Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace nosu - katastrofa

Uzivatel
20. 1. 2008 · Poslední odpověď: 6. 7. 2013

...u Mudr... ASI HO VĚTŠINA STEJNĚ NEZNÁ. Ale přesto bych chtěla varovat - nemá vůbec estetický cit - měla jsem malinkou nerovnost na kosti, ale místo toho aby to jen "zahladil" tak to tak "vykousl", že mám mezi očima propadlinu a špička nosu vypadá jak klaunský nos. Po operaci jsem půl roku šišlala a nemohla skoro mluvit, to je jen zlomek potíží. Na začátku před operací se tvářil jak Bůh, zlehčoval situaci a vůbec neřekl všechny důležité a základní informace, "konzultace" trvala asi 5 minut , po operaci téměř nepromluvil a šel se schovat, když jsem se měla podívat do zrcátka. Až mi dala sestra sádru zpět, tak zase přišel a jeho chování bylo zarážející.Bylo hned jisté, že to nebude normální, i přesto, že řekl kouzelnou větu, že výsledek není konečný. Konečný se ale zdaleka nerovná estetický, "normální", normálně fungující. Chtěla bych všem poradit, pokud se rozhodnete pro operaci nosu, vybírejte si jen dost zkušené, "osvědčené" operatéry, kteří vám řeknou všechno na rovinu a začnou s tím sami, aniž byste se pořád na něco vyptávali. Pokud máte při nebo po konzultaci špatný pocit, navštivte jiného. Není to žádná legrace, vím, o čem mluvím. (příspěvek redakčně upraven)

Reklama
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 4. 2009
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2008
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2009
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 5. 2013
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 2. 2012
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 3. 2013
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 12. 2009
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 1. 2018
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 9. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi