Snella s.r.o.

Snella s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Na Rovině 107/7 , Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Snella s.r.o.
Snella s.r.o.
Žádné recenze

Informace

  • 198 návštěv profilu
Co je Hypoxi metoda

Hypoxi terapie představuje novou technologii odstraňování celulitidy, spalování tuků a tvarování postavy. Hypoxi terapie funguje na principu vakua.

Hubnutí, tzn.likvidace nadbytečného tuku je příjemné, neinvazivní a přesto velmi účinné.

Oč se jedná? Na partie těla, břicho, boky, hýždě a stehna působí podtlak, prokrvuje tyto partie, zvyšuje se teplota zejména hýždí a stehen a je intenzivně vyplavován tuk. Dle typu postavy doporučujeme buď přístroj hypoxitrainer nebo vacunaut.

Hypoxi terapie napomáhá urychlení metabolizmu, aktivuje lymfatický a krevní oběh. Mizí nejen podkožní tuk, ale i útrobní tuk, který je nejvíce škodlivý zdraví. Dochází ke snižování tělesné hmotnosti, ale zejména významně ubývají centimetry v místech kde je to nejvíce potřeba – pas, břicho, podbřišek, boky a stehna.

Tato metoda boje proti nadbytečným kilogramům a celulitidě, zároveň má i významné zdravotní efekty.

Působí blahodárně a regeneruje celý organizmus. Ustupují bolesti v kloubech, mizí otoky nohou, zlepšuje se stav žil, cév a lymfy.

Příčiny a řešení

Co způsobuje celulitidu a obezitu

Celulitida vzniká v důsledku usazování tuku v podkoží a postupného stárnutí podkožního vaziva. Na zmnožování tukových buněk působí ženské pohlavní hormony, zejména estrogen. Na vzniku celulitidy se podílí i jednotlivé etapy života ženy jako je puberta, těhotenství, přechod. Významný vliv má nedostatek pohybu, stres a genetická dispozice.

V současné době se ve spojení nejen s řadou civilizačních chorob ale i s obezitou mluví o tzv. latentní acidóze, neboli překyselení organismu. I na tento stav, který u klientů při konzultaci zjistíme, máme řešení.

Celulitidy se v zásadě nelze zbavit ani dietou, ani cvičením. Hypoxiterapie je metoda, jak stav pokožky postižené celulitidou významně pozitivně ovlivnit. Aktivací lymfatického systému dochází k vypínání kůže a likvidaci celulitidy.

To, co vyškolený odborník realizuje svýma rukama, probíhá při hypoxiterapii intenzivněji a účinněji, protože působí v daném okamžiku na všechny partie těla 200× účinněji. Vše probíhá bez zásahu lidské ruky.

Věda a Hypoxi

Hypoxi přístroje jsou výsledkem mnohaletého vědeckého bádání a vývoje. Chování kůže, podkoží, tukových buněk a dalších procesů za podmínek působení podtlaku byly tím hlavním směrem výzkumu.

Výsledkem jsou špičkové přístroje na hubnutí, formování postavy a odstraňování celulitidy.

Vacumassage je šetrné, příjemné a přesto maximálně účinné řešení. Spojením osvědčené metody lymfatické masáže a kompresní terapie dochází k působení na značnou část těla. Břicho, boky, stehna a hýždě, to vše zasáhne najednou 400 aktivačních masážních komor.

Hypoxi trainer L 250 je zařízení pro cílené spalování tuku na nohou a hýždích. Poloha vleže je nejen komfortní, ale především geniálním způsobem využívá i gravitaci k urychlení odvodu spáleného tuku z tkání. Tvarování postavy se děje na vrcholně vědecké a technologické úrovni.

Vacunaut je ideálním prostředkem, jak se zbavit nashromážděného velkého množství tuku v oblasti pasu a břicha. Je ideální terapií nejen pro ženy, ale i pro muže. Fyzicky nenamáhavý pohyb zajistí přímé spalování tuků v uvedených partiích. Útrobní tuk právě v oblasti břicha a boků nejvíce ohrožuje naše zdraví. Nejmodernější technika a řízení počítačem zabezpečí, aby se mohl optimální cyklus ošetření přizpůsobit individuálně každému klientovi.

Relaxační studio Snella bylo otevřeno již v roce 2005. Je plně vybaveno technologií Hypoxi, díky čemuž je v ČR jistou vzácností – takto vybavených center je doposud v Česku minimum. Působí zde jen vyškolené, odborné terapeutky, které poskytují klientům a klientkám prvotřídní péči.

První návštěva zdarma:

  • Ano

Zákroky

Kosmetická ošetření

Obrázky (8)

Požádejte: Snella s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Článek (1)

Hypoxi odbourává podkožní tuk

Hypoxi odbourává podkožní tuk

Hypoxistudio Snella je jedním ze čtyř plně vybavených studií v ČR. Představuje unikátní, ojedinělou metodu při které je výrazně odbouráván podkožní...
28. 10. 2022
Požádejte: Snella s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!