Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Velký otok po redukci prsou

AndreaN
20. 1. 2021 · Poslední odpověď: 22. 7. 2021

Dobrý den, před 2 dny jsem byla na redukci prsou a mám velké bolesti jednoho prsa, které je velmi nateklé oproti druhému. Pan doktor mi udělal převaz i dal dren a řekl, že je to v pořádku, že jsem zbytečně vystresovaná. V prsu mám velký tlak, bolesti. V jakém případě se přistupuje k revizi? Druhé prso je téměř bez bolesti.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den, asymetrický průběh hojení ve smyslu různého otoku, různých podlitin i různé bolesti je naprosto běžné. Nicméně neznamená to, že je vhodné do podceňovat. Zkuste si dávat studené obklady, nebojte se vzít lék proti bolesti. Pokud by ale pocity byly stejné i zítra, nebo by se potíže dokonce zhoršovaly (větší otoky, větší bolesti, zarudnutí, teplota apod.) pak určitě kontaktujte operatéra, aby se na Vás podíval.
S pozdravem

M. Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Cena zmenšení a modelace prsou

Stelinka
Stelinka
12. 2. 2018 · Poslední odpověď: 15. 2. 2018

Dobrý den. Jaká je prosim cena .. zmenšení a modelace prsu? Dekuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Hradec Králové . 15. 2. 2018
Dobrý den,
ceník je na našich webových stránkách sanus.cz. Na konzultaci můžete přijet kdykoliv.
S pozdravem prim. dr. Robert Čáp
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zmenšení prsou při fibrocystické mastopatii

JaKrobik
23. 11. 2020

Dobrý den, po matce trpím fibrocystickou mastopatií, jakého rozsahu přesně nevím. Na endokrinologii jsem sledována dlouhodobě, hladiny hormonů prý v pořádku, nicméně prsa si i tak dělají, co chtějí. Třeba rok jsem bez potíží na velikosti 70E (do 30 jsem měla 70B, nárůst během cca 2 let), další rok nepřetržitý otok, pnutí, bolestivost a velikost 70G. Takto střídavě trpím už 6 let. Volně dostupných prostředků na hormonální rovnováhu jsem koupila bezpočet, už bych měla nejspíš zaplacenou i tu plastiku. Nyní jsem konečně těhotná, současnou velikost raději nekomentuji, a po mimču bych ráda svůj velký problém začala řešit. Bohužel se obávám, že při vysoké reaktivitě mé prsní žlázy budou obtíže přetrvávat i po redukci. Je možné žlázu v takovém případě odebrat celou a nahradit silikony? Měřím 168 cm, váha trvale stejná 56 kg, trpím velmi psychicky, i fyzicky. Děkuji za odpověď.

Zmenšení prsou na pojišťovnu

Janka220584
18. 5. 2014 · Poslední odpověď: 30. 5. 2014

Dobrý den,mám velikost prsou 85 F a chtěla bych se zeptat jestli je možné uhtadit zmenšení prsou zdravotní pojišťovnou?!Děkuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Hradec Králové . 30. 5. 2014

Dobrý den,

ke schválení úhrady zmenšení prsou zdravotní pojišťovnou musíte mít doporučení od ortopeda nebo neurologa a mammologické vyšetření.
Se 'pozdravem

MUDr. Martin Kloud
Oddělení plastické a estetické chirurgie
Sanus
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2010
Odstranění strií
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 5. 2019
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 10. 2023
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 7. 2016
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 4. 2013
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 10. 2021
Lipofilling prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 9. 2022
Zmenšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 1. 2022
Lipolýza
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2016
Zvětšení prsou
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 5. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi