Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Augmentace prsou pred detmi?

Katerina884828
Katerina884828
25. 2. 2020 · Poslední odpověď: 25. 1. 2024

Dobry den, chtela bych vedet nazor na moje nynejsi prsa. Je mi 22 let, deti nemam. Planuji tak nejdrive za 5 let. Posledni dobou premyslim, ze bych chtela o cislo vetsi prsa. Nadruhou stranu nevim zda neni lepsi pockat po detech? Jinak jsem velmi vyskove mala. Prikladam foto a budu rada za nazory. Dekuji ?

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 2. 2020
Nejlepší odpověď
Vaše prsa jsou pěkna a asi bych to nepokoušel. Před dětmi nevíte, jak prsa povadnou po opakovaném kojení. Zvětšení prsů nezavisle na dětech se provádí pro tu ženu která je chce nezávisle na čase. Čím dříve to podstoupíte, tím dříve bude efekt. Ale vrátím se zpět a opakuji, že Vaše prsa jsou pěkná a není moc důvod je zvětšovat. I tak jsou atraktivní. Je to však na Vás...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Praha (kraj)... . 26. 1. 2024
Dobrý den, vzhledově jsou vaše prsa k Vaší postavě akorát. Pokud plánujete mimčo asi bych 10 vyčkal až po po porodu a po kojení.
FORMÉ Clinic
Praha . 19. 6. 2023
Dobrý den. Prsa máte pěkná, můžete počkat po dětech, jak píšete. Rozhodnutí je však samozřejmě na Vás. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
VeroEstheticon
VeroEstheticon
Žádné recenze
17. 9. 2020
Ahoj Katko,

mě, stejně jako ostatním, připadají tvoje prsa taky pěkná. Nicméně našla jsem jedno krátké video k tomuto tématu, kdyby ses třeba v budoucnosti přeci jen rozhodovala o implantátech, tak by ti mohlo pomoci. Je na něm krásně zachycena pacientka s anatomickými implantáty Mentor během těhotenství a i po něm.Tyto implantáty totiž obsahují pevnější gel (MemoryGel), a díky němu dobře drží svůj tvar a krásný výsledek je tak zajištěn i mnoho let po operaci
https://www.estheticon.cz/video/proc-je-pevnejsi-gel-v-anatomickych-implantatech-zadouci

Určitě si, pokud se rozhodneš, zajdi na vícero konzultací, ať si dobře vybereš !
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 26. 2. 2020
Dobrý den,
doporučuji případně podstoupit až po těhotenství.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Praha . 26. 2. 2020
Dobrý den, prsa se po těhotenství vždy změní v pevnosti a tvaru a je lépe počkat až poté. Dr. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2008
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 9. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2021
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Zvětšení prsou
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 4. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi