MUDr. Jiřina Šilhánková

MUDr. Jiřina Šilhánková Premium

(67 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Karlov 2389/1, Prostějov, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 2 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5138889169
MUDr. Jiřina Šilhánková Premium
(67 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 8391 návštěv profilu

Veškerá oblast zlepšení těla ženy a muže v oblasti plastické a estetické chirurgie. Problematika prsů včetně jejich rekonstrukce, tetováž prsních dvorců, omlazení stárnoucího obličeje pomocí chirurgických technik, miniinvazivní techniky – aplikace botulotoxinu, kyseliny hyaluronové, neinvazivní techniky omlazení a redukce vrásek, niťový lifting, laserové výkony v oblasti estetické a plastické chirurgie.

„V práci je pro mne na prvním místě bezpečí a spokojenost klienta. Během konzultace na jakýkoliv zákrok, se snažím klientovi vždy odpovědět na všechny dotazy a dopodrobna popíši režim před výkonem a průběh vybraného zákroku. Kladu důraz na maximální informovanost klienta, a proto vždy vysvětlím, k jakým komplikacím může při výkonu dojít a popíši i následnou rekonvalescenci.“„Lidský, profesionální přístup a empatie jsou mojí hlavní hodnotou – držím se myšlenky, že ošetření klientovy tělesné schránky mnohdy velmi pomůže uzdravit jeho duši“.„Vždy mne zajímá, jaké má klient přání i jaké jsou jeho obavy. Dopodrobna se vždy na všechno ptám a zjišťuji tak informace, čeho chce klient vybraným zákrokem dosáhnout.“

Na GIA clinic s.r.o. se zabýváme plastickou, estetickou a cévní chirurgií a dělámě vše proto, aby naše klinika byla Vaší klinikou. Všechny kolegyně a kolegové jsou ochotní a vstřícní. Je pro nás důležité, aby se u nás každý klient cítil dobře a odcházel spokojený.GIA clinic s.r.o. je součástí Polikliniky Karlov. Jedná se o moderní nestátní zdravotnické zařízení, které se nachází v blízkosti vlakového i autobusového nádraží v Prostějově a nabízí služby v mnoha lékařských oborech, lékárnu, zázemí kavárny a venkovního atria. Odborné zázemí kliniky doplňují také společnosti, které poskytují nadstandartní služby při předoperačních vyšetřeních a odběrech – INREVAG a Synlab Czech.

Vzdělání:

 • 2004 Nadstavbová atestace v oboru plastická chirurgie
 • 1997 Atestace I. stupně v oboru všeobecné chirurgie
 • 1994 Promoce Univerzita Palackého v Olomouci – Lékařská fakulta

Lékařská praxe:

 • 2016 – dosud GIA clinic s.r.o., primářka v oboru plastické chirurgie
 • 2000 – 2017 Plastická chirurgie Fakultní nemocnice Olomouc
 • 2008 – 2013 Mamologická poradna ProMedica Prostějov
 • 2004 – 2016 Medicom's - Ambulance plastické chirurgie, privátní praxe
 • 1999 – 2004 Medicom's Prostějov chirurgická ambulance
 • 1994 – 1998 Popáleninové centrum Fakultní nemocnice Ostrava

Odborná vědecká činnost, přednášky, semináře:

 • 2018 certifikát aplikace nití Aptos 2. stupeň advanced
 • 2018 certifikát aplikace nití Aptos 1. stupeň basic
 • 2018 seminář FNOL karcinom pankreatu
 • 2018 Live Makeover 5. Aesthetic Surgery Symposium, Atény, Řecko
 • 2018 XXXVIII. kongres ČSPCH a SSPCH Olomouc, prezentace Lipografting Body–jet® – přirozené proudění vody pro zvýšení sebevědomí žen
 • 2017 certifikát Ellansé, Perfectha, Silhouette – nové techniky v obnově kolagenu a augmentaci obličejových kontur a neinvazivní lifting obličeje
 • 2017 přednáška/mezioborový seminář „Žena má dvě prsa“
 • 2017 seminář o problematice nádorového onemocnění prsu
 • 2017 certifikát Trendy v Estetike 2017
 • 2017 certifikát Masterclass Marrakech, Maroko
 • 2017 certifikát Estetická gynekologie – laser Asclepion, výplně Neauvia, Cellular Matrix
 • 2016 přednáška/seminář Purebeau – permanentní make-up
 • 2014 přednáška „Elixír mládí XXI. století“ – kyselina hyaluronová v praxi plastického chirurga

Další vzdělávání:

 • stáž Klinika plastické chirurgie Fakultní nemocnice u sv. Anny Brno
 • stáž Klinika plastické chirurgie Královské Vinohrady Praha
 • stáž Klinika plastická chirurgie Bulovka Praha

Osvědčení:

 • Diplom ČLK celoživotního vzděláváníLicence vedoucího lékaře a primáře v oboru plastická chirurgi

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Léčba křečových žil

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Operace horních víček

Během operace dochází k odstranění nadbytečné kůže a také tukových váčků na horních víčkách. Patří k nejžádanějším zákrokům estetické chirurgie. Podstupují jej nejen ženy, ale i muži. Pacienti docílí mladšího a odpočatějšího vzhledu. Cena zahrnuje lokální anestezii. K úplnému zhojení jizev dochází za 3 až 6 měsíců.
Od: 15.000 Kč

Odstranění kožních výrůstků

Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Za každé další ošetření ve stejný den je cena 800,- Kč. Ošetření laserem Fotona.
Od: 1.100 Kč

Operace očních víček

Cena se odvíjí od zvolené metody operace (chirurgická či laserová) a dle toho, zda se jedná o horní či dolní víčka (nebo operace obou víček dohromady). Laserová operace je za použití laseru Fotona.
Od: 15.000 Kč

Kyselina hyaluronová

Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Cenová relace je dle zvoleného druhu, koncentrace kyseliny hyaluronové a místa aplikace (dle hloubky vrásek a podobně), Teosyal® Restylane lidocaine 1 ml od 8 000 Kč Restylane Skinbooster Vital lidocaine 1 ml od 6 000 Kč Restylane Skinbooster Vital lidocaine* aplikace vital injektorem od 8 000 Kč Restylane Skinbooster Vital lidocaine light* aplikace vital injektorem od 8 000 Kč Restylane Perlane od 8 000 Kč 7 Restylane Lyps od 6 500 Kč a další
Od: 5.000 Kč

Odstranění znamének

Cena zahrnuje lokální anestezii. Za chirurgické odstranění znaménka (včetně zaslání na histologii) účtujeme 300,- Kč. Za odstranění kožního výrůstku je cena dle ošetřujícího lékaře - ve většině případech od 1 000,- Kč. Celková cena je dle rozsahu ošetření.
Od: 1.300 Kč

Abdominoplastika

Cena zahrnuje operační výkon včetně celkové anestezie. K ceně bude připočítána cena za ubytování (dle počtu nocí strávených na klinice), za použití tkáňového lepidla, které urychluje hojení a za speciální prádlo dle výběru.
Od: 58.000 Kč

Zvětšení prsou

Ceny jsou v Kč včetně anestezie. ➢ Zvětšení prsou (augmentace)*cena dle zvolené značky implantátu: B-lite kruhové od 90 000 Kč B-l,ite anatomické od 104 000 Kč, Mentor kulaté od 68 000 Kč, Mentor Xtra od 69 000 Kč, Mentor anatomické od 77 000 Kč, Motiva round od 61 000 Kč, Motiva ergonomické od 70 000 Kč, Polytech Meme kulaté od 66 000 Kč, Polytech Replicon anatomické s kulatou bází od 66 000 Kč Polytech Opticon anatomické s anatomickou bází od 80 000 Kč a další
Od: 67.000 Kč

Facelift

Cena zahrnuje operační výkon včetně celkové anestezie. K ceně bude připočítána cena za případného použití tkáňového lepidla, které urychluje hojení.
Od: 52.000 Kč

Zmenšení prsou

Ceny jsou v Kč včetně anestezie. Konečná cena u operačních výkonů je stanovena včetně ceny za speciální elastické prádlo podle potřeby klienta(ky), jednodenní péči v dospávacím pokoji, stravu, indikovaných léčiv, převazů a kontrol. V případě potřeby delšího rozsahu následné pooperační péče je cena řešena individuálně s klientem(kou). ➢ Zmenšení prsou (redukce) Oboustranná operace od 56 000 Kč. Jednostranná operace od 46 000 Kč.
Od: 62.000 Kč

Korekce jizev

Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 2.000 Kč

Laserové odstranění rozšířených žilek

Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 1.000 Kč

Křečové žíly

Ceny jsou v Kč včetně analgosedace. Ceník je orientační – konkrétní cenová kalkulace výkonu včetně ceny za speciální elastické prádlo podle potřeby klienta(ky), případné jednodenní péče (v dospávacím pokoji), indikovaných léčiv, převazů a kontrol, je řešena individuálně přímo s klientem (kou) při konzultaci. Pobyt na klinice několik hodin po výkonu. Jedna končetina od 16 300 Kč. Obě končetiny od 20 300 Kč.
Od: 20.500 Kč

Zvětšení rtů

Pro pacientky toužící po trvalém zvětšení rtů je určen silikonový implantát PermaLip. Ten se dokáže maximálně přizpůsobit funkčnosti rtů. Je možné si vybrat z několika dostupných velikostí pro uspokojení individuálních potřeb klientek. V ceně je zahrnuta lokální anestezie. Cena za jeden ret činí 16 000 Kč, oba rty 30 000 Kč.
Od: 8.000 Kč

Obřízka

Cena obřízky zahrnuje operační výkon včetně celkové anestezie. K ceně bude připočítána cena za ubytování (dle počtu nocí strávených na klinice).
Od: 31.000 Kč

Odstranění vrásek

Cena za aplikaci 1 jednotky látky Dysport je 45,- Kč. (přípravek Dysport obsahuje stejný toxin produkovaný Clostridium botulinum). Za ošetření celého obličeje 4 500,- Kč. Celková cena je dle počtu použitých jednotek.

Laserová dermatologie

Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu a druhu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 1.200 Kč

Labioplastika

V lokální anestezii tento výkon stojí od 22 000,- Kč. Labioplastika v celkové anestezii a cena za takto provedený výkon je na domluvě s lékařkou (v ceně je pak zahrnut operační výkon včetně celkové anestezie). K ceně bude připočítána cena za ubytování dle počtu nocí strávených na klinice.
Od: 25.000 Kč

Laserová rejuvenace vagíny

Jedná se o zákrok sloužící ke zpevnění, zvýšení pružnosti a zúžení pochvy. Je neinvazivní a bezbolestný. Provádí se za pomocí nejmodernějšího laseru FOTONA. Zákrok je určen pro všechny ženy od 18 let. Cena zahrnuje tři sezení. Před ošetřením je použit znecitlivující krém.
Od: 14.500 Kč

Operace dolních víček

Při zákroku dochází k odstranění nadbytku kůže a také tukových polštářků v oblasti dolních víček. Částečně se vyhladí vrásky kolem očí. Jednotlivé ceny zahrnují lokální anestezii. Jizvy se zcela zhojí po 3 až 6 měsících. Cena 18 000 Kč zahrnuje i rozprostření tukových prolapsů.
Od: 20.000 Kč

Vpáčené bradavky

Tento chirurgický zákrok podstupují ženy, jejichž bradavky jsou propadlé, ploché či vtažené do prsní tkáně. Nejedná se pouze o estetický problém, vpáčené bradavky způsobují také komplikace při kojení. Cena zahrnuje operační výkon včetně lokální anestezie. Operace trvá cca 1 hodinu.
Od: 20.000 Kč

Otoplastika

Pokud vás trápí odstáté či jinak zdeformované uši, tento problém snadno vyřeší plastická operace uší. Zbavte se svých komplexů. Otoplastiku podstupují děti i dospělí. Cena zahrnuje lokální anestezii.
Od: 28.000 Kč

Niťový lifting

Cena zahrnuje lokální anestezii. Cena 20 000,- Kč je za deset vstřebatelných nití. Celková cena se odvíjí od počtu skutečně použitého niťového materiálu (Fascelift Aptos Excellence Elegance).
Od: 22.000 Kč

Modelace prsou

Ceny jsou v Kč včetně anestezie. Konečná cena u operačních výkonů je stanovena včetně ceny za speciální elastické prádlo podle potřeby klienta(ky), jednodenní péči v dospávacím pokoji, stravu, indikovaných léčiv.
Od: 51.000 Kč

Plazmaterapie

Využívá se k omlazení pokožky, která získává pružnost a pevnost. Během zákroku se pacientovi aplikuje jeho vlastní krevní plazma. Využívá se k ošetření obličeje, dekoltu, krku nebo také hřbetů rukou. Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Při aplikaci je použit přístroj Vital Injector.
Od: 6.000 Kč

Sklerotizace

Cena se odvíjí od rozsahu a zvolené varianty výkonu. Přímá sklerotizace (včetně sklerotizační látky) od 600 Kč, pěnová sklerotizace od 800 Kč.
Od: 600 Kč

Léčba inkontinence

Cena léčby stresové inkontinence pomocí laseru zahrnuje tři sezení. Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Ošetření provádíme laserem Fotona.
Od: 14.500 Kč

Gynekomastie

Ceny jsou v Kč včetně anestezie. Konečná cena u operačních výkonů je stanovena včetně ceny za speciální elastické prádlo podle potřeby klienta(ky), jednodenní péči v dospávacím pokoji, stravu, indikovaných léčiv, převazů a kontrol. V případě potřeby delšího rozsahu následné pooperační péče je cena řešena individuálně.
Od: 46.000 Kč

Laserová operace křečových žil

Cena zahrnuje operační výkon včetně analgosedace. K ceně bude připočítána cena za speciální prádlo dle výběru. Jedna končetina od 19 500 Kč. Obě končetiny od 26 000 Kč.
Od: 21.000 Kč

Lipofilling

Výplň vlastním tukem *výkony v lokální anestezii spojené s liposukcí a lipotransferem. Obličej – jedna oblast od 10 000 Kč. Obličej – více oblastí od 25 000 Kč. Ruce – obě od 20 000 Kč. Stydké pysky od 20 000 Kč. Na GIA clinic s. r. o. používáme při lipograftingu, liposukci či aplikaci vlastního tuku přístroj Body-Jet. Konkrétní cenová kalkulace výkonu individuální při konzultaci.
Od: 11.000 Kč

Modelace prsou s augmentací

Ceny jsou v Kč včetně anestezie. Konečná cena u operačních výkonů je stanovena včetně ceny za speciální elastické prádlo podle potřeby klienta(ky), jednodenní péči v dospávacím pokoji, stravu, indikovaných léčiv, převazů a kontrol. V případě potřeby delšího rozsahu následné pooperační péče je cena řešena individuálně. ➢ Změna tvaru prsou (modelace) Oboustranná operace od 46 000 Kč Jednostranná operace od 36 000 Kč
Od: 95.000 Kč

Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie

Plazmaterapie se využívá k léčbě vypadávání vlasů. Během zákroku dochází k aplikaci tělu vlastní plazmy obsahující růstové faktory, které podporují růst vlasů. Plazmaterapie je vhodná pro muže i ženy. Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Cenová relace je dle rozsahu ošetřované plochy a zvoleného počtu sezení.

Injekční výplně

Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Cenová relace je dle zvolené značky, případně koncentrace kyseliny hyaluronové a místa aplikace (dle hloubky vrásek a podobně).
Od: 5.000 Kč

Laserová léčba akné

Před ošetřením je použit znecitlivující krém. Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 2.500 Kč

Odstranění xantelazmat

Cena zahrnuje lokální anestezii. Při ošetření je použito chlazení, které napomáhá ke snižování případné bolestivosti. Celková cena je dle rozsahu ošetření. Ošetření laserem Fotona.
Od: 2.200 Kč

Lipofilling prsou

Cena zahrnuje operační výkon včetně analgosedace. K ceně bude připočítána cena za speciální prádlo dle výběru. Na GIA clinic s. r. o. používáme při lipograftingu, liposukci či aplikaci vlastního tuku přístroj Body-Jet., J-AFT, Body-Jet, trvalý autologní tukový implantát.
Od: 74.000 Kč

Body Lift

Cena zahrnuje operační výkon včetně analgosedace. K ceně bude připočítána cena za speciální prádlo dle výběru. Celková cena závisí na místech prováděné kontury a dle rozsahu ošetření.
Od: 46.000 Kč

Rekonstrukce prsu

Pokud žena přijde vlivem rakoviny o prso/prsa, na řadu přichází jeho rekonstrukce. Aby pacientky nabyly ztracené sebevědomí, přistupuje se také k rekonstrukci prsního dvorce. Tento chirurgický zákrok trvá 1–2 hodiny. Cena zahrnuje operační výkon včetně lokální anestezie. ➢ Ostatní operace prsou: Vyjmutí implantátu 39 000 Kč. Výměna implantátu (re-augmentace) 39 000 Kč. Znovuvytvoření jednoho prsu po ablaci 36 000 Kč. Zvětšení prsou – lipografting* využití vlastního tuku od 67 000 Kč.
Od: 40.000 Kč

Recenze (67)

5.0
67 Recenzí · 100 % doporučuje
Korekce jizev

Absolvovala jsem druhou liposukci lipedému vodním paprskem v Prostějově na GIA clinic a opět maximální spokojenost. Součást zákroku bylo také vypnutí kůže pristrojem Argo plasma. Tentokrát oblast bérců a zadní strana stehen. Zákrok probíhal v celkové...Číst dál

Liposukce

Úžasná lékařka, která jako jedna z mála v republice dokáže operovat lipedém pacientky. Velmi oceňuji její přístup ke klientům. Opravdu odborník na svém místě s lidskou tváří! Klobouk dolů.

Odstranění kožních výrůstků

Již dlouho jsem měl na obličeji 3 výrůstky, které s postupem doby pomaličku ale jistě rostly. Jeden z nich trůnil na nose, aby byl obzvlášť dobře viditelný. Ten asi rozhodl, že jsem se objednal na GIA clinic k paní primářce Šilhánkové. Šlo to rychle,...Číst dál

Operace horních víček

Naprosto skvělé reference na plastickou a estetickou chirurgii GIA Clinic v Prostějově mě přesvědčily, po delším váhání, k řešení redukce převislých horních víček. Příjemné prostředí, vlídný, lidský přístup veškerého personálu, bezbolestný a překvap...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Jiřina Šilhánková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (42)

Liposukce břicha Prostějov
Konzultace a příprava na zákrok byla paní doktorkou do detailu vysvětlena. Výborná péče a odborný, přitom velmi přátelský přístup. Po samotném zákroku mírné bolesti, které brzy ustoupily. Nyní naprostá spokojenost.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (262)

Videa (1)

Požádejte: MUDr. Jiřina Šilhánková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (67)

Specialista na odstranění silikonu z uzlin
Odpověď odborníka · 17. 11. 2018
Dobrý den. Doporučuji pracoviště se smluvním vztahem se zdravotními pojišťovnami. Řádné vyšetření - magnetickou rezonanci. Již jsem se s tomto problémem po PIP setkala. A určitě, co je dostupné odstranit. Dr. Jiřina Šilhánková
Délka konzultace na zvětšení prsou
Odpověď odborníka · 7. 3. 2018

Dobrý den... Délka konzultace k operaci v celkové anestezii je běžně počítána na hodinu... Dotaz slouží k čemu? Délka konzultace neovlivní výsledek i dlouhá konzultace nemusí znamenat úspěch nebo jinak Vaši spokojenost. Zdraví Dr. Jiřina Šilhánková,...

Číst dál
Implantáty Motiva - výhody?
Odpověď odborníka · 4. 1. 2018

Dobrý večer, při konzultaci dávám ženám i jejich partnerům při výběru implantátů svobodu. Na konzultačním stole leží implantáty od více značek a v poslední době ženy sahají opakovaně po značce Motiva. Tento výběr zaznamenávám objektivně, nejsem...

Číst dál
Silikony + modelace
Odpověď odborníka · 25. 7. 2017
Dobrý den. V případě zájmu můžeme provézt podrobnou konzultaci mailem. Rozhodněte se, podrobnější informace sdělíme na osobní mail.
Silikony + modelace Silikony + modelace
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (4)

Zobrazit další články
Požádejte: MUDr. Jiřina Šilhánková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!