Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pokleslá prsa po dětech

Anonymní
28. 8. 2021 · Poslední odpověď: 2. 9. 2021

Dobrý den, Prosím o názor. Jsem rozhodnuta pro vylepšení svých pokleslých prsou po dětech. Nikdy jsem neměla prsa pevná, avšak po dětech a zhubnutí se prověsila ještě více. Celoživotně řeším i své velké dvorce, operací by se vyřešil i problém tento. Nechci prsa velikostně moc zvětšovat, spíše vyplnit objem a upravit tvar. Žiji aktivně a nechci být prsy příliš omezována. Měřím 180 cm a vážím 68 kg. Prosím o názory ohledně vhodných implantátů. A kotvička při modelaci je v mém případě nutná? Děkuji!

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 2. 9. 2021
Dobrý den,
dle fotografie bude vhodné provést modelaci. Důležitá je však osobní konzultace a vyšetření, na základě kterého se doporučí pro Vás vhodný postup včetně výběru velikosti a tvaru implantátů.

S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 31. 8. 2021
Dobrý den,
jenom modelace kolem dvorce nestačí, aby byl tvar prsou opravdu pěkný, bude potřeba provést modelaci, kde výsledné jizvy budou nejen kolem dvorců, ale i do kotvy pod ním. O velikosti a tvaru implantátů se pak můžeme domluvit během konzultace.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Plastický chirurg, Praha 2
Vážená paní,
dle Vašeho popisu je jasné že jste indikována k operaci modelace-augmentace. V rámci operace se vyřeší tvar a pokles a v případě požadavku o zvětšení objemu se tento doplní silikongelovými implantáty. O objemu implantátů by se mělo rozhodnout při konzultaci, takto "od boku" střílím objem 300-340 ml.Technika operace má několik názvů: single scar, vertical scar, operace dle Le-Jour. Výsledná jizva vede kolem přesunutého dvorce. Na jeho č. 6 vede jizva svisle dolů délky asi 6-8 cm. Výsledná jizva nemusí mít tvar kotvy.
Vše musí být předmětem konzultace s kvalifikovaným plastickým chirurgem neboť každá operace je svým způsobem originál.
Srdečně Vás zdravím,
prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,

vypadá, že kůže je poměrně hodně povolená a jemná, jsou velké dvorce. Pokud nechcete větší implantáty, pak je možné, že bude potřeba větší modelace s vertikální jizvou nebo dokonce jizvou tvaru kotvy.
Je to na konzultaci a vyšetření, možností je více a je potřeba vyvážit Vaše přání co se týče velikosti prsou, rozsahu jizev a zvětšení implantátem, nebo vlastním tukem (dle poměru výšky a hmotnosti asi moc tuku nemáte).

S pozdravem

M. Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Je modelace prsou vhodná i pro malá poprsí?

JanaAd
14. 9. 2020 · Poslední odpověď: 14. 9. 2020

Dobrý den, ráda bych se prosím zeptala, zda je modelace prsou vhodná i pro tzv. liščí čumáčky? Odkojila jsem dvě své děti, mám sportovní postavu a prsa mi absolutně zmizela. Z původních krásných, plných 75C mám tak tak 70... a to ani to ne. Neni co dát do výstřihu. V mém případě by bylo zřejmě ale nejlepší řešení implantát, viďte? Nechci velká prsa, jen aby tam zase něco bylo a bylo to pěkné. Děkuji,Jana

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 14. 9. 2020
Dobrý den,
doporučuji začít osobní a nezávaznou konzultací s lékařem u nás na Klinice YES VISAGE, kde na základě vyšetření pro Vás doporučíme to nejvhodnější řešení na míru. Díky konzultaci získáte kompletní a ucelenou představu o výsledném efektu.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor, Ph.D.
Klinka YES VISAGE

Velikost implantátu - přirozená prsa

Emana101
6. 12. 2020 · Poslední odpověď: 15. 12. 2020

Dobrý den, váhám nad volbou implantátu. Na konzultaci jsem již byla, ale nejsem si jistá výběrem implantátů. Vážím 57 kg, měřím 165 cm a obvod pod prsy 80. Jaký je váš názor na modelaci s augmentací? Domluvili jsme 240 ml, kapky, pod žlázu, vysoký profil. Není to málo? Nechci moc veliká prsa, chci přirozenost, ale zas ať nejsem zklamaná. Děkuji za odpověď.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 15. 12. 2020
Dobrý den,
implantáty velikosti 240 ml malé pro vaši postavu určitě nejsou, pokud byste volila implantáty větší, mohly by být vidět a navíc, prsa by byla příliš těžká a brzy by spadla.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 7. 2009
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 1. 2024
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2014
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2021
Odstranění pigmentových skvrn
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 8. 2013
Niťový lifting
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2008
Zvětšení prsou
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 9. 2007
Odstranění chrápání
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 9. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi