Veškerý obsah v této sekci vytvářejí skuteční uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Augmentace u MUDr. Šormy

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Rendon
Hradec Králové · Vytvořeno: 30 srp 2018 · Aktualizace: 19 zář 2018

O lékaři

MUDr. Martin Šorma 2 adresy v Pardubický kraj, Královéhradecký kraj...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Augmentace u MUDr. Šormy

Zkušenost

S výsledkem jsem maximálně spokojena,operace bez problému ,hojení také,pan doktor a sestřičky bezvadný. Chtěla jsem prsa větší než mi nakonec byla doporučena,k tomu jedinému mám trochu výhradu,protože moje prani bylo mít velká prsa ,člověk který nemá absolutně ponětí o augmentaci a o velikostech čeká od operátora pomoc při výběru a rozhodování .Chapu,ze chtějí,aby vše vypadalo prirozene a to se i u me povedlo.Nemohu si stěžovat,jen jsem proste chtěla větší ,kdybych do toho šla podruhé,určitě bych si opět vybrala pana doktora Šormu a jeho tým,ale už bych mnohem lépe věděla co vlastně chci ?.K panu doktorovi se opět chystám po roce na operaci očních víček. Závěr: mohu jen doporučit

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

mirka611029
Doporučený člen

· Chrudim

· 19 zář 2018

Ja budu asi za tu zlou, ale me se to treba nelibi . Mate stejne jako ja prsa dole a kazde jine. Ale asi mame opravdu kazda jine naroky a predstavu o krasnych prsech?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svoji zkušenost

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.