MUDr. Lucie Thomas Kučerová

MUDr. Lucie Thomas Kučerová Premium

(147 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
SurGal Clinic s.r.o., Drobného 38-40, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 19 hodin
Evidenční číslo v ČLK 5139356169
MUDr. Lucie Thomas Kučerová Premium
(147 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 10780 návštěv profilu

Profesní životopis MUDr. Lucie Thomas Kučerové - atestovaného plastického chirurga

Dosažené vzdělání:

MUDr. Lucie Thomas Kučerová úspěšně dokončila v roce 1994 studium na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Atestační zkoušky:

Lékařka v roce 1997 zdárně složila atestační zkoušku I. stupně v oboru všeobecná chirurgie. O sedm let později, v roce 2004, složila také specializační atestační zkoušku v oboru plastická chirurgie.

Pracovní zkušenosti:

Lékařka po promocích, ve stejném roce, nastoupila na Kliniku plastické a estetické chirurgie do Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, kde zůstala do roku 1999. Od roku 1999 do roku 2000 působila v rámci plastické a estetické chirurgie v Olomouci. V letech 2000 až 2017 byla součástí Kliniky plastické a estetické chirurgie - Berkova v Brně.

MUDr. Lucie Thomas Kučerová je od roku 2018 součástí týmu odborníku v Surgal Clinic v Brně.

Členství v odborných medicínských organizacích:

Lékařka je členkou České lékařské komory, také Společnosti chirurgie ruky, Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP a zahraniční American Society of Plastic Surgeons.

Licence a certifikace:

MUDr. Lucie Thomas Kučerová vlastní licenci udělenou Českou lékařskou komorou pro oblast plastické chirurgie. Rovněž je držitelkou certifikátu pro aplikaci injekčních implantátů a botulotoxinu.

Odborné stáže:

Během svého působení absolvovala hned několik odborných stáží, a to v České republice i v zahraničí. V letech 1994 až 1996 se zúčastnila odborného studijního pobytu na I. chirurgické klinice ve FN u sv. Anny v Brně. Od listopadu roku 1998 do června roku 1999 pracovala na Privátní klinice plastické a estetické chirurgie v Paříži. V roce 2004 působila dva měsíce na Klinice popálenin ve Fakultní nemocnici Brno. V květnu stejného roku pak absolvovala stáž na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. O čtyři roky později, v březnu roku 2008, působila na Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. V říjnu roku 2009 navštívila za tímto účelem Aesthetic Centre of Gainesville v USA.

Specializace:

Lékařka se ve své praxi zaměřuje především na chirurgii kožních nádorů, také chirurgii ruky, dále na rozštěpové a vrozené vývojové vady u dětí a estetickou chirurgii.

Aktuální informace COVID - 19

V souvislosti s pandemií COVID-19, bych Vás chtěla informovat, že veškeré zákroky plánuji s ohledem na současnou situaci v zemi. Pokud máte o konzultaci zájem, jsem Vám k dispozici na telefonních číslech a emailech, jak jste běžně zvyklí.

Pokusím se Vám při plánování Vašeho termínu zákroku maximálně vyjít vstříc.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Recenze (147)

5.0
147 Recenzí · 100 % doporučuje
Operace horních víček

Koncem dubna 2024 jsem podstoupila operaci horních víček. Paní doktorka mi byla doporučena jinou spokojenou klientkou. Jsem nadšená. Výsledek je úžasný. Přístup MUDr. Thomas Kučerové velice příjemný a pozorný. Sestřička byla také skvělá. Jsem ráda, ž...Číst dál

Operace horních víček

Kdo zvažuje operaci horních víček, tak doporučuji SurGal Clinic. Můj zákrok prováděla MUDR. Lucie Thomas Kučerová. Už první kroky na kliniku na vás působí příjemným dojmem. Komunikace, zákrok a vůbec vše, proběhlo hladce a úplně v pohodě. V rukách pa...Číst dál

Operace horních víček

Dobrý den, podstoupila jsem nedávno operaci horních víček u paní Doktorky Lucie Thomas Kučerová. Spokojenost,všechno v pořádku operace je téměř bezbolestná. Můžu říct, že jsem neměla žádné modřiny mírné otoky. Děkuji a doporučuji.

Operace horních víček

Operaci horních víček jsem nějakou dobu zvažovala, ale protože jsem na paní doktorku dostala skvělé recenze, rozhodla jsem se na ni obrátit. Po zákroku jsem neměla žádné potíže a již po 10 dnech vypadal můj obličej naprosto normálně bez jakýchkoliv z...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Lucie Thomas Kučerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (68)

Korekce jizev po jiném lékaři

Na obličeji jsem měla jizvy po zákroku, které zanechal jiný lékař z Bohunické nemocnice. Jizvy jsem kryla roky make upem . Nakonec mi to vadilo tak moc, že jsem vyhledala paní doktorku Kučerovou a požádala ji o pomoc. Zákrok se povedl. A už...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (179)

Požádejte: MUDr. Lucie Thomas Kučerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (32)

Anestezie u labioplastiky
Odpověď odborníka · 1. 4. 2018

Dobrý den, 99% pacientek operuji v lokální anestezii,žádné Vámi popisované nebezpečí nehrozí. S pacientkou normálně během operace komunikujeme a operace trvá v průměru 30 minut...Analgosedaci doporučujij jen u opravdu výrazně hypertrofických...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Lucie Thomas Kučerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!