Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

6. 3. 2017 · Aktualizováno: 7. 9. 2023

Ráda bych se podělila o zkušenost s kúrou Regenplazma

Stojí to za to
Průměrná cena: 15.000 Kč

Hodnocení od lucie_s471717:

Ráda bych se podělila o zkušenost s kúrou Regenplazma

Ráda bych se se všemi podělila o skvělou zkušenost s kúrou Regenplazma absolvovanou na klinice Mediestetik, kde je velice milý personál, lékaři i příjemné prostředí. Mohu doporučit svěřit se do péče paní doktorky Tatiany Štyrkunové, která je milá a velice profesionální a dokáže perfektně poradit s výběrem vhodného ošetření. Po tomto ošetření je má pleť jemná, vypnutá a kypící zdravím. Tato kúra je navíc vhodná jako prevence proti vráskám. Závěrem lze shrnout, že i když jsem toto ošetření absolvovala poprvé, budu se na kliniku v budoucnu opravdu ráda vracet.

Komentáře (4)

Luci a jak často je vhodné ošetření opakovat?
ahoj ja jsem v mediestetik podstouplila vzdy po mesici 2 x regenplazmu a 1x regenmetrix,dnes je to 9 mesicu od posledni aplikace a vrasky mam zpet v plne mire,u oci je to dokonce jeste horsi a to mel vysledek vydrzet 12 az 18 mesicu.proste nijak moc mi to nepomohlo tak to mas stesti ze jsi spokojena.chtela bych podstoupit nite nebo laser ale bojim se toho
Dobry den,:jak dlouho mate po zakroku??dekuji
Prave ze jen 9 mesicu,vrasky u oci se mi zhorsily jako bych nic nepodstoupila a zaplatila jsem za to 17500 ?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Plazmaterapie palce ruky

Měla jsem velké bolesti palce a při návštěvě lékaře mi bylo sděleno, že mám rhisarthrosu a léčit se to dá pouze léky od bolesti, nebo výměnou kloubu. Proto jsem začala hledat jinou metodu léčení. Byla mi doporučená Mudr.Hana Klosová,Ph.D. ....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.