MUDr. Monika Kavková
MUDr. Monika Kavková

MUDr. Monika Kavková Premium

(18 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Jindřišská 939/20, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Rezervovat konzultaci Zobrazit kalendář
Obvykle odpoví do 9 hodin
MUDr. Monika Kavková
MUDr. Monika Kavková Premium
(18 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 9832 návštěv profilu
MUDr. Monika Kavková

„Odborník na estetickou, anti-agingovou a regenerativní medicínu.“

Pokud bychom měli shrnout jednou větou, čemu všemu se MUDr. Monika Kavková věnuje, pak by to bylo takto. Chceme-li však být objektivní, rozhodně musíme zmínit, že jde o lékařku z oboru plastické chirurgie a estetické medicíny plnou energie, která se snaží mimo jiné věnovat i školení o nových metodách. Je jedinou českou držitelkou mezinárodní školící certifikace Aptos – metoda niťových liftingů a práce s trakčními nitěmi.

Své zkušenosti předává hlavně svým kolegům z oboru, ale také se ráda setkává i s pacienty, kteří touží vypadat mladší a chtějí pomoci od plastického chirurga či odborníka na estetickou medicínu. Na své klinice používá takové metody omlazení, které mají velký efekt s minimální bolestí a dobou rekonvalescence.

Zkušenosti plastika z celého světa

Pokud se o plastickou chirurgii a estetickou medicínu zajímáte, jistě je vám její jméno více než povědomé. Často pořádá odborné přednášky, školení a vydává články v lékařských časopisech. Své zkušenosti čerpala nejen v České republice, navíc se vydala studovat jednotlivé metody a sbírat praktické zkušenosti i do zahraničí. V roce 2011 se stala specializovanou lektorkou v Ženevě. Její praxe je dodnes známá na mezinárodní úrovni.

Splnění snu: Vlastní klinika BE ELITE CLINIC

MUDr. Monika Kavková se rozhodla využít svých letitých zkušeností a na své klinice BE ELITE CLINIC nabízí jedinečné technologie v oboru plastické chirurgie a estetické medicíny. Ráda se vzdělává a drží krok s novinkami u mini invazivních zákroků a injekčních výplní. Mezi její specializaci patří převážně korektivní dermatologie.

Certifikát korektivní dermatologie

Ve své praxi i přednáškách se věnuje zákrokům z oblasti omlazování, korekce vrásek, vad či regenerace pokožky. Pacientům dopřává nadstandardní péči, aby všechny inovativní metody byly bez dlouhé rekonvalescence a bolesti. Jako certifikovaný specialista pro aplikaci botulotoxinu, chemického peelingu a injekčních implantátů si získala oblibu nejen u žen, ale stále častěji si k ní cestu nacházejí i mužští pacienti, které trápí příznaky stárnutí a chtějí své pleti vrátit svěžest a mladistvější vzhled.

Klinika v krásném historickém centru Prahy nabízí zákroky:
 • aplikaci botulotoxinu a kyseliny hyaluronové
 • chemický peeling
 • ošetření vlastní plazmou
 • obličejovou liposukci
 • niťový lifting
 • vyhlazení obličeje
 • redukci tukových polštářů
 • frakční resurfacing
Jediná školitelka v ČR na nitě Aptos

V současné době působí na své klinice BE ELITE CLINIC v Jindřišské ulici 20 na Praze 1. V ČR je jedinou školitelkou na metodu 3D nití Aptos, které s sebou přináší téměř bezbolestný facelift obličeje i omlazení jiných partií těla.

Aptos nitě a plastická chirurgie v Čechách

Aptos nitě pomáhají tvarovat a omlazovat obličej, dekolt i jiné části těla a snižují proces stárnutí a ochabování pokožky. Plastové nitě a způsob jejich aplikace získaly 18 patentů. Při práci s nimi je velmi důležitá preciznost a dodržování přesného postupu aplikace.

U neinvazivního liftingu pomocí nití Aptos pacienti vidí okamžité výsledky, na ošetřeném místě nezůstanou jizvy, zákrok trvá 20-30 minut a doba rekonvalescence je téměř nulová. Tato vlákna jsou v oboru plastické chirurgie velmi oblíbená a pracují s nimi specialisté z více než 50 zemí po celém světě. MUDr.Monika Kavková je využívá na své klinice a školí kolegy po celé ČR k jejich aplikaci a využití celého jejich potenciálu při liftingu obličeje, dekoltu a jiných partií.

Od diplomu k chemickému peelingu a 3D nitím

MUDr. Monika Kavková absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně. Od samého začátku se věnovala korektivní dermatologii, následně se specializovala na různé laserové zákroky a chemický peeling.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Zákroky

Požádat o konzultaci

Požádejte o konzultaci v navrhovaném čase. Lékař/Klinika Vás bude pro potvrzení obratem kontaktovat.

Domluvte si konzultaci na klinice:
Požádat o konzultaci
Pondělí 28/11 Úterý 29/11 Středa 30/11 Čtvrtek 01/12 Pátek 02/12

Recenze (18)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Bezbolestný niťový lifting

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Monika Kavková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (15)

Skvěle odvedená práce při aplikaci nití
Skvěle odvedená práce! Paní doktorka je velmi milá a navíc jedničkou ve svém oboru. Měla jsem velké obavy ze zákroku, ale nakonec byl téměř bezbolestný. Výsledek byl vidět hned po zákroku a byla jsem velmi spokojená.
Vyhlazení vrásek metodou Radiesse

Ak by som mohla dám pani doktorke 10 hviezdičiek:) Pani doktorka je žena s veľkým srdcom, ktorá má úžasný cit pre estetiku, skutočne pomôže, vysvetlí navrhne riešenie pri nej viete, že ste v tých správnych rukách a nemusíte sa báť. Je to kapacita...

Číst dál
Výsledek po aplikaci nití byl vidět hned
Dobrý den, musím říct, že zákroku jsem se bála kvůli bolesti. Ale obavy byly zbytečné. Zákrok by velice rychlý a vůbec to nebolelo!. Nejlepší na tom všem bylo, že výsledek je vidět hned po zákroku.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (26)

Videa (5)

Požádejte: MUDr. Monika Kavková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (9)

Píchání v místě nitě po aplikaci nití
Odpověď odborníka · 16. 11. 2017

Dobrý den, Po aplikaci nití se opravdu může stát, že Vás bude píchat v určitém místě. Je to tím, že nitě nejsou ještě změklé. Většinou postačí mírná tlaková masáž . Většinou to velmi brzo odezní, protože nitě se stávají vláčnými a zcela se...

Číst dál
Složitost operace podbradku
Odpověď odborníka · 2. 6. 2015

Pěkný den, bez osobní konzultace, nebo alespoň přiložení fotografie nelze konkrétně specifikovat, jaká metoda by pro Vás byla tou nejvhodnější. Souhlasím s kolegyní, kdy uvádí, že řešení podbradku je hned několik. Od neinvazivních metod, přes...

Číst dál
Jak řešit nosoretní rýhy?
Odpověď odborníka · 5. 12. 2014

Dobrý den, Sandro, jak již zmiňují kolegové nade mnou, tak řešením rozhodně není aplikace botulotoxinu. Nosoretní rýhy se z velké části vyplňují kyselinou hyaluronovou, nicméně je opravdu možné, že vhodnějším řešením by již byl zásah plastického...

Číst dál
Solárium po aplikaci botulotoxinu
Odpověď odborníka · 24. 11. 2014

Pěkný den, obecně vzato není návštěva solária po 5 dnech od aplikace botulotoxinu nemožná, nicméně pravdou je, že při působení tepla se botulotoxin rychleji vstřebává, čímž se zkracuje doba mezi jednotlivými dopichy a celkově tedy doba působení...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Monika Kavková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!