prim. MUDr. Blanka Vraspírová

prim. MUDr. Blanka Vraspírová

(69 Recenzí)·97% doporučuje
Ohodnotit
Velká Hradební 3385/9, Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
(69 Recenzí)·97% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Prim. MUDr. Blanka Vraspírová se v oboru estetické medicíny specializuje na nejmodernější způsoby aplikace.

Studovala na Fakultě všeobecného lékařství UK v Praze, školu ukončila v roce 1984. Následně získala praxi všeobecné chirurgie a dětské chirurgie v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem. V roce 1987 si udělala atestaci všeobecné chirurgie I. stupně. Atestaci z plastické chirurgie získala v roce 1992.

Absolvovala celou řadu stáží a praxí, například na Klinice plastické chirurgie Královské Vinohrady, zde pracovala pod vedením prof. Fáry. Dále pak byla na stáži u prof. Königové na Klinice popáleninové medicíny. Během své kariéry byla zástupcem primáře oddělení plastické chirurgie Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

V roce 1993 se stala majitelkou a zakladatelkou Kliniky plastické chirurgie v Ústí nad Labem. V roce 2000 se stala primářkou a zdravotní ředitelkou Kliniky plastické chirurgie s.r.o. v Ústí nad Labem.

Od roku 2011 se s prim. MUDr. Vraspírovou můžete potkat na konzultaci na Klinice plastické chirurgie PEM v Praze, kde také operuje.

Certifikáty

Prim. MUDr. Blanka Vraspírová je držitelkou certifikátu a licence České lékařské komory a certifikátu estetické chirurgie.

Zahraniční stáže a kongresy

Kromě řady stáží a kongresů v České republice působila také v Rakousku, Thajsku, Německu, USA, Itálii, Belgii i v Brazílii.

MUDr. Blanka Vraspírová provedla více než 100 tisíc zákroků a operací. Má za sebou více než 30 let praxe v estetické medicíně. Patří mezi nejuznávanější odborníky estetické chirurgie, estetické dermatologie a laserové medicíny v České republice.

Prim. MUDr. Vraspírová provozuje svou praxi v ESTETICUSTI v Ústí nad Labem. Sídlo kliniky je od roku 2001 v budově ve středu města a je vybavené nejmodernějšími přístroji. Uvnitř najdete recepci, laserové a odborné ambulance, operační sály, pooperační pokoje a Beauty centrum s kosmetickým salónem.

Na klinice pracuje maximálně proškolený personál a zdravotní sestry. Pracoviště nabízí nepřeberné množství estetických zákroků. Pracuje se zde s těmi nejlepšími lasery (Vbeam laser, CO2 frakční laser, BlueBeam, a další).

Datum získání odborné způsobilosti:

 • 1992

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Rok založení:

 • 1993

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Ruština
 • Italština

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Hlavní zákroky

Recenze (69)

4.9
průměrné hodnocení
97 % doporučuje

Absolvovala jsem explantaci prsních implantátů. Jsem velice spokojen s průběhem operace, pooperační péčí a hlavně s přístupem p. primářky a celého zdr. personálu. Děkuji a doporučuji.

Bohužel, před zákroky na klinice ESTETICUSTI sro, MUDr. Vraspírové, musím varovat, ačkoliv se paní doktorka prezentuje jako velký znalec estetické medicíny, navíc „školitelka nití“ , tak její práce je naprosto neprofesionální, až diletantská, je zde...Číst dál

Nyní to bude rok, co jsem podstoupila ošetření laserem nehtové plísně. Při příjmu podepisujete papíry, že jste poučeni o tom, že pro maximální účinek je dobré zákrok opakovat. Vzhledem k tomu, že se za jedno ošetření jednalo o částku bezmála 5tis. ko...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Zvětšení tuberózních prsou
Odpověď odborníka · 20. 7. 2020
Dobrý den, pokud budete mít zájem, je nejlepší se objednat k osobní konzultaci, kdy jednak prsa vyšetřením, a poté Vám navrhnu pro Vás nejlepší řešení. Zdraví Dr. Vraspírová

Články (2)

Intimní plastika u žen a mužů

Intimní plastika u žen a mužů

Roste zájem ze strany klientek ale i klientů o zákroky v oblasti intimních partií. Ti však netouží po těchto operacích z pouhého rozmaru. Řadu...
2. 6. 2021

Lékaři z pracoviště

ESTETICUSTI s.r.o.

ESTETICUSTI s.r.o.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.