Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastika dolních víček - kantoplastika

xxmajda
xxmajda
15. 2. 2017 · Poslední odpověď: 16. 2. 2017

Dobrý den, je mi 44 let a mám povolenou kůži pod očima bez tukových výhřezů. Byla mi doporučena kantopastika. Zajímalo by mě, zda se provádí i samostatně nebo jen v kombinaci s dolními víčky a zda se po zákroku kůže pod víčky opravdu vypne. Nezmění se velikost a výraz očí? Kde se nachází jizvy? Má někdo zkušenost? Děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 2. 2017
Nejlepší odpověď
Moc by mne zajímalo, kdo Vám doporučil tento výkon, respektive název tohoto výkonu. Neviděl jsem Vás, ale nejsem si jistý, že by Vám poklesl vazivový úpon zevního koutku. Většinou povadne kůže víček a když je hodně dole tak se dělá tzv. závěs zevního koutku ale bez intervence do úponu. Je to relativně obtížný výkon a sem tam nemusí mít úplně ten nejlepší úspěch. Musí se to vidět. Zda máte, či nemáte váčky prozradí až operace. Tuk co se vyvalí z rány odstraňujeme, co ne, ponecháme.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na ***********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 16. 2. 2017
Vážená XXmajda
Kantopexe se většinou spojuje s operací dolních víček .Lze ale také provést samostatně .Nejčastěji se provádí u celkově ochablého dol.víčka kdy je vidět pod dolním okrajem zorničky i část bělma .Také u vrozeně pokleslého zevního očního koutku .Zvýšené vrásnění ("povolenou kůži"?) příliš neovlivní .Povolenou kůži pod dolním víčkem nejúčinněji vyřeší lift. očního kruhového svalu. Více se můžete dovědět při osobní konzultaci u plastického chururga .V diskuzi vám nikdo nemůže adekvátně poradit protože vás neviděl.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 16. 2. 2017
Dobry večer, doporučuji osobni konzultaci u zkušeného plastického chirurga, který Vám jistě možnosti řešení Vašeho problému vysvětli.zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 16. 2. 2017
Kantoplastika je doplněním operace víček v tomto případě dolních a má za cíl předejít poklesu dolního víčka-lagophtalmu.U stařších pacientů by tento výkon měl být součástí operace dolních víček.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 16. 2. 2017
Dobrý den, myslím že při konzultaci bylo myšleno pouze vypnutí kůže zevním směrem a nahoru. Kantopexe, jak píše Dr. Tomášek, je operace fixace zevního koutku a běžně se nedělá při operaci víček.
S pozdravem Dr. Horyna Pavel
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 4. 2024
Operace dolních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 12. 2022
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2020
Odstranění vrásek
1 odpověď, nejnovější odpověď: 24. 4. 2024
Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2013
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 6. 2018
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2017
Operace horních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 1. 2017
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2017
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi