Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace a zvedání dětí

Uzivatel
22. 9. 2007 · Poslední odpověď: 25. 9. 2007

Dobrý den,v říjnu jsem objednaná na augmentaci a řeším teď jestli budu schopna se potom starat o děti(1rok a 5let)Na 10 dní mám zařízené hlídaní,myslíte že to bude stačit?Malého musím nosit.Mám operaci raději odložit?Díky moc za odpověď.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 25. 9. 2007
10 dní v žádném případě nestačí. Nošení dítětě ne minim. 4-6 týdnů. Podle toho zvažte další postup. S pozdravem MUDr.Lucák,Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 24. 9. 2007
Dobrý den, pokud Váš chlapeček nevydrží bez mámina náručí, pak raději operace odložte. Zvláště pak pokud byla plánována implantace pod sval. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 24. 9. 2007
Dobrý den.Pooperační období vyžaduje velkou opatrnost,zvláště pokud máte malé děti.U nás doporučujeme min.3 týdny nezvedat těžké věci.S pozdravem odd.plast.chir.-LD
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
24. 9. 2007
Dobrý den. My doporučujeme alepoň tři týdny nenosit těžká břemena. O děti se jistě postaráte, pochovátem, ale co se týká zvedání, buďte velice opatrná a snažte se mu vyhnout. Hezký den, PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 23. 9. 2007
Dobrý den. O děti se holt postarat budete muset. Radil bych, pokud možno, se vyhnout tomu, aby vám děťátko prvních šest týdnů při chování po prsou dupalo. A nebo aby prsy byly hlavní"překážkou" při jeho klouzáním po hrudi. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Asymetrie prsou po augmentaci

kipket
kipket
18. 12. 2015 · Poslední odpověď: 21. 12. 2015

Podstoupila jsem augmentaci před dvěma lety. I pres pečlivou pooperacni peci se jedno h h posunulo vys. Nijak dramaticky. Nyni je ale asymetrie cim dal viditelnejsi. Podle operatera neni co spravovat.. mam se vydat za jinym lekarem?

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den. Doporučila bych podstoupit ultrazvuk napište mi na email eleganz.clinic@seznam.cz,a domluvíme se na konzultaci která je zdarma přineste sebou výsledek ultrazvuku.Zdraví Mudr. Šulcová Hejnalová eleganz clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2008
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 3. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2010
Zvětšení prsou
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2024
Odstranění pigmentových skvrn
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 8. 2013
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Odstranění chrápání
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 9. 2007
Otoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 1. 2018
Odstranění kožních výrůstků
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 12. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi