Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Otok vaginy po liposukci

Anonymní
alena123
3. 9. 2009 · Poslední odpověď: 4. 9. 2009

dobrý den, jsem 3dny po liposukci břicha, boků a komplet stehen.Dnes mi začala natékat vagína, ne zrovna málo a otok se zvětšuje.Mohli byste mi poradit co s tím, popř. zda-li je to normální proces?Děkuji za odpověd

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 4. 9. 2009
Vážená slečno,

po rozsáhlejší liposukci trupu je celkem logické, že působením gravitace stéká otok a případně hematom dolů, do oblasti zevního genitálu. Tedy nejde o nějakou mimořádnou věc či komplikaci. V příštím týdnu až 10 dnech byste se měla co nejvíce fyzicky šetřit a případně co nejvíce vyhledávat vodorovné pozice /postel/. Též byste si mohla zakoupit Wobenzym /balení 200 draže/ a brát 3x5 tbl denně. Pokud možno klid a fyzické šetření je na prvním místě- každá rána se nejlépe hojí, má-li co nejvíce klidu. Domnívám se, že během 2, nejdéle 3 týdnů se vše vstřebá.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
4. 9. 2009
Dobré ráno,já chybu na vaší straně rozhodně nevidím,protože po liposukci takového rozsahu nelze dělat nic než ležet.Znepokojuje mě Vaše vysoká teplota,určitě bych nasadila antibiotika.Pokud byste měla potíže s močením je nutné také navštívit některé pracoviště jak jsem doporučila ve své předchozí odpovědi.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
3. 9. 2009
Dobrý večer,doufám,že je již lépe a že Váa rady doktora Linzera nasměrovaly na správný postup.
Dle mého názoru byl rozsah liposukce natolik velký,že způsobil komplikace v podobě otoku ve vnitřním genitalu a vysokých teplot.Pro nás ,kteří děláme tumescentní ambulantní liposukce je to komplikace naprosto nezvyklá.Operater nereagující na Váš telefon jee také výmluvná informace.Je opravdu nutné vyhledat operatéra ihned nebo navšívit pohotovost nejlépe odd.plastické chirurgie buď na Bulovce nebo na Vinohradech.
Zdravím Vás MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Walter Linzer
MUDr. Walter Linzer
3. 9. 2009
Dobré odpoledne, reaguji ještě jednou. Ve Vaši odpovědi mě zneklidňuje údaj o horečkách. Tak ty v žádném případě nesmí být. Urychleně ještě dnes kontaktujte pracoviště,kde byla lipos.provedena, jinak vyhledejte nebo zavolejte pohotovostní službu!!!! Ať Vám vše dobře dopadne ! Váš W.Linzer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Walter Linzer
MUDr. Walter Linzer
3. 9. 2009
Dobré ráno, když jsem uviděl čas odeslání Vašeho dotazu, nejdříve jsem si pomyslel, že Vámi popisovaný stav vyděsil spíše Vašeho partnera. Ale teď vážně: otok zevního genitálu je po liposukci břicha a někdy i po bocích obvyklý jev, na který by ovšem svědomitý operatér měl předem upozornit.Monstrózní rozsah Vaši liposukce spolu s nemožnosti i v noci konsultovat akutní problémy (já dávám každé klientce mobil.číslo,aby mohla kdykoliv zavolat) dává tušit,že jste si asi nevybrala správnou kliniku. Váš W.Linzer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 4. 2015
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 6. 2017
Liposukce
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 1. 2012
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 6. 2013
Laserová rejuvenace vagíny
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2017
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2024
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2010
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 2. 2009
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 6. 2011
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 12. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi