Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Keloidní jizvy a vhodnost tetování

Anonymní
renata44818
16. 4. 2011 · Poslední odpověď: 13. 2. 2014

Dobrý den, mám dvě kaloidní jizvy po očkování a chtěla jsem se zeptat jestli si můžu bez obav nechat udělat tetování a piercing nebo to pro mě není vhodné. Popřípadě jestli se tetování může vést přes tyto jizvy, děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 4. 2011
Nejlepší odpověď
Po očkování vznikají často hypertrofické jizvy a při tom se jejich vlastníci po poranění dobře hojí. Vzhledem k tomu, že nesympatizuji s prováděním tetováže (někdy je nelze prakticky odstranit) mohu Vám jen tuto myšlenku rozmlouvat. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Laser & Esthetic centrum Beauty PRO
Laser & Esthetic centrum Beauty PRO
13. 2. 2014
Dobrý den,

rovněž tyto aplikace nedoporučujeme podstupovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Laser & Esthetic centrum Beauty PRO
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Nadežda Kanátová
MUDr. Nadežda Kanátová
Žádné recenze
9. 6. 2011
Zdravím,nikdy nemáte záruku,že aj v mieste tetovania nevzniknú keloidné jazvy.Nepokladám za rozumné to riskovať.
Estetic studio,B.B.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Hyperpigmentace - obličej po těhotenství

milovice
29. 4. 2015 · Poslední odpověď: 20. 5. 2015

Dobrý den,

chtěla bych se poradit hledně problému s pletí. Jsem 14měs po porodu a v těhotenství se mi v oblasti lícních kostí udělaly pigmentové skvrny. Jde o souvislou, jinak zbarvenou plochu než je okolí. Ráda bych se tohoto problému zbavila, ale nevím, kam se obrátit. Nedovedu ani odhadnout, zda se jedná o hyperpigmentaci nebo rozšířené žilky. Prosím o jakékoliv info a orientační cenu. I ta je pro mě důležitá. Má dojezdnost je Praha/Hradec/Mladá Boleslav a okolí Děkuji

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 4. 5. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

je to nepříjemný problém a v tomto období se jeho vzhled žel akcentuje, ale i to lze redukovat.
Jelikož je sluníčko již docela \" při síle\", byť to necítíme každým dnem příjemným teplem, doporučila bych pro tyto dny a další léto jen dobrou péči o pleť:
- profesionální péči se zvýšenou dávkou koncentrátu vitaminu C aplikovaného třeba sonoporací nebo iontoforézou do této oblasti ( pracuje s cévní stěnou + zlepší tvorbu kolagenu a elastinu v dermis + redukuje tvorbu pigmentace) 
- denně krém s vysokým SPF 50 
- krém s obsahem arbutinu, účinně redukujícího novotvorbu pigmentu a zajišťujícího redukci i stávajících pigment.skvrn
- v tomto období již bez indradermální inj. mezoterapie, bez CPL a bez laserového ošetření - toto vše ponechat na období podzim a zimu, kdy intenzita UV v našich podmínkách bude opět slabší.
- v tomto období, pokud se zdržujete převážně v budově, můžete ještě využít poslední šance peeingu kyselinou mandlovou,,.

Přeji příjemné jarní dny, zdravím MUDr. Takácsová



Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 11. 2012
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 10. 2023
Plexr
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 9. 2018
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2023
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2022
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 12. 2021
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 5. 2023
Kryolipolýza
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 7. 2013
Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2020
Odstranění jizev laserem
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 4. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi