Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastika víček a těhotenství

Paja
11. 8. 2008 · Poslední odpověď: 12. 8. 2008

Dobrý den, chtěla bych podstoupit operaci horních víček. Do 6 měsíců od operace plánuji těhotenství, můžete mi prosím sdělit, zda mám operaci raději odložit a kdy nejdříve po porodu mohu zákrok podstoupit? Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den, s tímto předstihem je možno operaci podstoupit. JZ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 11. 8. 2008
Dobrý den, ano s takovým odstupem můžete operaci podstoupit před těhotenstvím. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Pokleslá horní oční víčka ve dvaceti

kriscer
kriscer
26. 1. 2017 · Poslední odpověď: 27. 1. 2017

Dobrý den, je mi čerstvě dvacet, ale už uvažuji nad operací horních víček. Jejich pokles mám geneticky daný od obou rodičů. O tento problém jsem se začala zajímat od chvíle, kdy jsem jakž takž překonala chudokrevnost, i přes to jsem se stále cítila unavená. Začala jsem se zajímat, čím vším to může ještě být, změnila několikrát své návyky a nic. Poté jsem narazila na problém pokleslých víček, který by za to teoreticky mohl, ale týká se převážně starších žen a mužů. Došla jsem k zjištění, že když si obočí "natáhnu" nahoru, je to pro mě mnohem příjemnější, nemám oči tak těžké. Také se mi zdá, že kůžičku kolem očí nemám až tak pružnou. Když si ji často mnu, tak mi hned napuchá a potom třeba dva dny mám kůži začervenalou a koukám poloviční škvírou než mám. Chtěla bych znát váš pohled na tuto věc, budu vděčná za každý názor :) Přikládám i foto: 1- oči v normální pozici; 2- zvednutí, které mi je příjemné; 3- přivřené jedno oko; 4- zavřené oči

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 27. 1. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, zcela v souhlase s kolegou Tomáškem se jedná o pokles obočí, které by jistě řešila nikoliv operace horních víček ale endoskopická operace obočí. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2017
Operace horních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 9. 2011
Operace dolních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 1. 2019
Operace dolních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 1. 2023
Brow lift
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2023
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 2. 2014
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2023
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 3. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi