EVA CLINIC s.r.o.

EVA CLINIC s.r.o.

(33 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kampelíkova 345, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
IČP nebo IČO 28780647
EVA CLINIC s.r.o.
EVA CLINIC s.r.o.
(33 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Eva Clinic, pracoviště estetické a laserové medicíny a lékařské kosmetologie, Vám nabízí kompletní spektrum špičkových moderních neinvazivních i mini-invazivních estetických výkonů, včetně laserových. Patří mezi ně například omlazení pokožky, odstranění jemných i hlubokých vrásek, odstranění nežádoucích pigmentací, zmírnění jizev, redukce celulitidy, modelace a zeštíhlení těla, omlazení intimních partií a další zákroky.

Ačkoli našim klientům a klientkám nabízíme služby na špičkové úrovni, zachováváme přijatelné ceny.

Kromě kvality klademe důraz i na bezpečnost poskytovaných služeb. Používáme jen moderní certifikované lékařské přístroje - laser Fotona SP Dynamis, BTL Vanquish, BTL Emsculpt, BTL Emtone, Exilis Elite, Exilite, které patří mezi absolutní světovou špičku a najdete je na nejprestižnějších světových klinikách.

Naše pracoviště estetické a laserové medicíny a lékařské kosmetologie, Eva Clinic s.r.o., je registrovaným poskytovatelem zdravotních služeb s oprávněním k poskytování zdravotních služeb dle zákona č. 372/2011 Sb., v platném znění, zákon o zdravotních službách. Číslo registrace: 1931/254/13 (Oprávnění k poskytování zdravotních služeb vydáno Krajským úřadem Pardubického kraje.)

Vedoucí lékařkou a zakladatelkou kliniky je MUDr. Eva Chovančíková, která patří k vyhledávaným odborníkům v oblasti miniinvazivních omlazovacích metod. Oboru estetické medicíny se intenzivně věnuje již více jak 10 let, kontinuálně se vzdělává v oboru, pravidelně se účastní domácích i mezinárodních workshopů a stáží.

Je absolventkou lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor všeobecné lékařství. Po promoci v roce 2000 absolvovala postgraduální stáž v USA na prestižní klinice Mayo Clinic. Po návratu do vlasti pracovala nejprve jako všeobecný chirurg a lékař urgentní medicíny, po atestaci z všeobecné chirurgie se rozhodla pro obor estetické medicíny. V roce 2009 zakládá vlastní pracoviště, Eva Clinic s.r.o.

Hovoří plynně anglicky, německy, španělsky a rusky.

Součástí týmu této kliniky je i MUDr. Pavel Kopecký, Ph.D., který se zaměřuje na laserovou gynekologii, a Iva Machytková, jenž působí jako certifikovaný terapeut pro přístrojová ošetření.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Zkušenost:

  • 15 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • Deutsch
  • English
  • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Převodem

Recenze (33)

4.9
33 Recenzí · 100 % doporučuje
Injekční výplně

Paní doktorka Evička je naprosto úžasná. Dokáže skvěle poradit tak ,aby výsledný efekt byl dle požadavku klientky. Podstoupila jsem botox čela a výplně kyselinou hyaluronovou a přála jsem si vypadat svěžeji, veseleji a přirozeně a to se mi vyplnilo....Číst dál

Vřele doporučuji pani doktorka úžasná a sestřičky taky!perfektni přístup!a výsledky super!

Botulotoxin

Na Eva Clinic docházím na aplikaci botoxu v oblasti glabely. Paní doktorka je velmi šikovná, jsem moc spokojená. Martina

K paní doktorce jsem šla na opravu horního rtu po nepovedené výplni od jiné doktorky. Skvěle poradila, rozpustila mi bouličky ve rtu a pak dorovnala výplní. Jsem naprosto spokojená a doporučuji! O přístupu ani nemluvě - perfektní personál.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (17)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (82)

Videa (15)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (39)

Otok a pokles obočí po aplikaci botoxu
Odpověď odborníka · 12. 11. 2019

Dobrý večer, podle toho, co popisujete se mi stav jeví spíše jako nějaká forma reakce z precitlivelosti tedy možná alergie na některou ze složek léku.Pokud by byla špatná aplikace, nebyl by takto masivní otok, jaký popisujete a navíc by se reakce...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.