Operace měkkého nosu fotky

Elena_888

Chtěla bych poděkovat panovi doktorovi Skálovi za nos mých snů. Na začátku jsem měla trochu strach, jelikož neviděla jsem fotky provedených obdobných operací jako bylo naplánovaná u mě. Ale ihned na první konzultací jsem pocitila profesionalitu pana doktora. Byl jistý, klidný, příjemný, ví o čem mluví. Operace a reabilitace proběhla v náprostém pořádku. Byla to jen málá úprava měkkého nosu: zkracení špičky nosu a změnšení snížené kolumely, ale přesto nebyla snádná, konečný výsledek oblivňuje pak celkový dojem obličeje. Dnes je po operací 1 měsíc a 1 týden, zdá se mi, že otok už není žádný, ale konečný výsledek bude vidět po půl roce. Ale i teď, den po dni se můj nos stává krásnějším. Výsledek je lepší, než jsem očekavala, přičemž nikdo z okolí nepoznal žádný rozdíl. Panovi Skálovi se povedlo ponechat přírozenou formu nosu a jen trochu jí zlepšit. Má opravdu zláté ruce, velmi doporučuji. (Na fotce vlevo je nos po operaci, vpravo před)

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
beautyholic

Vynikající výsledek! Podstoupila jsem něco obdobného, ještě mě ale čeká sundání dlahy :) První čeho si teď na Vás všimnu jsou nádhrné oči.

Zobrazit odpověď
Elena_888

Dekuji Vam za kompliment. Po pul roce musim rict, ze vysledek je jeste lepsi. Mam obrovskou radost. Verim, ze jste taky spokojena s vysledkem.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí