Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plasmalifting s kyselinou hylarunovou - negativní účinky?

Jana61626
Doporučený člen
25. 9. 2017 · Poslední odpověď: 17. 1. 2018

Dobrý den, před časem jsem podstoupila aplikaci Metacrillu na rodové kruhy pod očima. Po čase se mi utvořily hrudky a bulky. Zachránila mě nakonec paní profesorka Markéta Dušková v nemocnici Královské Vinohrady. Bohužel bez jizev a prohlubni se to neobešlo! Jsem nyní 2,5 roku po operaci. Byl mi nabídnut na jedné klinice zákrok plasmaliftink s mezoterapii kyseliny hylarunove. Jaký prosím na to máte názor? Může se něco přihodit má to nějaké zápory? Po metacrillu již se bojím. Moc děkuji za odpověďi.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 26. 9. 2017
Nejlepší odpověď
Dobry den, Metakril je dle meho soudu nebezpecny material , ktery pusobi mnoho komplikaci. plazmatherapie je zcela bezpecna! Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 14. 11. 2017
Dobrý den,

to by se stát nemělo neboť při mezoterapii se používá jemná kyseliny hyaluronová. Váš pocit oteklosti může být reakce kůže na množství vpichů, to se zklidní.
Oslovte svého lékaře, vysvětlí vám to a věřím, že i uklidní .

Krásné dny přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
*************
Premium
Praha . 28. 9. 2017
Dobrý den,
plazmaterapie i aplikace výplní na bázi kyseliny hyaluronové patří k bezpečným zákrokům. Lze použít samostatně i v kombinaci, záleží, v jakém stavu kůži po zákroku máte a důležitá jsou i vaše očekávání.
Rozumím, že se nyní bojíte do oblasti zasahovat, začněte opatrně po malých dávkách, abyste viděla efekt a ten vás jistě přesvědčí.
Krásný výsledek vám přeje

MUDr. Milena Vojtíšková
***********
Body&Face clinique
Praha . 26. 9. 2017
Dobrý den, plazmaterapie je zcela bezpečný zákrok, který můžete podstoupit. Plazmaterapii ze aplikovat buď samostatně nebo s kyselinou hyaluronovou, obojí vřele doporučuji z vlastní zkušenosti. V Body&Face clinique máme nyní na plazmaterapii zajímavou podzimní akci, pokud budete mít zájem, ozvěte se mi, ráda s Vámi osobně proberu možnosti a doporučím nejvhodnější řešení. Mějte hezký den, Mgr. Pavlína Blažek **********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 26. 9. 2017
Dobrý den, plazmaterapie je bezpečná. U nás na klinice aplikujeme kombinaci plazmy s kyselinou hylarunovou Cellular matrix . Na kruhy pod očima lze ještě doporučit aplikaci Redensity Eyes se kterou máme dobré výsledky na kruhy pod očima. Redensity aplikujeme nadvakrát s odstupem 10 až 14 dnů.
Děkuji dr.Šín
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi