Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Regenerační studio Čtyřlístek

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Regenerační studio Čtyřlístek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Regenerační studio Čtyřlístek

Motto:

Prioritou v našem studiu je dosažení štíhlé linie, úprava hmotnosti, detoxikace organismu, relaxace a regenerace celého těla, nastartování a zrychlení metabolismu.

Uvítání

Na co se zaměřuje regenerační a kosmetické studio Čtyřlístek? Především je to odstraňování celulitidy, strií, tukových polštářů, snižování nadváhy a detoxikace organismu. Zároveň se však specializuje i na vyhlazení a omlazení pokožky. To ale není vše! Objednat se sem můžete i na různé masáže (klasické, sportovní, relaxační, ale i aromaterapeutické či čokoládové), permanentní make-up či lifting obličeje. Při návštěvě studia si také budete moci zakoupit kvalitní kosmetické přípravky.

Prioritou v našem studiu je dosažení štíhlé linie, úprava hmotnosti, detoxikace organismu, relaxace a regenerace celého těla, nastartování a zrychlení metabolismu. Filosofií našeho anticelulittního studia je maximální spokojenost klientů, vynikající výsledky na profesionální úrovni a individuální přístup ke každé klientce a jejím problémům.

Provádíme přístrojová i manuální ošetření včetně speciálních procedur, které Vám spolehlivě pomohou od Vašich problémů. Rádi Vám poradíme a „ušijeme na míru," přesně podle Vašich individuálních potřeb, účinné postupy, procedury, aby efekt byl co nejlepší a Vaše spokojenost s dosaženým výsledkem maximální.

Proč právě Studio Čtyřlístek?
  • U nás najdete maximální odbornou péči,

  • mimořádná nabídka se zaručeným výsledkem,

  • profesionální služby a postupy,

  • individuální přístup ke klientům,

  • široké spektrum nabídky,

  • příznivé ceny,

  • příjemné komorní prostředí.

Naše klinika

Dárkové poukazy - permanentky

Nabízíme originální dárkové poukazy a permanentky na všechny procedury, kombinace, balíčky, přesně podle Vašeho přání a Vašich finančních možností.

Dárkové poukazy Vám doručíme po Praze do 24 hodin osobně, nebo poštou. Finanční obnos je možné po dohodě zaplatit převodem na účet. Nakupte, aniž byste opustili Váš dům!

Každá klientka, která absolvuje v našem studiu kůru deseti aplikací, od nás dostává dárkový poukaz v ceně 300 Kč pro svoji přítelkyni nebo rodinného příslušníka.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do* Možnost splátek
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy Od 400 Kč Do 800 Kč Ano
Antiaging
Galvanická žehlička – regenerace pleti Od 300 Kč Do 300 Kč Ano
Léčba celulitidy
Lipolýza na bázi podtlaku VacuPress Od 400 Kč Do 800 Kč Ano
   VacuPress Od 200 Kč Do 800 Kč Ano
Permanentní make-up Od 3 000 Kč Ano

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Čs. Armády 35
160 00 Praha
Praha 6
Česká republika