Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Plastická operace horních víček

Pacient: Anonymní

Praha

AN

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Anonymní. 96% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

20. 12. 2012 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Byla jsem před rokem a půl na Oční klinice Horní Počernice u paní doktorky Hosové na plastické operaci horních víček. Již ve dvaceti jsem měla víčka pokleslejší a po třicítce mi začala otékat. Paní doktorka odstranila nějaké tukové váčky a víčka upravila. Jsem maximálně spokojená, vše se mi do 14 dnů zahojilo, že málokdo něco poznal a oči mám výraznější a vypadají lépe než v osmnácti. Mohu tedy doporučit. Hanka

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Vanquish - ošetření břicha a boků

Paní MUDr. Dagmar Větěchová je úžasně milá dáma a velmi pečlivá lékařka. Upozornila mě na problém, který nebyl předmětem mé návštěvy a jsem jí za tento přístup vděčná. Ohledně Vanquishe jsem doufala v o něco lepší výsledek, ale možná jsem sama...

Číst dál
Povolená kůže na břiše

Po mém 3. těhotenství, kdy mi po prdolatech zbyla uvolněna kůže okolo pupku. Procetla jsem všechny možné stránky a vybrala si Dr. Beneše z Formé clinic. Pomalu jsem se smirovala že takovej pupik budu už mít na furt, ale pan doktor je opravdu...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína