Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

MUDr. Jiří Záhlava, CSc. - poděkování za operaci horních víček

Stojí to za to
Průměrná cena: 8.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Dobrý den, v dubnu 2023 jsem u pana doktory Záhlavy absolvoval zákrok na odstranění přebytečné kůže horních víček. Tímto bych rád vyjádřil poděkování a ocenění naprosto profesionálního a lidského přístupu MUDr.Záhlavy a celého jeho týmu sestřiček. Přístup pana doktora a všech zúčastněných byl velmi lidský, vše předem jednoduše ale odborně vysvětlil, samotný zákrok byl téměř bezbolestný a ač jsem sám celkem dost dost "puntičkář a perfekcionista" :-) naprosto nemám výsledku co vytknout ... prostě skvělá práce - takováto lékařská péče je opravdu na světové úrovni a těší mě, že máme takové odborníky. Pan doktor mě po operaci instruoval jak dál postupovat s léčbou, dostal jsem i písemné instrukce a po několika dnech mi osobně zavolal a ptal se, jak se daří, zda nejsou nějaké komplikace. Panu MUDr.Záhlavovi a jeho týmu upřímně děkuji, oceňuji jejich skvělou práci a celý zákrok spíš než jako operaci vnímám jako příjemný lidský zážitek a službu odborníků a profesionálů. S úctou K.Samek
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Dobrý den, v dubnu 2023 jsem u pana doktory Záhlavy absolvoval zákrok na odstranění přebytečné kůže horních víček. Tímto bych rád vyjádřil poděkování a ocenění naprosto profesionálního a lidského přístupu MUDr.Záhlavy a celého jeho týmu sestřiček. Přístup pana doktora a všech zúčastněných byl velmi lidský, vše předem jednoduše ale odborně vysvětlil, samotný zákrok byl téměř bezbolestný a ač jsem sám celkem dost dost "puntičkář a perfekcionista" :-) naprosto nemám výsledku co vytknout ... prostě skvělá práce - takováto lékařská péče je opravdu na světové úrovni a těší mě, že máme takové odborníky. Pan doktor mě před i po operaci instruoval jak postupovat s léčbou, dostal jsem i písemné instrukce a po několika dnech mi osobně zavolal a ptal se, jak se daří, zda nejsou nějaké komplikace. Ještě jednou tímto panu MUDr.Záhlavovi a jeho týmu upřímně děkuji, oceňuji jejich skvělou práci a celý zákrok spíš než jako operaci vnímám jako příjemný lidský zážitek a službu odborníků profesionálů. S úctou všem děkuji, K.Samek :-)

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.