MUDr. Radek Lhotský

MUDr. Radek Lhotský

(52 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Celně 885, Trutnov, Královéhradecký kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Radek Lhotský
MUDr. Radek Lhotský
(52 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Radek Lhotský ukončil v roce 2001 lékařské vzdělání na Lékařské fakultě v Hradci Králové. V roce 2004 složil první atestační zkoušku z oboru všeobecné chirurgie.

Plastické chirurgii se věnuje od roku 2008. Působil mimo jiné také jako sekundární lékař na Klinice plastické chirurgie a popálenin v Manchesteru ve Velké Británii a absolvoval půlroční postgraduální odbornou stáž zaměřenou na estetickou a plastickou chirurgii obličeje na klinikách v Holandsku a Belgii.

V oboru plastické chirurgie se specializuje na chirurgii ruky a estetickou chirurgii obličeje na Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou a také na Klinice Dr. Pírka v Mladé Boleslavi.

Vzdělání

MUDr. Radek Lhotský se od roku 1994 do roku 2001 věnoval studiu všeobecného lékařství na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové.

Kvalifikace

V roce 2004 složil atestační zkoušku I. stupně z oboru všeobecné chirurgie. O devět let později, v roce 2013, úspěšně složil také specializační atestaci z oboru plastické chirurgie.

Pracovní zkušenosti

Po promocích, ve stejném roce, nastoupil jako sekundární lékař všeobecné chirurgie do Oblastní nemocnice Trutnov, a.s., kde zůstal až do roku 2006. Od roku 2007 do roku 2008 působil rovněž jako sekundární lékař pro obor plastické chirurgie na oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici Olomouc. Mezi lety 2009 a 2010 pracoval na pozici senior house officer na oddělení plastické chirurgie a popálenin v Nemocnici Wythenshawe v Manchasteru ve Velké Británii.

Od roku 2010 až do současnosti působí na pozici sekundárního lékaře pro plastickou chirurgii v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. Od roku 2011 je součástí ambulance plastické chirurgie v Chirurgické ambulanci Trutnov, s.r.o., kde vykonává dokonce funkci vedoucího lékaře. A od roku 2017 pracuje pro ambulanci plastické chirurgie Kliniky Dr. Pírky s.r.o.

Stáže, školení a certifikace

MUDr. Radek Lhotský absolvoval celou řadu různých odborných studijních pobytů, kurzů, školení či certifikací. Například se v Manchasteru (UK) zúčastnil instruktážního kurzu zaměřeného na chirurgii ruky, kurzu mikrochirurgické sutury v Brně, kurzu centrofaciální rejuvenace v Belgii či školení Dysport aj.

Má za sebou předatestační stáž na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze i na Klinice plastické a estetické chirurgie v Brně. Zúčastnil se také postgraduální stáže v Rotterdamu v Nizozemí, kde se soustředil především na obličejovou plastickou chirurgii, rovněž v Gentu v Belgii se specializací na techniku MACS Lift a další metody omlazení obličeje.

Dosažená odbornost:

 • atestace z plastické chirurgie

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 2013

Certifikáty:

 • Pojistný certifikát odpovědnosti za škodu

Členství:

 • Společnost plastické chirurgie ČLS JEP

Zkušenosti:

 • 5-10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Zákroky:

 • celé spektrum estetické plastické chirurgie

Nejinovativnější zákroky:

 • lipofiling, přenos vlastního tuku

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Recenze (52)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pan doktor Lhotský je velmi profesionální a sympatický lékař, trpelivě a ohleduplně vysvětlí způsob a rozsah operace. V mém případě po odstranění obou prsů v důsledku rakoviny, jsem se rozhodla pro rekonstrukci a hledala lékaře, kterému bych mohla v...Číst dál

Ze dne na den jsem se rozhodla po 13ti letech pro reaugmentaci u pana Dr.Lhotského a nemohla jsem udělat lépe! Má první augmentace se moc nepovedla,každé prso bylo už od pohledu jiné..jedno šlo nahoru a druhé dolu..i samotné implantáty byly každý ji...Číst dál

Dlouhé roky jsem uvažovala o zvětšení prsou, jen jsem si nebyla jistá tím, koho si mám vybrat. Přála jsem si přirozená prsa, která by ladila k mým tělesným proporcím. A tak jsem svá prsa svěřila do rukou opravdového profesionála - MUDr. Lhotského. Sp...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Kliniky

Klinika Dr. Pírka s.r.o.

Klinika Dr. Pírka s.r.o.

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.