MUDr. DrSc. Hana Duchková

MUDr. DrSc. Hana Duchková

Žádné recenze
Ohodnotit
Pod Doubravkou 1334/13, Teplice, Ústecký kraj
MUDr. DrSc. Hana Duchková
MUDr. DrSc. Hana Duchková
Žádné recenze

Informace

MUDr. DrSc. Hana Duchková je zkušenou dermatoveneroložkou, která v současné době působí v zařízení s názvem Kožní sanatorium s. r. o. (v Ústí nad Labem).

Tato lékařka se věnuje i publikační činnosti – je autorkou již celé řady odborných textů. Pokud bychom otevřeli například časopis Lékařské listy (ročník 2014), mohli bychom najít její text zaměřený na testikulární germinální nádory.

Zapomenout nesmíme ani na přednáškovou činnost. MUDr. DrSc. Hana Duchková přednášela například na 11. dermatologickém sympoziu v Ústí nad Labem (2010). Příspěvek jí a jejích kolegů byl zaměřen na léčbu atopické dermatitidy a měl podobu diskusního fóra.

Kožní sanatorium s. r. o. se nachází v Ústí nad Labem. Svým pacientům poskytuje péči v rámci zdravotního pojištění, ale i služby zaměřené na kosmetické výkony, které pojišťovnou nejsou hrazeny.

Díky tomu, že je budova umístěna uprostřed zahrady, můžete se těšit na klidné prostředí. Zároveň však budova leží poměrně blízko centra města (zhruba 10 minut chůze) a zastávek veřejné dopravy (trolejbus, autobus).

Součástí týmu centra jsou 3 lékaři, 2 zdravotní sestry a kosmetička. Všichni lékaři dosáhli nejvyššího stupně kvalifikace. Nutno zmínit, že každý z lékařů je zaměřen kromě běžné dermatologické praxe na výkony speciálního zaměření. Mezi tyto oblasti patří trichologie (oblast zaměřující se na oblasti vlasů), korektivní dermatologie (odstranění vrásek, omlazení pleti a podobně) a flebologie (zaměření na funkci žil dolních končetin).

Jak už bylo zmíněno, centrum nabízí i řadu nadstandardních služeb, které nejsou hrazeny pojišťovnou. Mezi ně lze zařadit například omlazení pokožky, lipolýzu (odstranění nežádoucích tukových zásob), epilaci či odstranění křečových žil dolních končetin.

Měkký laser

Během ošetření touto metodou je za pomoci laseru stimulována látková výměna, díky čemuž dochází k regeneraci buněk. Pozitivní vliv má ošetření také na imunitní systém. Tato metoda je vhodná například pro pacienty s odeznívajícím akné, funguje také jako časná léčba oparů. Celé ošetření je zcela nebolestivé.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky