Studio LINIE

Studio LINIE

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Křídlovická 68, Brno, Jihomoravský kraj
Studio LINIE
Studio LINIE
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Profil studia

Studio Linie

Studio Linie je relaxační studio působící v oblasti zeštíhlování problémových partií pomocí přístrojové lymfodrenáže již 11. rokem. Mimo jiné nabízí finskou saunu, solnou jeskyni, chemický peeling a další. Tým Studia Linie se těší na Vaši návštěvu, pokud pojedete autem, je zde možnost parkování, pro děti je k dispozici dětský koutek - skluzavka, psací stoleček s pastelkami, a jiné)

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Studio Linie poskytuje různé druhy masáží (lávovými kameny, ájurvédská, havajská, thajská a jiné speciální masáže, jako například čokoládová nebo medová), ošetření chemickým a enzymatickým peelingem (odstranění odumřelých buněk a vyhlazení pleti), tvarování postavy lymfodrenáží či metodou injekční lipolýzy. Dále je v salonu možnost využít infrasaunu, vířivku a solárium.

Lymfodrenáž je ve Studiu Linie prováděna buď přístrojem nebo manuálně a s její pomocí lze léčit celulitidu, oteklé nohy, dále má příznivé účinky na imunitu, tvarování postavy, zpevnění pokožky a zmenšení objemu určitých partií (od pasu až po dvojitou bradu).

Injekční lipolýza je neinvazivní metoda, která zbavuje klienty tukových buněk a celulitidy. Jedná se o způsob redukce nadbytečného tuku tam, kde vám doteď nepomohla dieta ani cvičení. Ošetření se na rozdíl od liposukce provádí ambulantně a bez anestezie.

Náš tým

Ve studiu se Vám bude věnovat vyškolený tým, jehož prioritou je, abyste po ošetření byli spokojení a odpočatí. Studio nabízí speciální nabídku, pokud si zakoupíte permanentku na kteroukoliv službu jím nabízenou, budete mít 10. ošetření zdarma.

Lokalita

Studio Linie se nachází v centru Brna na rohu ulic Bayerova a Kotlářská a nabízí svým klientům komplexní služby v oblasti modelace a zeštíhlování těla jak přístrojem na lymfodrenáž, tak neinvazivní metodou injekční lipolýzy. Výhodou studia je především přátelský přístup ke klientům, zkušený personál a lokalita téměř ve středu města. Otevřeno je každý den, o víkendech se otevírací doba o něco kratší. Objednat se na vaši proceduru můžete telefonicky či emailem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Chemický peeling

Chemický peeling ve studio LINIE

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.