Body Revolution

Body Revolution

Žádné recenze
Ohodnotit
Masná 229/34, Brno, Jihomoravský kraj
Body Revolution
Body Revolution
Žádné recenze

Informace

Body Revolution je nové studio v Brně, kde pomocí moderních metod pečujeme o Vaše tělo. Jsme wellness a relaxační salon. Nabízíme širokou paletu služeb. Našim klientům například poskytujeme hned několik druhů masáží – thajské, havajské, reiki, ale i lymfatické a baňkové. Dále nabízíme poradenství v oblasti výživy a aktivity vedoucí k formování postavy - vacupress, vibrační plošina Vibro Jett, řízené hubnutí. V salonu najdete však také vizážistku, věnujeme se také manikúře, pedikúře a léčbě celulitidy. Využíváme pouze certifikované přístroje.

Centrum se nachází v centru Brna, bez sebemenších problémů se sem tedy dopravíte i veřejnou dpravou.

Proč si vybrat Body Revolution?
  • S využitím nejmodernějších poznatků a certifikovaného přístrojového vybavení se zaměřujeme na řešení problémů s postavou, celulitidou, stresem, bolestmi svalů a kloubů. Nezapomínáme ani na příznivce tradičních východních masáží.

  • Sledujeme trendy a nabízíme moderní péči o Váš vzhled: služby stylistky, vizážistky, kosmetičky.

  • Najdete u nás individuální přístup a vždy ochotný personál.

Naše služby

Provozovna slouží jako relaxační centrum a centrum modelace, formování a celkového zeštíhlení postavy. Nástrojem k realizaci jsou především schválené, certifikované přístrojové metody sloužící k formování postavy a odstranění tukových polštářů.

Dále nabízíme ruční lymfatické masáže a poradenství v oblasti výživy a image. Doplňkovými službami jsou thajské, havajské a klasické masáže sloužící k regeneraci a uvolnění svalstva a k posílení celkové kondice člověka.

Dárkový kupon

Ideální řešení pokud si nejste jisti výběrem vhodné procedury. Obdarovaný si s kupónem může zvolit procedury dle vlastního výběru v našem novém masážním a wellness studiu v Brně.

Vibrační plošina Vibro Jett

Vyzkoušejte naši vibrační plošinu! Přispěje k získání vaší vysněné postavy, zároveň má však několik dalších velkých pozitiv. Pomáhá totiž také odstranit celulitidu, urychluje svalovou regeneraci či zlepšuje ohebnost kloubů. Kromě toho také získáte lepší kondici a ušetříte čas – i během 30minutového cvičení procvičíte většinu svalů ve vašem těle.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.