FORMÉ Clinic

FORMÉ Clinic

(168 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
Jeseniova 2797/30, Praha, Praha (kraj)
IČP nebo IČO 01634658
FORMÉ Clinic
FORMÉ Clinic
(168 Recenzí)·99% doporučuje

Informace

Formé Clinic

Chcete být krásnější a sebevědomější? Pak jste na správném místě.

Vaše spokojenost, maximální bezpečnost, šetrnost a pohodlí je pro nás nejvyšší prioritou. Používáme nejmodernější přístroje a postupy, nejšetrnější anestezii a certifikované materiály s garancí vysoké kvality. Jsme výjimeční osobním přístupem a nadstandardní péčí. Naším cílem je dosáhnout co nejpřirozenějšího vzhledu s ohledem na vaši osobnost a vaše přání.

Klinika plastické a estetické medicíny Formé clinic byla založena v roce 2013. Své dobré jméno si získala díky pečlivě sestavenému týmu předních a uznávaných plastických chirurgů s bohatými zkušenosti z České republiky i ze zahraničí. Společně s týmem zkušených anesteziologů a zdravotních sester vám poskytují to nejlepší v plastické chirurgii.

Klinika se nachází v klidné lokalitě v centru Prahy. Je velmi dobře přístupná jak pro klienty z Prahy, tak z širokého okolí. Budova kliniky obsadila celá tři patra činžovního domu. První podlaží je vstupní branou kliniky s recepcí, konzultačními místnostmi lékařů a ambulancí. Druhé podlaží je srdcem kliniky. Jsou zde dva moderně vybavené operační sály a nadstandardní lůžková část včetně dospávacího pokoje s monitorovací technikou pro nepřetržitý dohled pohotovostního lékaře a zdravotního personálu, což nebývá běžné v soukromém sektoru plastické chirurgie. Ve třetím podlaží se nacházejí luxusně vybavené apartmány Formé pro vaše pohodlí, pokud přijedete dříve nebo se rozhodnete v Praze zůstat o pár dní déle.

Po celou dobu vašeho pobytu se můžete těšit na kvalitní gastronomii. Vždy máte na výběr z 5-7 jídel. Odebíráme potraviny v bio kvalitě z domácí produkce. Jste vegan, vegetarián, nebo držíte dietu? To není žádný problém. Servírujeme každý den čerstvé a zdravé jídlo.

A protože víme, jak je pro vás důležité, abyste byli neustále v kontaktu s okolním světem, je celá naše klinika pokryta kvalitním WiFi signálem.

Abychom zpřístupnili naše služby opravdu každému, nabízíme možnost hradit zákrok v měsíčních platbách, a to s 0% úrokem. Můžete tak podstoupit zákrok ihned a nemusíte čekat, až si na něj našetříte.

Víme, že rozhodnout se pro zákrok není snadné. Máte nějaké dotazy nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi odborníky. Domluvte si nezávaznou konzultaci zcela ZDARMA.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Zkušenost:

 • 11 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • 21-50 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • 7:00 - 18:00

Údaje potřebné k odeslání nabídky:

 • jméno, zdravotní historie, fotografie

První návštěva zdarma:

 • Ano

Cena za konzultaci:

 • zdarma

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (168)

4.9
168 Recenzí · 99 % doporučuje
Modelace prsou s augmentací

Tuto kliniku jsem si zvolila pro její rodinnou atmosféru a věhlasné jméno špickoveho plastického chirurga MUDr. Bayera. Lékař mi dopodrobna vysvětlil veškeré možnosti provedení zákroku a doporučil ideální velikost a tvar implantátu. Vzhledem k jeho z...Číst dál

Zvětšení prsou

Na klinice jsem byla poprvé a všem vřele doporučuji. Takový přístup jsem ještě nezažila. Skvěle jak slečny na recepci, tak i sestřičky na luzkovem tak i doktoři. Moc všem doporučuji. Ještě jednou Vám všem moc děkuji za péči a váš přístup. Mirka

Antiaging

Dobrý den, podstoupila jsem na klinice antiageing proceduru Protege elite. Byla jsem velmi spokojena jednak s výsledky, tak i s příjemným a odborně způsobilým personálem. Mile mne překvapila i možnost si zakoupit přímo na místě některé kosmetické pro...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (6)

Videa (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Dreny po abdominoplastice
Odpověď odborníka · 14. 8. 2023

Dobrý den. Drény zavedené 4 dny jsou v pořádku, zřejmě jde o zvyklost operatéra. U nás klient po abdominoplastice zůstává na klinice 2 noci, před odchodem se drény vytáhnou. Stává se ale zřídka, že drén ponecháme déle. S pozdravem a hezký den...

Číst dál
Liposukce břicha a boků
Odpověď odborníka · 15. 8. 2023
Dobrý den. Bez fotografie Vám umíme těžko poradit. Domněnkou jen můžeme říct, že pro výraznější efekt štíhlého břicha by byla vhodná abdominoplastika nebo miniabdominoplastika. S pozdravem a hezký den přejeme. Formé clinic.
Řízení automobilu po rhinoplastice
Odpověď odborníka · 15. 8. 2023
Dobrý den. Teoreticky řídit auto můžete, pokud vidění máte v pořádku. Prakticky by jste ale měla být ještě v klidu, minimálně do sundání dlahy. Při řízení by jste mohla pociťovat diskomfort. S pozdravem a hezký den přejeme. Formé clinic.

Lékaři z pracoviště

MUDr. Petr Jan Vašek

MUDr. Petr Jan Vašek

MUDr. Tomáš Beneš

MUDr. Tomáš Beneš

MUDr. Matúš Baran MBA

MUDr. Matúš Baran MBA

Spolupracuje s

MUDr. Radek Lhotský

MUDr. Radek Lhotský

MUDr. Kateřina Kiss

MUDr. Kateřina Kiss

MUDr. Michal Dychus

MUDr. Michal Dychus

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.