PermanentBeauty

PermanentBeauty

Žádné recenze
Ohodnotit
Dornych 27, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
PermanentBeauty
PermanentBeauty
Žádné recenze

Informace

  • 27 návštěv profilu

Studio PermanentBeauty nabízí širokou paletu služeb, které mají pozitivní vliv na vaši přirozenou krásu. Můžete si zde nechat prodloužit řasy či si sem zajít na manikúru. Stejně ta však studio nabízí trvalou epilaci, omlazení a vypnutí pokožky nebo permanentní make-up.

Naše služby jsou na vysoké úrovni, samozřejmostí je pro nás individuální přístup. Pokud tedy toužíte po změně svého vzhledu, neváhejte nás navštívit!

Jak již bylo zmíněno, salon PermanentBeauty nabízí širokou škálu služeb. Patří mezi ně například následující:

Neinvazivní liposukce, léčba celulitidy

V našem salonu nabízíme zcela bezbolestné, přesto však účinné odstranění celulitidy. Pro toto ošetření využíváme přístroj Accent, který získal certifikaci FDA. Výsledky uvidíte již po prvním ošetření, zároveň není nutná rekonvalescence a riziko vedlejších účinků je naprosto minimální. Nevznikají žádné rány (a tedy ani jizvy).

Trvalá bezbolestná epilace

Pro trvalé odstranění nežádoucích chloupků využíváme přístroj, který pracuje s AFT technologií. Její základ tkví ve využití pulsního světla. Touto metodou je možné ošetřit jakoukoli část těla, včetně obličeje. Celý zákrok je bezbolestný, neinvazivní, zároveň není třeba žádná rekonvalescence. Hned po ošetření se tak můžete vrátit k běžným aktivitám.

Vypnutí a omlazení pleti

Se zvyšujícím se věkem ztrácí pokožka své vlastnosti. Pokud však toužíte po vypnutí a omlazení pleti, máme pro vás řešení!Pomocí moderního radiofrekvenčního přístroje pokožku nejenom vypneme, ale pomůžeme i odstranit vrásky. Výsledky jsou navíc viditelné již po prvním ošetření. Pro maximální efekt však doporučujeme zákrok absolvovat opakovaně.

Permanentní Make-Up

Permanentní make-up patří mezi metody, které mají za cíl dočasnou pigmentaci pokožky. Ošetření se provádí speciálním přístrojem, samozřejmostí je také dodržování přísných hygienických podmínek.

Fotodokumentace pro klienta

Klient obdrží fotodokumentaci v digitální podobě. Ta bude zpracována tak, aby viděl rozdíl mezi jednotlivými návštěvami před a po s datem návštěvy.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Kosmetická ošetření

Obrázky (20)

Požádejte: PermanentBeauty o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!