na boj proti vráskám. Věnovala se například mezoterapii (speciální moderní metoda ošetření pleti pro odstranění kruhů pod očima a zvednutí kontur obličeje).

Aktuálně působí jako dermatolog kožního oddělení EUC kliniky na Praze 10. Tato klinika patří k největším poskytovatelům hrazené i nehrazené zdravotní péče v České republice. Kromě toho nyní MUDr. Kateřina Lednová pracuje na ambulanci léčebné i estetické dermatologie DITA-MED (v rámci Polikliniky Malešice).

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (6)

Výrůstky v podpaží
Odpověď odborníka · 30. 9. 2011
Dobrý den, doporučila bych laser Ultrapulse. Možno vyřešit za jedno sezení.Výborné hojení a výsl. kosmetický efekt.Cena se pohybuje od 1500,-kč dle rozsahu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.