MUDr. Monika Kavková
MUDr. Monika Kavková

MUDr. Monika Kavková

Premium
(19 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jindřišská 939/20, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 34 hodin
MUDr. Monika Kavková
MUDr. Monika Kavková Premium
(19 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 14582 návštěv profilu
MUDr. Monika Kavková

„Odborník na estetickou, anti-agingovou a regenerativní medicínu.“

Pokud bychom měli shrnout jednou větou, čemu všemu se MUDr. Monika Kavková věnuje, pak by to bylo takto. Chceme-li však být objektivní, rozhodně musíme zmínit, že jde o lékařku z oboru plastické chirurgie a estetické medicíny plnou energie, která se snaží mimo jiné věnovat i školení o nových metodách. Je jedinou českou držitelkou mezinárodní školící certifikace Aptos – metoda niťových liftingů a práce s trakčními nitěmi.

Své zkušenosti předává hlavně svým kolegům z oboru, ale také se ráda setkává i s pacienty, kteří touží vypadat mladší a chtějí pomoci od plastického chirurga či odborníka na estetickou medicínu. Na své klinice používá takové metody omlazení, které mají velký efekt s minimální bolestí a dobou rekonvalescence.

Zkušenosti plastika z celého světa

Pokud se o plastickou chirurgii a estetickou medicínu zajímáte, jistě je vám její jméno více než povědomé. Často pořádá odborné přednášky, školení a vydává články v lékařských časopisech. Své zkušenosti čerpala nejen v České republice, navíc se vydala studovat jednotlivé metody a sbírat praktické zkušenosti i do zahraničí. V roce 2011 se stala specializovanou lektorkou v Ženevě. Její praxe je dodnes známá na mezinárodní úrovni.

Splnění snu: Vlastní klinika BE ELITE CLINIC

MUDr. Monika Kavková se rozhodla využít svých letitých zkušeností a na své klinice BE ELITE CLINIC nabízí jedinečné technologie v oboru plastické chirurgie a estetické medicíny. Ráda se vzdělává a drží krok s novinkami u mini invazivních zákroků a injekčních výplní. Mezi její specializaci patří převážně korektivní dermatologie.

Certifikát korektivní dermatologie

Ve své praxi i přednáškách se věnuje zákrokům z oblasti omlazování, korekce vrásek, vad či regenerace pokožky. Pacientům dopřává nadstandardní péči, aby všechny inovativní metody byly bez dlouhé rekonvalescence a bolesti. Jako certifikovaný specialista pro aplikaci botulotoxinu, chemického peelingu a injekčních implantátů si získala oblibu nejen u žen, ale stále častěji si k ní cestu nacházejí i mužští pacienti, které trápí příznaky stárnutí a chtějí své pleti vrátit svěžest a mladistvější vzhled.

Klinika v krásném historickém centru Prahy nabízí zákroky:
 • aplikaci botulotoxinu a kyseliny hyaluronové
 • chemický peeling
 • ošetření vlastní plazmou
 • obličejovou liposukci
 • niťový lifting
 • vyhlazení obličeje
 • redukci tukových polštářů
 • frakční resurfacing
Jediná školitelka v ČR na nitě Aptos

V současné době působí na své klinice BE ELITE CLINIC v Jindřišské ulici 20 na Praze 1. V ČR je jedinou školitelkou na metodu 3D nití Aptos, které s sebou přináší téměř bezbolestný facelift obličeje i omlazení jiných partií těla.

Aptos nitě a plastická chirurgie v Čechách

Aptos nitě pomáhají tvarovat a omlazovat obličej, dekolt i jiné části těla a snižují proces stárnutí a ochabování pokožky. Plastové nitě a způsob jejich aplikace získaly 18 patentů. Při práci s nimi je velmi důležitá preciznost a dodržování přesného postupu aplikace.

U neinvazivního liftingu pomocí nití Aptos pacienti vidí okamžité výsledky, na ošetřeném místě nezůstanou jizvy, zákrok trvá 20-30 minut a doba rekonvalescence je téměř nulová. Tato vlákna jsou v oboru plastické chirurgie velmi oblíbená a pracují s nimi specialisté z více než 50 zemí po celém světě. MUDr.Monika Kavková je využívá na své klinice a školí kolegy po celé ČR k jejich aplikaci a využití celého jejich potenciálu při liftingu obličeje, dekoltu a jiných partií.

Od diplomu k chemickému peelingu a 3D nitím

MUDr. Monika Kavková absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně. Od samého začátku se věnovala korektivní dermatologii, následně se specializovala na různé laserové zákroky a chemický peeling.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (19)

5.0
19 Recenzí · 100 % doporučuje
Kyselina hyaluronová

K pani doktorce Kavkove chodim jiz nekolik let na vyplne kyselinou hyaluronovou a prave recenze zde na webu mi pomohly prekonat obavy z neprirozeneho efektu, ktery, bohuzel, tak casto vidame kolem sebe, a zvolit prave ji, proto bych rada pripojila i...Číst dál

Niťový lifting

Bezbolestný niťový lifting

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Monika Kavková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (17)

Vyhlazení vrásek metodou Radiesse

Ak by som mohla dám pani doktorke 10 hviezdičiek:) Pani doktorka je žena s veľkým srdcom, ktorá má úžasný cit pre estetiku, skutočne pomôže, vysvetlí navrhne riešenie pri nej viete, že ste v tých správnych rukách a nemusíte sa báť. Je to kapacita...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (30)

Videa (5)

Požádejte: MUDr. Monika Kavková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (9)

Píchání v místě nitě po aplikaci nití
Odpověď odborníka · 16. 11. 2017

Dobrý den, Po aplikaci nití se opravdu může stát, že Vás bude píchat v určitém místě. Je to tím, že nitě nejsou ještě změklé. Většinou postačí mírná tlaková masáž . Většinou to velmi brzo odezní, protože nitě se stávají vláčnými a zcela se...

Číst dál
Složitost operace podbradku
Odpověď odborníka · 2. 6. 2015

Pěkný den, bez osobní konzultace, nebo alespoň přiložení fotografie nelze konkrétně specifikovat, jaká metoda by pro Vás byla tou nejvhodnější. Souhlasím s kolegyní, kdy uvádí, že řešení podbradku je hned několik. Od neinvazivních metod, přes...

Číst dál
Jak řešit nosoretní rýhy?
Odpověď odborníka · 5. 12. 2014

Dobrý den, Sandro, jak již zmiňují kolegové nade mnou, tak řešením rozhodně není aplikace botulotoxinu. Nosoretní rýhy se z velké části vyplňují kyselinou hyaluronovou, nicméně je opravdu možné, že vhodnějším řešením by již byl zásah plastického...

Číst dál
Solárium po aplikaci botulotoxinu
Odpověď odborníka · 24. 11. 2014

Pěkný den, obecně vzato není návštěva solária po 5 dnech od aplikace botulotoxinu nemožná, nicméně pravdou je, že při působení tepla se botulotoxin rychleji vstřebává, čímž se zkracuje doba mezi jednotlivými dopichy a celkově tedy doba působení...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Monika Kavková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!