Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jaký typ upravy je vhodnejsi pro prsa po ubytku vahy?

Hajkova_d
Hajkova_d
5. 2. 2023 · Poslední odpověď: 8. 2. 2023

Dobry den, nikdy jsem nemela nejvetsi prsa a uvazovala jsem o zvetseni, ale pred nejskou dobou jsem zhubla behem cca pul roku 20kg a to malo co jsem mela ted stoji za starou belu, pri pohledu z predu jeste dejme tomu, ale pri pohledu ze strany je vazne dost odpudive a premyslim jaka metoda by na tenhle s prominutim hnus byla vhodnejsi jestli rovnou zvetseni nebo pripadne nejaka modelace? Pokud zvetseni tak o kedno, dve cisla, vic by ani nebylo k moji vysce a vaze vhodne a vkusne a tak touto cestou zadam o radu, nez bych zamirila nekam na konzultaci, dekuji moc za pripadne odpovedi. D.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 8. 2. 2023
Dobrý den,
prsa máte mírně asymetrická, možností je několik, podle toho, jakou máte představu o velikosti a tvaru prsou. Je nutná osobní konzultace.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Dobrý den,
nemohu, než poradit, abyste někam na nějakou konzultaci zamířila. Rada přes internetový portál nebude mít nikdy tak vysokou hodnotu. Chirurg si na Vás musí "sáhnout", zjistit přesně Vaše preference, vysvětlit Vím všechna pro a proti, a to se korespondenčně prostě nedá.
Hodně zdaru,
Ivo Menšík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den paní Hájková,

Důležité a nutné je, abyste se dostavila na osobní konzultaci. Pan doktor Menšík nebo pan doktor Šedivý jsou pro vás k dispozici.
Odhadujeme že je to na augmentaci + vlevo minimodelace pro dosažení symetrie.
Pro objednání termínu nám prosím zavolejte.

S pozdravem Tým BODY
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2019
Modelace prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 2. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi