INTER CLINIC Praha - Radotín s.r.o.

INTER CLINIC Praha - Radotín s.r.o.

(8 Recenzí)·88% doporučuje
Ohodnotit
Na Výšince 149/3, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
INTER CLINIC Praha - Radotín s.r.o.
INTER CLINIC Praha - Radotín s.r.o.
(8 Recenzí)·88% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

O klinice

V roce 1993 zahájila provoz společnost Inter Clinic v Praze - Radotíně pod vedením Ing. Milana Dvořáka. V té době byla klinika prvním privátním zařízením v České republice zabývajícím se celkovou problematikou vlasových transplantací. Od té doby odoperovaly její specializované lékařské týmy tisíce klientů. Od roku 1998 rozšířila svoji činnost o kompletní nabídku plasticko - chirurgických zákroků.

V roce 2000 jsme vzhledem ke zvýšení komfortu služeb našim klientům zrekonstruovali operační sály a pokoje, ve kterých jsou klienti po chirurgickém výkonu ubytováni. V rámci komplexních služeb naleznou na naší klinice kadeřnictví, kosmetický salón nebo mohou využít posezení v příjemném prostřední restaurace. Snažíme se, aby se vám u nás líbilo a byli jste co nejvíce spokojení. Naši specialisté se o vás postarají.

Kvalitní práce? Na plastické chirurgii INTER CLINIC vždy!

Na naší klinice nabízíme profesionální zákaznickou péči, kvalitní a příjemné zázemí, přátelskou atmosféru. Stali jsme se první soukromou klinikou plastické chirurgie v České Republice. Více než 20 let se pohybujeme v oboru plastické a estetické medicíny a disponujeme špičkovými a zkušenými odborníky na plastické operace.

Hovoří za nás více než 7 tisíc úspěšně provedených zákroků. Na některé plastické operace poskytujeme doživotní záruku. Na bezplatné a nezávazné konzultaci vám rádi odpovíme na všechny otázky.

Mezi nejčastěji prováděními zákroky u nás na klinice jsou plastiky prsou, transplantace vlasů, liposukce a také chirurgie ruky.

Konzultaci je nutné si telefonicky nebo emailem domluvit. Operace a konzultace jsou v dny, které klinika předem určí. Pokud vás zajímají volné termíny, stačí zavolat a na recepci vám je rádi sdělí.

Pokud toužíte po nějakém zákroku a nemáte celou částku, není nutné váš sen odkládat. Nabízíme jednotlivé zákroky na splátky. Celkem příjemnou zprávou je, že bez jakéhokoliv navýšení. Možností je rozdělení platby do 3 měsíců.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (8)

4.6
průměrné hodnocení
88 % doporučuje

Bohužel musím změnit názor...nedoporučuji plastickou chirurgii. Přístup sice dobrý, ale kdyz zaplatím za operaci kolem 77tisic, čekala bych jiny přístup a opravy, když jsem opravdu nespokojena a nevypadá to dobre a všímaji si toho i ostatní. Samozřej...Číst dál

MUDr. Fialová je milá a úžasná doktorka byla jsem na abdo, sítí svalů a lipo. strach ze mě odpadl jak jsem přišla na kliniku. Sestřičky byly úžasné, milé se vším pomáhaly. A anestezilog také nemám slov. Musím říct, že kdyby takhle milý lidé byli všud...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Kdy do práce po augmentaci?
Odpověď odborníka · 1. 9. 2009

Dobrý den,

na INTER CLINIC provedeme zákrok 1. den nástupu na kliniku, hospitalizace trvá 1-2 dny. Velikost implantátů a způsob jejich vložení určí lékař v den poradny. Klientky zůstávají doma cca týden. S přáním hezkého dne Blanka Dvořáková,marketing...

Číst dál

Lékaři z pracoviště

MUDr. Pavel Koňařík

MUDr. Pavel Koňařík

Spolupracuje s

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.