FORMÉ Clinic

FORMÉ Clinic

(171 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
Jeseniova 2797/30, Praha, Praha (kraj)
IČP nebo IČO 01634658
FORMÉ Clinic
FORMÉ Clinic
(171 Recenzí)·99% doporučuje

Informace

Formé Clinic

Chcete být krásnější a sebevědomější? Pak jste na správném místě.

Vaše spokojenost, maximální bezpečnost, šetrnost a pohodlí je pro nás nejvyšší prioritou. Používáme nejmodernější přístroje a postupy, nejšetrnější anestezii a certifikované materiály s garancí vysoké kvality. Jsme výjimeční osobním přístupem a nadstandardní péčí. Naším cílem je dosáhnout co nejpřirozenějšího vzhledu s ohledem na vaši osobnost a vaše přání.

Klinika plastické a estetické medicíny Formé clinic byla založena v roce 2013. Své dobré jméno si získala díky pečlivě sestavenému týmu předních a uznávaných plastických chirurgů s bohatými zkušenosti z České republiky i ze zahraničí. Společně s týmem zkušených anesteziologů a zdravotních sester vám poskytují to nejlepší v plastické chirurgii.

Klinika se nachází v klidné lokalitě v centru Prahy. Je velmi dobře přístupná jak pro klienty z Prahy, tak z širokého okolí. Budova kliniky obsadila celá tři patra činžovního domu. První podlaží je vstupní branou kliniky s recepcí, konzultačními místnostmi lékařů a ambulancí. Druhé podlaží je srdcem kliniky. Jsou zde dva moderně vybavené operační sály a nadstandardní lůžková část včetně dospávacího pokoje s monitorovací technikou pro nepřetržitý dohled pohotovostního lékaře a zdravotního personálu, což nebývá běžné v soukromém sektoru plastické chirurgie. Ve třetím podlaží se nacházejí luxusně vybavené apartmány Formé pro vaše pohodlí, pokud přijedete dříve nebo se rozhodnete v Praze zůstat o pár dní déle.

Po celou dobu vašeho pobytu se můžete těšit na kvalitní gastronomii. Vždy máte na výběr z 5-7 jídel. Odebíráme potraviny v bio kvalitě z domácí produkce. Jste vegan, vegetarián, nebo držíte dietu? To není žádný problém. Servírujeme každý den čerstvé a zdravé jídlo.

A protože víme, jak je pro vás důležité, abyste byli neustále v kontaktu s okolním světem, je celá naše klinika pokryta kvalitním WiFi signálem.

Abychom zpřístupnili naše služby opravdu každému, nabízíme možnost hradit zákrok v měsíčních platbách, a to s 0% úrokem. Můžete tak podstoupit zákrok ihned a nemusíte čekat, až si na něj našetříte.

Víme, že rozhodnout se pro zákrok není snadné. Máte nějaké dotazy nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi odborníky. Domluvte si nezávaznou konzultaci zcela ZDARMA.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Zkušenost:

  • 11 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • Deutsch
  • English
  • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou
  • Převodem

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (171)

4.9
171 Recenzí · 99 % doporučuje
Rhinoplastika

Cca rok zpátky jsem podstoupila rhinoplastiku ve Formé clinic. Vzhled nosu mě trápil víc než cokoliv jiného, proto jsem se minulý rok rozhodla jít na plastiku nosu. Podle recenzí jsem vybrala právě tuto kliniku, kde mi plastiku provedl MUDr. Petr Jan...Číst dál

Modelace prsou s augmentací

Roky mne trápila velikost prsou - 75 H. Dnes, cca 10 měsíců po operaci jsem nadšená a jen lituji, že jsem na ni nešla už před lety. Skvělý Mudr. Dychus před zákrokem vše vysvětlil, celková péče i prostředí skvělé. Po zákroku jsem necítila bolest, vše...Číst dál

Liposukce

Před měsícem a půl jsem absolvovala liposukci vnějších stehen ,spodního bříška a pasu na klinice v Praze a musím říci absolutní spokojenost jak se sestřičkami, panem doktorem i na recepci. Zatím mám na všech místech o 2cm méně, ale pořád přetrvávají...Číst dál

Modelace prsou s augmentací

Tuto kliniku jsem si zvolila pro její rodinnou atmosféru a věhlasné jméno špickoveho plastického chirurga MUDr. Bayera. Lékař mi dopodrobna vysvětlil veškeré možnosti provedení zákroku a doporučil ideální velikost a tvar implantátu. Vzhledem k jeho z...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (61)

Modelace prsou a Labioplastika

Dne 14.5.2014 jsem podstoupila dva zákroky na klinice Formé Clinic v Praze. Jednalo se o Modelaci prsou a Labioplastiku. Zákrok prováděl MUDr. Tomáš Beneš. Setkala jsem se zde s absolutně profesionálním přístupem a péčí na kterou budu dlouho...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (85)

Videa (38)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (222)

Dreny po abdominoplastice
Odpověď odborníka · 14. 8. 2023

Dobrý den. Drény zavedené 4 dny jsou v pořádku, zřejmě jde o zvyklost operatéra. U nás klient po abdominoplastice zůstává na klinice 2 noci, před odchodem se drény vytáhnou. Stává se ale zřídka, že drén ponecháme déle. S pozdravem a hezký den...

Číst dál
Liposukce břicha a boků
Odpověď odborníka · 15. 8. 2023
Dobrý den. Bez fotografie Vám umíme těžko poradit. Domněnkou jen můžeme říct, že pro výraznější efekt štíhlého břicha by byla vhodná abdominoplastika nebo miniabdominoplastika. S pozdravem a hezký den přejeme. Formé clinic.
Řízení automobilu po rhinoplastice
Odpověď odborníka · 15. 8. 2023
Dobrý den. Teoreticky řídit auto můžete, pokud vidění máte v pořádku. Prakticky by jste ale měla být ještě v klidu, minimálně do sundání dlahy. Při řízení by jste mohla pociťovat diskomfort. S pozdravem a hezký den přejeme. Formé clinic.
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.