MUDr. Radek Lhotský

MUDr. Radek Lhotský

(49 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Celně 885, Trutnov, Královéhradecký kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Radek Lhotský
MUDr. Radek Lhotský
(49 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • 10512 návštěv profilu

MUDr. Radek Lhotský ukončil v roce 2001 lékařské vzdělání na Lékařské fakultě v Hradci Králové. V roce 2004 složil první atestační zkoušku z oboru všeobecné chirurgie.

Plastické chirurgii se věnuje od roku 2008. Působil mimo jiné také jako sekundární lékař na Klinice plastické chirurgie a popálenin v Manchesteru ve Velké Británii a absolvoval půlroční postgraduální odbornou stáž zaměřenou na estetickou a plastickou chirurgii obličeje na klinikách v Holandsku a Belgii.

V oboru plastické chirurgie se specializuje na chirurgii ruky a estetickou chirurgii obličeje na Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou a také na Klinice Dr. Pírka v Mladé Boleslavi.

Vzdělání

MUDr. Radek Lhotský se od roku 1994 do roku 2001 věnoval studiu všeobecného lékařství na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové.

Kvalifikace

V roce 2004 složil atestační zkoušku I. stupně z oboru všeobecné chirurgie. O devět let později, v roce 2013, úspěšně složil také specializační atestaci z oboru plastické chirurgie.

Pracovní zkušenosti

Po promocích, ve stejném roce, nastoupil jako sekundární lékař všeobecné chirurgie do Oblastní nemocnice Trutnov, a.s., kde zůstal až do roku 2006. Od roku 2007 do roku 2008 působil rovněž jako sekundární lékař pro obor plastické chirurgie na oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici Olomouc. Mezi lety 2009 a 2010 pracoval na pozici senior house officer na oddělení plastické chirurgie a popálenin v Nemocnici Wythenshawe v Manchasteru ve Velké Británii.

Od roku 2010 až do současnosti působí na pozici sekundárního lékaře pro plastickou chirurgii v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. Od roku 2011 je součástí ambulance plastické chirurgie v Chirurgické ambulanci Trutnov, s.r.o., kde vykonává dokonce funkci vedoucího lékaře. A od roku 2017 pracuje pro ambulanci plastické chirurgie Kliniky Dr. Pírky s.r.o.

Stáže, školení a certifikace

MUDr. Radek Lhotský absolvoval celou řadu různých odborných studijních pobytů, kurzů, školení či certifikací. Například se v Manchasteru (UK) zúčastnil instruktážního kurzu zaměřeného na chirurgii ruky, kurzu mikrochirurgické sutury v Brně, kurzu centrofaciální rejuvenace v Belgii či školení Dysport aj.

Má za sebou předatestační stáž na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze i na Klinice plastické a estetické chirurgie v Brně. Zúčastnil se také postgraduální stáže v Rotterdamu v Nizozemí, kde se soustředil především na obličejovou plastickou chirurgii, rovněž v Gentu v Belgii se specializací na techniku MACS Lift a další metody omlazení obličeje.

Dosažená odbornost:

 • atestace z plastické chirurgie

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2013

Certifikáty:

 • Pojistný certifikát odpovědnosti za škodu

Členství:

 • Společnost plastické chirurgie ČLS JEP

Zkušenosti:

 • 5-10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Zákroky:

 • celé spektrum estetické plastické chirurgie

Nejinovativnější zákroky:

 • lipofiling, přenos vlastního tuku

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Recenze (49)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Naprostá spokojenost, přístup, efekt, rychlost a hlavně lidskost... od všech.

Moje zkušenost s doktorem Lhotským byla skvěláMoje zkušenost s doktorem Lhotským byla doopravdy skvělá. Je velmi profesionální a zdvořilý. Operace byla provedena v celkové anestezii a po probuzení jsem se cítila naprosto komfortně. Sestřičky byly mil...Číst dál

Moc děkuji panu doktorovi za splnění mého snu a velkého přání již od puberty. Ujal se mých prsou, byl vždy profesionální, ale přiměřeně milý a lidský. Je to skutečný profík, protože dokázal opravdu předpovědět výsledek zákroku a po kontrolách, kdy js...Číst dál

Zkušenost s klinikou Forme. Jsem ráda, že při hledání lékaře pro augmentaci prsou, jsem našla vaši kliniku. Od prvního kontaktu s vaší klinikou to byla skvělá zkušenost. Pan doktor byl velmi nápomocný a pochopil můj problém. Pomohl mi vybrat správnou...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Radek Lhotský o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (17)

Zobrazit další příběhy
Požádejte: MUDr. Radek Lhotský o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (39)

Modelace povadlých prsou
Odpověď odborníka · 15. 2. 2018
Pravděpodobně jste kandidátka na modelaci, aspon dle fotek. Chtělo by to ale osobní konzultaci, vyšetření a dle toho rozhodnout. Dr Lhotský
Modelace povadlých prsou Modelace povadlých prsou Modelace povadlých prsou
Zobrazit další zodpovězené otázky

Kliniky

Klinika Dr. Pírka s.r.o.

Klinika Dr. Pírka s.r.o.

Spolupracuje s

Požádejte: MUDr. Radek Lhotský o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!