FORMÉ Clinic

FORMÉ Clinic

(157 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
Jeseniova 2797/30, Praha, Praha (kraj)
IČP nebo IČO 01634658
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
FORMÉ Clinic
FORMÉ Clinic
(157 Recenzí)·99% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Formé Clinic

Chcete být krásnější a sebevědomější? Pak jste na správném místě.

Vaše spokojenost, maximální bezpečnost, šetrnost a pohodlí je pro nás nejvyšší prioritou. Používáme nejmodernější přístroje a postupy, nejšetrnější anestezii a certifikované materiály s garancí vysoké kvality. Jsme výjimeční osobním přístupem a nadstandardní péčí. Naším cílem je dosáhnout co nejpřirozenějšího vzhledu s ohledem na vaši osobnost a vaše přání.

Klinika plastické a estetické medicíny Formé clinic byla založena v roce 2013. Své dobré jméno si získala díky pečlivě sestavenému týmu předních a uznávaných plastických chirurgů s bohatými zkušenosti z České republiky i ze zahraničí. Společně s týmem zkušených anesteziologů a zdravotních sester vám poskytují to nejlepší v plastické chirurgii.

Klinika se nachází v klidné lokalitě v centru Prahy. Je velmi dobře přístupná jak pro klienty z Prahy, tak z širokého okolí. Budova kliniky obsadila celá tři patra činžovního domu. První podlaží je vstupní branou kliniky s recepcí, konzultačními místnostmi lékařů a ambulancí. Druhé podlaží je srdcem kliniky. Jsou zde dva moderně vybavené operační sály a nadstandardní lůžková část včetně dospávacího pokoje s monitorovací technikou pro nepřetržitý dohled pohotovostního lékaře a zdravotního personálu, což nebývá běžné v soukromém sektoru plastické chirurgie. Ve třetím podlaží se nacházejí luxusně vybavené apartmány Formé pro vaše pohodlí, pokud přijedete dříve nebo se rozhodnete v Praze zůstat o pár dní déle.

Po celou dobu vašeho pobytu se můžete těšit na kvalitní gastronomii. Vždy máte na výběr z 5-7 jídel. Odebíráme potraviny v bio kvalitě z domácí produkce. Jste vegan, vegetarián, nebo držíte dietu? To není žádný problém. Servírujeme každý den čerstvé a zdravé jídlo.

A protože víme, jak je pro vás důležité, abyste byli neustále v kontaktu s okolním světem, je celá naše klinika pokryta kvalitním WiFi signálem.

Abychom zpřístupnili naše služby opravdu každému, nabízíme možnost hradit zákrok v měsíčních platbách, a to s 0% úrokem. Můžete tak podstoupit zákrok ihned a nemusíte čekat, až si na něj našetříte.

Víme, že rozhodnout se pro zákrok není snadné. Máte nějaké dotazy nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi odborníky. Domluvte si nezávaznou konzultaci zcela ZDARMA.

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Rok založení:

 • 2013

Pracovní tým:

 • 21-50 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Ruština
 • Němčina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • 7:00 - 18:00

Údaje potřebné k odeslání nabídky:

 • jméno, zdravotní historie, fotografie

První návštěva zdarma:

 • Ano

Cena za konzultaci:

 • zdarma

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Recenze (157)

4.9
průměrné hodnocení
99 % doporučuje

DIAGNOZA: mutace genu BRCA 1 - 2021 - preventivní oboustr.mastektomie + okamžitá rekonstukce (hrazeno pojišt.) - VŠE O.K., Po 2 - letech však došlo k posunu jednoho z implant. - zvolila jsem tedy REOPERACI a po dlouhém hledání našla sovu vysněnou k...Číst dál

Kompletní příběh (Mastektomie):
BRCA1 -Preventivní mastektomie s okamž. rekonstr.

Několik let jsem byla nespokojená se vzhled svých prsou. Těhotenství, kojení a následně velký úbytek váhy se na jejich vzhledu ještě více podepsalo. Dlouho jsem váhala, hledala nejlepší kliniku, jednou i zákrok zrušila. Potom jsem se konečně rozhoupa...Číst dál

Ráda bych se podělila o své nadšení z mé operace prsou ve Formé Clinic v Praze. Trvalo mi roky, než jsem se rozhoupala, kde mám augmentaci podstoupit. Po prostudování mnoha recenzí a zkušeností od jiných klientů jsem se objednala na konzultaci k MUDr...Číst dál

Zobrazit další recenze

Spojte se s námi

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Dreny po abdominoplastice
Odpověď odborníka · 14. 8. 2023

Dobrý den. Drény zavedené 4 dny jsou v pořádku, zřejmě jde o zvyklost operatéra. U nás klient po abdominoplastice zůstává na klinice 2 noci, před odchodem se drény vytáhnou. Stává se ale zřídka, že drén ponecháme déle. S pozdravem a hezký den...

Číst dál
Liposukce břicha a boků
Odpověď odborníka · 15. 8. 2023
Dobrý den. Bez fotografie Vám umíme těžko poradit. Domněnkou jen můžeme říct, že pro výraznější efekt štíhlého břicha by byla vhodná abdominoplastika nebo miniabdominoplastika. S pozdravem a hezký den přejeme. Formé clinic.
Řízení automobilu po rhinoplastice
Odpověď odborníka · 15. 8. 2023
Dobrý den. Teoreticky řídit auto můžete, pokud vidění máte v pořádku. Prakticky by jste ale měla být ještě v klidu, minimálně do sundání dlahy. Při řízení by jste mohla pociťovat diskomfort. S pozdravem a hezký den přejeme. Formé clinic.

Lékaři z pracoviště

Spolupracuje s

MUDr. Radek Lhotský

MUDr. Radek Lhotský

MUDr. Ondřej Šedivý

MUDr. Ondřej Šedivý

MUDr. Kateřina Kiss

MUDr. Kateřina Kiss

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.