Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jsem muž a chci velká prsa

Ponik
Ponik
12. 6. 2012 · Poslední odpověď: 23. 5. 2013

Dobry den jsem muž a toužim mit vlastní opravdu velká žensky vypadajcí prsa co pro to musim udělat me rozhodnuti je pevne

Reklama

odpovědí (18)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
23. 5. 2013
Nejlepší odpověď
Dobry den, neni nad to kdyz muz udela spravne rozhodnuti a k tomu Vam blahoprejeme a zaroven si Vas dovolujeme informovat , Vam nabizime ted i v Ceske Republice trvale zvetseni prsou, bez implantatu, bez jizvy a bez narkozy a to revolucni metodou aquashape pomoci pristroju body-jet a harvest-jet.
Pokud by jste mel vypracovana prsa, tak je mozno prsa na zvetseni vlastnim tukem pripravit technologii Brava a tim udelat prostor pro tuk. Dalsi fantasticka informace je, ze kdyby jste si zase to zvetseni v budoucnu rozmyslel, tak je mozno tuk elegantne vodnim paprskem vysat neb laserlipo rozpustit. Vyuzijte moderni technologie. Pokud jste se jiz rozhodl pro nejakou kliniku neb nasel sympatickeho operatera bez teto technologie, tak samozrejme technologii zapujcime.
Zeny na celem svete cim dal vice tyto moderni zakroky, pokud se o nich dovi, vyuzivaji.
Zuzka
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
11. 5. 2013
Dobry den,
nabizime Vam moderni zvetseni prsou at jiz pro zeny neb muze a to zvetseni prsou vlastnim tukem, jako trvaly implantat, bez jizev, bez narkosy a bez implantatu.
Pomoci nove technologie body-je a metody aquashape je tuk setrne a tudiz neznicen, jako pri klasicke liposukci, ziskan a je ihned prenasen podle prani do prsou neb jinych oblasti.Zakrok je samozrejme provaden pouze v loklani anestesii a na behem zakroku muze client modelaci nasmerovat.Dalsi vyhoda je , ze pokud by jste jako muz s evtl. zvetsenymi prsy nebyl spokojen, tak se da tuk kdykoliv zase setrne metodou harvest-jet odsat neb se da zakrok opakova a prsa dale zvetsit. Pokud mate zajem o vice informaci, napiste kdykoliv. Pokud jste si vybral operatera, ktery touto technologi nedisponuje, tak tutoi technologii a know zapujcujeme.
napiste kdykoliv a zakrok Vam radi provedeme v Ceske republice v Praze a Brne neb v zahranici.
Aspen Aesthetic Clinics
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den Poniku. Zajděte si na některou plastickou chirurgii, zkonzultuje s chirurgem vaše požadavky a domluvte se na zvětšení prsou. Velikost vaší představy lze uskutečnit. Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 23. 8. 2012
Dobrý den.
Děkuji paní kolegyni MUDr.Vybulkové Zavadilové za postoj, který je současně i odpovědi kolegovi MUDr.Paděrovi.

Jestli se můj příspěvek ze dne 12.8.někoho dotkl a nutí ho ke konfrontaci, omlouvám se.Na vysvětlení chci jenom dodat par slov, které vysvětlují podstatu problému návštěvníka Poníka : Člověk s dg.hermafroditismu, žijící ve spokojeném partnerském vztahu s jiným Člověkem, toužící po ňadrech se na nás obrátil o radu, pomoc, ňadra získat a zaplatit si za ně.Naše pomoc byla taká, že byl 6 let zván,odesílán, doporučován do X poraden a nucen podstupovat léčbu, včetně hormonální.Dokonce mu v příspěvku ze dne 14.8.byla nabídnutá "pomoc" dosáhnout kýženého výsledku /plochého hrudníku??/.Obávám se, že návštěvník Poník většinou zde diskutujících k danému problému pochopen nebyl a jeho stesky četl pozorně málokdo.!
Velice mě těší, že návětevník Poník v tak krátké době od mého příspěvku svého cíle dosáhl a já mu přejí hodně štěstí.
MUDr.Jaroslav Hirňák
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
jistě mluvím i za všechny zde diskutující kolegy, že vám vaši spokojenost přejeme a doufáme, že vám vydrží minimálně na mnoho dalších let. U nás přistupujeme k podobným zákrokům podstatně zodpovědněji. V zahraničí vám také klidně - budete-li členem jakési sekty - naimplantují do lebky rohy. To není medicína, ale byznys. Děsím se spíš toho, až k této situaci dojde i u nás.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 14. 8. 2012
Dobrý den, v současné době vždy záleží na lékaři. Pokud bych se ztotožnil s požadavkem pacienta a jeho nepochopením ostatními kolegy, určitě bych jej neposílal do zahraničí, ale provedl bych operaci sám. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Josef  Hrbatý
Karlovy Vary . 14. 8. 2012
dobrý den,
jsem dr.Hrbatý, pracuji v Brně, mám 25let zkušeností v oboru a na univerzitní klinice. S tímto problémem jsme se u nás setkali nejednou, jako na nejednom pracovišti plastické chirurgie. Není složitým problémem dosáhnout patřičného stavu, plochý hrudník, je vhodnější mi poslat smsku, ozvu se Vám. S pozdravem, dr.Hrbatý
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 12. 8. 2012
Dobrý den.
Vážení kolegové nepochopili Váš problém a tlačí Vás do hormonální léčby, psychologických, psychiatrických poraden, poradny pro transsexuály.... Vy sám jste transsexualitu nepopřel ani nepřiznal, naopak, jak píšete "jsem bisealni a vedu zcela neutralni dvojvztah v kterém to ani jedne straně nevadí", toužíte jenom po velkých prsech. Bohužel v ČR u bisexuálů to tak nefunguje, proto se divím, že vedete předem prohranou válku a od června ztrácíte tady čas diskusemi. Jeďte do zahraničí za "odborníky" jak sám navrhujete a radujte se z velkých ňader.Jsem přesvědčený, že Vám vyhoví.
Hodně štěstí.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 9. 8. 2012
Doktorku Fifkovou znám a pro své zamítavé stanovisko měla jistě správné důvody, které Vy navíc potvrzujete, že nejste zcela rozhodnut. Takováto vážná operace se nedá provádět střídavě tak a později zase zpět. To asi raději zajeďte k odborníkům za hranice. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Měl byste tedy všem lékařům, kteří s vámi jednali, spíš poděkovat, než popichovat zahraničními "odborníky" - já bych spíš řekla "zlatokopy". Zapomínáte na to, že všichni, kteří s vámi jednali, z vás mohli mít zisk a přesto vás odmítli. Samozřejmě, že v zahraničí na pochybných klinikách by s vámi nikdo nic neřešil, šoupli by vám implantáty, jaké byste si vybral, shrábli peníze a event. vás vmanévrovali do ještě nějaké další pochybné operace. Výsledky si můžete prohlédnout na internetu. Plastickochirurgický zákrok, ať už jakýkoli, není jako jít si koupit ledničku do supermarketu. Dejte si čas a hlavně bych doporučovala vzhledem k vašemu poslednímu sdělení návštěvy u sexuologa ev. psychologa se zkušenostmi v této problematice, aby vám pomohl si vše ujasnit.
S pozdravem
MUDr. Jana Vybulková Zavadilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 8. 8. 2012
Neuvádíte důvod proč jste nebyl úspěšný u doktorky Fifkové?
dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 7. 7. 2012
Dobrý den, vážně si myslím, že pokud chcete svůj problém exaktně a kauzálně řešit, tak není vzdálenost ani jiné případné překážky důvodem..osobně mám řadu pacientů z různých koutů republiky a nikdy pro ně nebylo problémem se za mnou dostavit na vyšetření či pooperační kontroly....Vaše sexuální orientace není defacto rozhodující pro případnou finální diagnozu, myslím, že sexuologové po řádném vyšetření a dalších pomocných vyšetření Vám stanoví správnou diagnozu Vaší sexuální poruchy....vážně bych doporučil dr. Fifkovou, která má své bohaté osobní i klinické zkušenosti a myslím, že v naší republice je osobou nejpovolanější v rámci problematiky poruch sexuální identifikace....
S pozdravem....
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 29. 6. 2012
Dobrý den, myslím, že Vaše vyjádření o nedostupnosti praxe doktorky Fifkové se nezakládá na pravdě. Vyšetření v sexuologické poradně je standardním postupem při řešení Vašeho problému a je mnoho pacientů, kteří toto úspěšně absolvují včetně operace. Vaše cílené otázky směřující pouze k velikosti prsů tento problém mnoha pacientů spíše dehonestují. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 13. 6. 2012
Dobrý den, rozhodně bych nejdříve než operaci doporučil vyšetření sexuologem a následně pokud vám bude diagnostikována diagnóza z kruhu sexuálních poruch měla by být léčba komplexní včetně hormonální léčby, chirugická léčba je samo její součást, ale jako jedna z posledních, vážně bych se poradil s lékařem, který má zkušenosti. Já osobně mám řadu transsexuálních pacientů, jsem i členem komise, která tyto výkony scavaluje.......Doporučil bych Vám dr. Fifkovou či dr. Procházku, oba se tímto dlouhodobě zabývají...jinak operace prsů není technicky problém, v tom souhlasím s diskutující kolegy.S pozdravem....Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 12. 6. 2012
Zdravím Vás. U transsexuálních pacientů se tyto operace provádí zcela standardně. Naše klinika má s nimi dobré mnooleté zkušenosti. Vě většine případů je však k dobrému výsledku této operace u mužů nezbytná přechozí hormonální příprava, aby se oblast prsou předoperčně vyplnila tukovou vrstvou. Pak je operaci jednodušší, méně komplikvanější a hlavně má lepší kosmetické výsledky.Z Vašeho dotazu však nevyplývá důvod Vašeho přání mít jako muž větší prsa.Pokud byste měl zájem dále komunikovat mimo otevřenou diskuzi. Přeji hezký den prim.MUDr.Otakar Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 12. 6. 2012
Dobrý den. Naše pracoviště má dlouhodobé zkušenosti s transsexuály ,pokud si budete přát, zašlete mi své foto nebo se objednejte k osobní konzultaci a Vaše přání probereme. Zdraví MUDr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 12. 6. 2012
Máte-li opravdu vážný zájem, objednejte se na konzultaci. Rád se vám budu věnovat a probereme společně všechny možnosti a postup řešení.
Jistě nejste jediný, podobných pacientů jsme operovali několik.
Zdraví
Dr Svoboda
Praha . 12. 6. 2012
Doporučuji vám nejprve absolvovat vyšetření u psychologa a ev. genetika.Můžete se totiž nutkavě cítit jako žena a pak je vaše přání víceméně odůvodnitelné.Jedná-li se jen o rozmar,pak je to .....Technicky to jistě problém není.Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 6. 2012
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 4. 2013
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 10. 2021
Lipofilling prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 9. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2007
Gynekomastie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 4. 2014
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 7. 2021
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2022
Zmenšení prsou
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 6. 2012
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 3. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi