ESTETICUSTI s.r.o.

ESTETICUSTI s.r.o.

(13 Recenzí)·92% doporučuje
Ohodnotit
Velká Hradební 3385 / 9, Ústí nad Labem, Ústecký kraj
ESTETICUSTI s.r.o.
ESTETICUSTI s.r.o.
(13 Recenzí)·92% doporučuje

Informace

ESTETICUSTI s.r.o. Ústí nad Labem

je největší zařízení z oblasti plastické chirurgie a laserové medicíny v severních Čechách. Více než 20 let se stará o své spokojené klienty. Pyšní se nejmodernějším vybavením jak pro plastickou chirurgii, tak pro laserové centrum.

Špičkovou péči nabízí tým zkušených odborníků pod vedením primářky, MUDr. Blanky Vraspírové - plastického a estetického chirurga, specialistu na laserovou a estetickou medicínu.

Vlastníme nejkvalitnější přístroje kavitaci a radiofrekvenci, Starvac SP2 - celotělová a obličejová žehlička, biostimulační laser, mikrodermabraze (diamantová) – k léčbě jizev, oparů, ,akné, k pooperačnímu hojení nebo k provedení laserové gelové hydratační masky a dalších kosmetických procedur. Nelze opomenout také přístrojové lymfodrenáže (ke zlepšení či zmírnění celulitidy a ke správnému nastartování lymfatického systému) a ScarLet – mikrojehličkovou radiofrekvenci, která slouží k miniinvazivnímu omlazení obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou.

Mezi absolutní novinku roku patří VIS (Vital Injektor Systém) – sloužící k hluboké hydrataci pleti, kdy se pomocí počítačové řízeného systému aplikuje „omlazující vitamínový koktejl“ do obličeje, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou. Dokážeme také uvolnit tělo i mysl pomocí masáží a při problému natažených svalů nebo zablokování klientům pomáháme formou kinesiotapingu. Pokud by se jednalo o zkrášlení, nabízíme také permanentní make-up (obočí, oční linky, kontury rtů).

Z chirurgického oboru se specializujeme na odstranění estetických nerovností kůže, plastiky krku, nosu, obličeje, víček a odstávajících boltců, plastiky prsů /modelace, zvětšení, zmenšení a abdominoplastiku (převis břicha), operace varixů, liposukce vibračními přístroji, úprava zadečku a operace ženských intimních míst (zúžení vagíny, úprava hráze po porodu, úprava velkých i malých stydkých pysků) i stejně tak i mužských (různé druhy obřízek, zesílení penisu vlastním tukem, prodloužení penisu, vasektomie).

Z nechirurgické léčby příznaků stárnutí a vrásek jmenujme aplikaci výplňových materiálů pod vrásky na bázi kyseliny hyaluronové a vyhlazování mimických vrásek pomocí botulotoxinu. Hitem jsou též neinvazivní metody omlazení: plazmaterapie (omlazení pleti vlastní krví) a 3D liftingové kanylové nitě s okamžitým efektem – naprosto bezbolestné omlazení během pár minut!

Laserová část kliniky dnes nabízí nejšetrnější a nejmodernější lasery, které řeší problémy s nadměrným ochlupením, pigmentací, bradavic, angiomů, akné, žilek, haemangiomů u dospělých i dětí, jizev i omlazení pleti (resurfacing) CO2 frakčním laserem.

 • Vbeam laser - odstraňuje cévní projevy a řeší žilky.
 • CO2 frakční laser - řeší problémy s vráskami, pigmentové skvrny, jizvy po akné, zašedlou unavenou pleť, rozšířené a zanesené póry, omlazuje pleť

Jako jedno z mála zařízení v České republice provádíme pomocí nepigmentačního laseru bělení konečníku a intimních partií. K tomuto zákroku k nám jezdí klienti z různých koutů České republiky, ale také ze zahraničí. Poslední zmínkou našeho laserového centra je lékařské bělení zubů pomocí modrého světla.

Kromě širokého sortimentu služeb je u nás samozřejmostí kvalitní ošetřovatelská péče, která je zajištěna vyškolenými zdravotními sestrami – asistentkami.

Chceme pro naše klienty maximální pohodlí, proto všechna předoperační interní vyšetření provádíme přímo u nás na klinice - laboratoře, EKG, odběry krve.

Všechna potřebná předoperační interní vyšetření vám zajistíme u nás na klinice - laboratoř, EKG, odběr krve.

Klinika plastické, estetické a laserové medicíny v Ústí nad Labem poprvé pro své klienty otevřela v roce 1993 původně jiné prostory, dnes už působí v nové krásné budově přímo uprostřed města. Celé podlaží je přímo vybudované jako originální a nejmodernější zdravotnické centrum, které lze srovnat se světovými trendy v oboru plastické chirurgie.

Zařízení je koncipováno do tří moderních částí:

 • První část: laserové a odborné ambulance, recepce.
 • Druhá část: Operační část s maximálně antiseptickými operačními sály, dospávací pokoje s nadstandardním vybavením, pro možnost delší hospitalizace nabízí klinika moderní hotelové pokoje, taktéž na druhém patře.
 • Třetí část: kancelářské prostory, a Beauty centrum s kosmetickým salonem, kde najdete maximálně edukovaný personál a luxusní kosmetiku GERnetic.

Těšíme se na vás!

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Zkušenost:

 • 31 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English
 • Italiano
 • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 1992

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Léčba křečových žil

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (13)

4.8
13 Recenzí · 92 % doporučuje
Obřízka

Děkuji pěkně za profesionální provedenou obřízku a perfektní tým který máte

Niťový lifting

Rozhodla jsem se pro tuto metodu protože jsem měla povadlý obličej /70 let/i když jsem se bála,paní primářka mě strachu zbavila svým přístupem,úsměvem a jejím příjemným hlasem♥který mě strašně uklidnuje....během zákroku na mě mluvila a to mě strašně...Číst dál

Nehtová plíseň

Nyní to bude rok, co jsem podstoupila ošetření laserem nehtové plísně. Při příjmu podepisujete papíry, že jste poučeni o tom, že pro maximální účinek je dobré zákrok opakovat. Vzhledem k tomu, že se za jedno ošetření jednalo o částku bezmála 5tis. ko...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (11)

Estetic Ústí nad Labem

Tuto kliniku doporučuji kvalitní a profesionální přístup a max péče před i po operaci. D musím říci že už žádné problém s natrzenou uzdickou nebo predkozkou, sex je teď o mnohem lepší bez bolesti . Tak ten kdo se stále rozhoduje ano či ne...

Číst dál
Zobrazit další příběhy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Trvalé odstranění vousů
Odpověď odborníka · 4. 6. 2012
Dobrý den,cena za trvalou laserovou depilaci je dle počtu impulsů a ošetřované plochy. Více informací Vám rádi poskytneme telefonicky na recepci kliniky. Asistentka Veronika
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.