Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizva po očkování

Uzivatel
11. 1. 2007 · Poslední odpověď: 15. 2. 2011

Dobrý den, chci se zeptat co se dá dělat s jizvou po očkování TBC,je moentálně dlouhá 2,5cm široká 1cm a vysoká 3mm.Ze začátku jsem používal contractubex gel a píchali mi do ní kortikoidy to byla ještě jizva malá a kulatá,po vyříznutí jsem používal dermatix gel ale jizva se zvětšovala a byla ještě větší.Teď už se sice nezvětšuje ,ale je velká již zmiňovaných 2,5 cm, široká 1cm a vysoká 3mm,Jestli víte co s tím prosím opraďte.Děkuju

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj . 11. 1. 2007
Dobrý den Marku, jizva po tbc očkování na ramenu může být problém. Může se jednat o hypertrofickou jizvu, může jít i keloidní jizvu. Zkuste se obrátit na pracoviště, které má zkušenosti s kryokauterizací keloidních jizev /kožní klinika v Plzni fakultní nemocnici/. Další možností je chirurgická léčba v kombinaci s brachyterapií /ozářením/ - toto provádíme na našem pracovišti. S pozdravem MUDr.Pavel Kurial

Související dotazy

Vystouplá jizva na ruce

Daisoxx
Daisoxx
27. 3. 2017 · Poslední odpověď: 24. 6. 2020

Dobrý den chtěla bych se zeptat co lze dělat s jízvou vic foto. Jízvu už mám přes rok.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 24. 6. 2020
Pokud jste to pojala takto, pak se omlouvám. Jen chci k tomu říci, že ani po odstranění široké jizvy nebude situace taková, aby okolí nemuselo poznat důvod vzniku jizvy. Já neřeším, zdroj poškození, či nehezkosti člověka. Já jen řeším to, aby byl výsledek co nejoptimálnější pro klienta.
Chcete-li mohu Vás vyšetřit a pak si stanovíme možnosti a další postup.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat , v dopoledních hodinách i , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Jizva u kojence po popálenině

nella927748
nella927748
15. 7. 2020 · Poslední odpověď: 17. 7. 2020

Dobrý den, hledám centrum, ve kterém by bylo možné 10 měsíční dceři aplikovat biostimulační laser na 2 jizvy na paži po popálenině (jizvy jsou 2 měsíce staré a mají cca 3 cm). Děkuji.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 17. 7. 2020
Dobrý den,
Omlouvám se, ale tento přístroj k dispozici nemáme. Měli jsme před lety, ale už ho nemáme.
Přeji Vám hezký den a s pozdravem,
MUDr. Nina Koutná, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění tetování
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2014
Mikropigmentace
Žádné odpovědi
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 11. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi