6. 3. 2017 · Aktualizováno: 7. 9. 2023

Ráda bych se podělila o zkušenost s kúrou Regenplazma

Ráda bych se podělila o zkušenost s kúrou Regenplazma

Ráda bych se se všemi podělila o skvělou zkušenost s kúrou Regenplazma absolvovanou na klinice Mediestetik, kde je velice milý personál, lékaři i příjemné prostředí. Mohu doporučit svěřit se do péče paní doktorky Tatiany Štyrkunové, která je milá a velice profesionální a dokáže perfektně poradit s výběrem vhodného ošetření. Po tomto ošetření je má pleť jemná, vypnutá a kypící zdravím. Tato kúra je navíc vhodná jako prevence proti vráskám. Závěrem lze shrnout, že i když jsem toto ošetření absolvovala poprvé, budu se na kliniku v budoucnu opravdu ráda vracet.

Komentáře (4)

Luci a jak často je vhodné ošetření opakovat?
ahoj ja jsem v mediestetik podstouplila vzdy po mesici 2 x regenplazmu a 1x regenmetrix,dnes je to 9 mesicu od posledni aplikace a vrasky mam zpet v plne mire,u oci je to dokonce jeste horsi a to mel vysledek vydrzet 12 az 18 mesicu.proste nijak moc mi to nepomohlo tak to mas stesti ze jsi spokojena.chtela bych podstoupit nite nebo laser ale bojim se toho
Dobry den,:jak dlouho mate po zakroku??dekuji
Prave ze jen 9 mesicu,vrasky u oci se mi zhorsily jako bych nic nepodstoupila a zaplatila jsem za to 17500 ?

Ošetření pleti krevní plazmou

Využila jsem akce, kterou nabídla tato klinika 1.3.2020 Pana doktora jsem neznala, ale přečetla jsem si vše o této možnosti ošetření. Loni v červnu jsem podstoupila Aptos a chtěla jsem nyní nějak vyladit tváře. S přístupem pana doktora jsem...

Plazmalifting a botox v Praze
Paní doktorka byla velice ochotná a příjemná. Personál na celé klinice byl super, už od příchodu na recepci. Byla jsem na klinice v Praze. Velmi rychlé jednání a komunikace. Nemám co bych vytkla.