Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Předsunuté čelisti

Fergie58
21. 10. 2009 · Poslední odpověď: 2. 9. 2010

Dobý den, mám dotaz. Mám povysunutou horní i dolní čelist.Mám předkus a zajímalo by mě, jestli by se dal tento problém vyřešit.Přála bych si podstoupit i operaci nosu. Můžete mi tedy poradit, která by přídadně byla vhodnější první??A na kolik korun by taková operace vyšla?? Mám pocit, že jde o operaci pod názvem genioplastika. předem děkuji za odpověd.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 2. 9. 2010
Genioplastiku, tedy změnu postavení jak horní tak dolní čelisti, je možné provést. Jde o velmi složitou operaci prováděnou stomatochirurgem, se kterým naše klinika velmi úzce spolupracuje a tyto výkony se na naší klinice provádějí. Samozřejmostí je vyšetření tímto odborným lékařem, zda je operace ve Vašem případě vhodná a možná. A samozřejmě podle výsledku vyšetření a podle výsledku operace je možné tuto nebo tyto později doplnit i operací nosu, pokud bude indikována. Cenu operace genioplastiky stanoví stomatochirurg. Většinou se provádějí jako první operace genioplastiky, ale přesně lze říci až po vyšetření a osobní konzultaci.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi