Plastická a estetická chirurgie SANUS Hradec Králové

Plastická a estetická chirurgie SANUS Hradec Králové Premium

(166 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina 1220/69, Hradec Králové, Královéhradecký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 15 hodin
IČP nebo IČO 49813692
Možnosti financování
Plastická a estetická chirurgie SANUS Hradec Králové Premium
(166 Recenzí)·99% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 29812 návštěv profilu

Klinika SANUS je moderní soukromé zdravotnické zařízení.

Je umístěno v jednom z nejkrásnějších míst Hradce Králové na soutoku řek Labe a Orlice. Jak svým umístěním, tak uspořádáním vytváří Sanatorium SANUS svým klientům intimitu a příjemné prostředí již od roku 1995.

Specializacemi kliniky jsou plastická a estetická chirurgie, gynekologie, urologie a ortopedie. Pod gynekologické oddělení dále spadá centrum asistované reprodukce (CAR) pro léčbu neplodnosti.

Sanatorium spolupracuje se zdravotními pojišťovnami ČR a od poloviny roku 2005 je držitelem mezinárodní normy ISO 9001.

V rámci plastické a estetické chirurgie provádíme od roku 1995zákroky estetické medicíny (např. plastiku očních víček, liposukci, plastiku nosu, injekční výplně pro odstranění vrásek botulotoxinem nebo kyselinou hyaluronovou, plastiky prsů, těla a končetin, lipofilling apod.), ale i operace rekonstrukční a plastické chirurgie (např. operace ruky, rekonstrukce prsů, operace vrozených vad, kožních nádorů aj.), které hradí pojišťovna.

Pracují u nás specialisté s mnohaletými zkušenostmi, kteří se zúčastnili celé řady odborných stáží v oblasti estetické a plastické chirurgie v zahraničí i v České republice.

Vedle ambulantních zákroků je v našem zařízením možné absolvovat i zákroky, které vyžadují setrvat na klinice do druhého dne. Pro pacienty jsou zde připraveny dvou a jednolůžkové pokoje, které jsou nadstandardně zařízené s vlastním sociálním zařízením, vestavěnou skříní, TV a Wi-Fi. Pokud je nutná hospitalizace dítěte, není problém, aby zde setrvávalo i s matkou či otcem. Stravování hospitalizovaných pacientů je zajišťováno z místní restaurace.

Velmi důležitá je odborná konzultace, kdy lékař pečlivě prohlédne problém, se kterým za ním klient přišel a navrhne mu vhodné řešení. Společně s klientem se domluví na termínu zákroku, typu operace, ceně, postupu a klientovi předá všechny potřebné informace k operaci a pro dobu rekonvalescence. Na konzultaci k drobným chirurgickým výkonům je možné přijít i bez objednání kdykoliv během ordinační doby.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Asociace a ocenění:

 • Česká lékařská komora

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ano

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Certifikáty:

 • Certifikace ISO 9001

Členství:

 • Česká lékařská komora

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • Více než 50 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Dermatologie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (166)

4.9
166 Recenzí · 99 % doporučuje
Zvětšení prsou

Před půl rokem jsem podstoupila zvětšení prsou u pana doktora Richarda Billicha. Pan doktor je neskutečně empatický, trpělivý a hlavně jeho lidský přístup ocení úplně každý. Jde vidět, že ho práce moc baví a tak ke své práci také přistupuje. Léčba pr...Číst dál

Syndrom karpálního tunelu

Chtěl bych tímto poděkovat mudr A. Klukovi a personálu za perfektní provedení operace a příkladnému přístupu k pacientovi. Děkuji též sestřičkám na lůžkovém oddělení.

Abdominoplastika

Díky báječnemu přístupu pana doktora bylo vše snazší, lepší, jeho práci hodnotím jako vynikající včetně jeho přístupu, díky vám pane doktore a díky operaci se mi změnil život. Jsem ráda, že jste mi dal příležitost ke změně, která mi tak dlouho nešla...Číst dál

Velice děkuji za milá slova, jsem rád, že jsem Vám mohl být napomocný ke změně, kterou jste v životě chtěla udělat. Děkuji za "díky" našim sestrám v nemocnici, vážíme si i my jejich práce.

Modelace prsou

Neskutečná precizní práce pana doktora, perfektní přístup a hospitalizace na klinice Galen, pokud má nějaká žena obavy z této operace, vůbec nemusí, klidně bych ji podstoupila znovu. Výsledek je úžasný, samozřejmě díky zlatým ručičkám pana doktora St...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Plastická a estetická chirurgie SANUS Hradec Králové o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (40)

Operace horních víček

O operaci hornich vicek jsem uvazovala uz od svych 35 let. Mam hluboko posazene oci, a tak se mi uz po tricitce nejdriv obtiskavala rasenka, pozdeji jsem si na fotkach zacala vsimat i maleho previsu nad okem. Nakonec jsem operaci podstoupila...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (100)

Požádejte: Plastická a estetická chirurgie SANUS Hradec Králové o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Článek (1)

Požádejte: Plastická a estetická chirurgie SANUS Hradec Králové o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!