MUDr. Marie Policarová

MUDr. Marie Policarová

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Vrchlického 59, Jihlava, Kraj Vysočina
MUDr. Marie Policarová
MUDr. Marie Policarová
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Marie Policarová je specialistkou v oboru dermatovenerologie.V roce 1997 úspěšně absolvovala studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy ve městě Hradec Králové. Během svého působení rovněž zdárně složila atestační zkoušky v oboru dermatovenerologie (kožní lékařství). Lékařka vlastní diplom celoživotního vzdělávání a je držitelkou certifikátu, který ji opravňuje k provozování privátní praxe a výkonu funkce lektorky v oboru dermatovenerologie. V současné době působí v Laserovém centru estetické dermatologie Jihlava a také vykonává funkci primářky na kožním oddělení v Nemocnici Jihlava. Lékařka se aktivně věnuje publikační činnosti v odborné literatuře. Je spoluautorkou knihy Medicína pro praxi.

Specifikace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Marie Policarová nabízí v rámci laserového centra celou škálu zákroků a ošetření. Od ošetření aknózní pleti, odstranění stirí, žilek, znamének, kůzných kožních výrůstků a pigmentací po odstranění tetování či permanentního make-upu a korekci jizev. V rámci ordinace je možné využít tzv. kryoanestezii (anestezie chladem). Samozřejmostí v rámci činnosti lékařky je dermatologická konzultace. Všechny zákroky prováděné lékařkou jsou minimálně invazivní, a proto dovolují jejím pacientům okamžitý návrat ke každodenním činnostem.

Naše ordinace

V Laserovém centru estetické dermatologie Jihlava máte možnost setkat se s erudovanými odborníky. Kromě MUDr. Marie Policarové zde působí prim. MUDr. Štefan Dubáň (dermatolog) a laserový terapeur Thomas Goll. Všechen personál kliniky se denně stará o pohodlí, bezpečí a nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb.

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava

Laserové centrum estetické dermatologie Jihlava MUDr. Marie Policarové je nestátním zdravotnickým zařízením, které sídlí v ulici Brtnická a nabízí služby korektivní dermatologie. Ordinace využívá ty nejmodernější technologie, mezi které patří například Frakční Q-swiched Nd:YAG laser nebo RF CO2 laser SELLAS Cis-F1, speciálně vyvinutý pro odstraňování kožních výrůstků. K vyšetření do ordinace je možné se předem objednat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (1)

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.