Snella s.r.o.

Snella s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Na Rovině 107/7 , Praha, Praha (kraj)
Snella s.r.o.
Snella s.r.o.
Žádné recenze

Informace

Co je Hypoxi metoda

Hypoxi terapie představuje novou technologii odstraňování celulitidy, spalování tuků a tvarování postavy. Hypoxi terapie funguje na principu vakua.

Hubnutí, tzn.likvidace nadbytečného tuku je příjemné, neinvazivní a přesto velmi účinné.

Oč se jedná? Na partie těla, břicho, boky, hýždě a stehna působí podtlak, prokrvuje tyto partie, zvyšuje se teplota zejména hýždí a stehen a je intenzivně vyplavován tuk. Dle typu postavy doporučujeme buď přístroj hypoxitrainer nebo vacunaut.

Hypoxi terapie napomáhá urychlení metabolizmu, aktivuje lymfatický a krevní oběh. Mizí nejen podkožní tuk, ale i útrobní tuk, který je nejvíce škodlivý zdraví. Dochází ke snižování tělesné hmotnosti, ale zejména významně ubývají centimetry v místech kde je to nejvíce potřeba – pas, břicho, podbřišek, boky a stehna.

Tato metoda boje proti nadbytečným kilogramům a celulitidě, zároveň má i významné zdravotní efekty.

Působí blahodárně a regeneruje celý organizmus. Ustupují bolesti v kloubech, mizí otoky nohou, zlepšuje se stav žil, cév a lymfy.

Příčiny a řešení

Co způsobuje celulitidu a obezitu

Celulitida vzniká v důsledku usazování tuku v podkoží a postupného stárnutí podkožního vaziva. Na zmnožování tukových buněk působí ženské pohlavní hormony, zejména estrogen. Na vzniku celulitidy se podílí i jednotlivé etapy života ženy jako je puberta, těhotenství, přechod. Významný vliv má nedostatek pohybu, stres a genetická dispozice.

V současné době se ve spojení nejen s řadou civilizačních chorob ale i s obezitou mluví o tzv. latentní acidóze, neboli překyselení organismu. I na tento stav, který u klientů při konzultaci zjistíme, máme řešení.

Celulitidy se v zásadě nelze zbavit ani dietou, ani cvičením. Hypoxiterapie je metoda, jak stav pokožky postižené celulitidou významně pozitivně ovlivnit. Aktivací lymfatického systému dochází k vypínání kůže a likvidaci celulitidy.

To, co vyškolený odborník realizuje svýma rukama, probíhá při hypoxiterapii intenzivněji a účinněji, protože působí v daném okamžiku na všechny partie těla 200× účinněji. Vše probíhá bez zásahu lidské ruky.

Věda a Hypoxi

Hypoxi přístroje jsou výsledkem mnohaletého vědeckého bádání a vývoje. Chování kůže, podkoží, tukových buněk a dalších procesů za podmínek působení podtlaku byly tím hlavním směrem výzkumu.

Výsledkem jsou špičkové přístroje na hubnutí, formování postavy a odstraňování celulitidy.

Vacumassage je šetrné, příjemné a přesto maximálně účinné řešení. Spojením osvědčené metody lymfatické masáže a kompresní terapie dochází k působení na značnou část těla. Břicho, boky, stehna a hýždě, to vše zasáhne najednou 400 aktivačních masážních komor.

Hypoxi trainer L 250 je zařízení pro cílené spalování tuku na nohou a hýždích. Poloha vleže je nejen komfortní, ale především geniálním způsobem využívá i gravitaci k urychlení odvodu spáleného tuku z tkání. Tvarování postavy se děje na vrcholně vědecké a technologické úrovni.

Vacunaut je ideálním prostředkem, jak se zbavit nashromážděného velkého množství tuku v oblasti pasu a břicha. Je ideální terapií nejen pro ženy, ale i pro muže. Fyzicky nenamáhavý pohyb zajistí přímé spalování tuků v uvedených partiích. Útrobní tuk právě v oblasti břicha a boků nejvíce ohrožuje naše zdraví. Nejmodernější technika a řízení počítačem zabezpečí, aby se mohl optimální cyklus ošetření přizpůsobit individuálně každému klientovi.

Relaxační studio Snella bylo otevřeno již v roce 2005. Je plně vybaveno technologií Hypoxi, díky čemuž je v ČR jistou vzácností – takto vybavených center je doposud v Česku minimum. Působí zde jen vyškolené, odborné terapeutky, které poskytují klientům a klientkám prvotřídní péči.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Obrázky (8)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Článek (1)

Hypoxi odbourává podkožní tuk

Hypoxi odbourává podkožní tuk

Hypoxistudio Snella je jedním ze čtyř plně vybavených studií v ČR. Představuje unikátní, ojedinělou metodu při které je výrazně odbouráván podkožní...
28. 10. 2022
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.