Informace o ceně operace horních víček

10.980 Kč
průměr
128
odborníků

Při tomto zákroku je odstraněna nadbytečná kůže z víček a tukové váčky, které jsou velmi často příčinou zúžení zorného pole. Tuto operaci lze provádět buď skalpelem, nebo laserem. Laserová metoda patří mezi nejmodernější v plastické chirurgii. Trvá přibližně 50 minut a lze díky ní odstranit jak povadlá víčka, tak tukové převisy. U velkých tukových převisů se doporučuje mezi těmito variantami volit metodu tradičního skalpelu, jelikož je v takovém případě efektivnější.

Operace horních víček Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 9.500 Kč 11.287 Kč 12.900 Kč
Cena v Ústí nad Labem 9.500 Kč 10.750 Kč 12.000 Kč
Cena v Pardubice 9.500 Kč 10.375 Kč 11.250 Kč
Cena v Brno 9.900 Kč 11.135 Kč 12.500 Kč
Cena v Karlovy Vary 10.500 Kč 10.916 Kč 11.750 Kč
Cena v Ostrava 9.500 Kč 9.850 Kč 10.200 Kč
Cena v Olomouc 10.000 Kč 11.583 Kč 12.500 Kč
Cena v Plzeň 10.000 Kč 11.200 Kč 12.000 Kč
Cena v Vysoké nad Jizerou 10.000 Kč 11.000 Kč 12.000 Kč
Cena v Frýdlant nad Ostravicí 11.000 Kč 11.000 Kč 11.000 Kč
Cena v Šumperk 11.000 Kč 11.000 Kč 11.000 Kč
Cena v Frýdek-Místek 9.500 Kč 9.500 Kč 9.500 Kč
Cena v Havířov 10.000 Kč 10.000 Kč 10.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 9500 - 8.234 Kč
5 Příběhů
Průměrná cena 8.235 Kč - 13.725 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 13.726 Kč - 12.900 Kč
5 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Ceny zákroku operace horních víček

Cena operace horních víček závisí na více faktorech. Většinou se ceny pohybují od 15 000 do 30 000 Kč. V případě využití druhé varianty, tedy CO2 laseru, je cena přibližně 30 000 – 42 000 Kč.

Co je zahrnuto v ceně operace horních víček

Cena operace horních víček vždy závisí na zvolené klinice. U obou metod operace horních víček se cena uvádí vyjma léků a mastí. Čím je klinika profesionálnější, tím podrobnější vyúčtování klientům poskytne a často se v konečné ceně objeví i pooperační léky a hojivé masti, které si následně klienti doplácí mimo kompletní vyúčtování.
V zákroku je zpravidla zahrnuto:
  • Konzultace s lékařem 350 – 500 Kč
  • Předoperační vyšetření 350 –500 Kč
  • Lokální anestezie 300 – 1 200 Kč
  • Celková anestezie 3 000 – 5 000 Kč
  • Operační výkon 15 000 Kč
  • Hospitalizace na klinice 1 500 – 3 000 Kč
  • Následná prohlídka 350 – 500 Kč

Co může zvýšit cenu operace horních víček

Cena se může zvýšit například díky recenzím klientů, kteří mají u dané kliniky zákroky už za sebou. Stejně je tomu i v případě hodnocení jednotlivého lékaře. Pokud je chirurg vnímán jako profesionál a toto tvrzení ještě doplní osobním přístupem a lékařskou praxí, může se od toho odvíjet i cena. Důležité je mít na mysli i kvalifikaci personálu a lékařů. Hodnocení klientů je jistě perfektní indicií, ale osvědčení o chirurgické praxi, kvalifikace a odbornost lékaře je neopomenutelná. Cenu zvýší i kvalifikační zkouška z plastické chirurgie, která vrhá na celý tým chirurgického pracoviště i lékaře dobré světlo. Aby se kliniky jevily jako prestižní, často se nachází na frekventovaných místech, kde se ceny pohybují v jiných rozmezích, než kliniky například na kraji měst. Proto není vždy zárukou, že prestižnější umístění bude vždy i lepším pracovištěm, ale naopak je pravděpodobnější, že zákroky provedené v této chirurgii budou dražší.

Ceny podobných plastických operací v ČR

Operace dolních víček: Operace dolních víček je obdobnou operací víček horních, avšak díky ní dochází k viditelnému odstranění nežádoucích otoků a váčků. Zárukou není odstranění vrásek, ale i k tomu velmi často dochází, což je velkou výhodou. Cena je v rozmezí 11 000 – 35 000 Kč.
Aplikace botulotoxinu: Aplikací se docílí redukce mimických vrásek v obličeji. Nejčastěji se botulotoxin aplikuje kolem nosu, ale i na čelo nebo třeba kolem očí, kde jsou vrásky vidět nejčastěji. Dle množství aplikovaného materiálu se odvíjí cena, která se pohybuje v rozmezí od 700 do 3 500 Kč.
Aplikace botulotoxinu a kyseliny hyaluronové: Toto ošetření řeší hlubší vrásky a v kombinaci obou těchto látek je snadné docílit většího vyhlazení vrásek, které jsou výraznější. Taková aplikace je taktéž závislá na množství použitého materiálu a stojí 4 000 – 15 000 Kč.

Pokryje operaci horních víček moje pojištění?

Pokud se jedná o estetickou operaci horních víček, pak si ji klient vždy hradí sám. Klient může v případě spolupráce jeho chirurga s pojišťovnou zažádat o úhradu zákroku. Může se však jednat o operaci ze zdravotních důvodů, a to v přítomnosti vrozené ptózy, tukových váčků, nebo kožních převisů, které prokazatelně škodí klientovi na zdraví. Pak je tento výkon hrazen v plné výši pojišťovnou.

Mohu u operace horních víček využít služby financování?

Často je možné domluvit se přímo na klinice, kde pacient podstoupí zákrok horních víček, na posunutí platby na delší termín, rozpočítání sumy do více plateb, nebo operaci horních víček na splátky. Vždy se jedná o individuální domluvu mezi chirurgickým pracovištěm a klientem. Jiné financování zákroku se mimo uplatnění pojišťovny však nenabízí. Další variantou je nabytí finančních prostředků klientem v bankovních sektorech.
Pokud máte dojem, že by pro vás operace horních víček byla ta pravá, naskýtá se spousta špičkových klinik i metod, mezi kterými si můžete vybrat. Pacient je v současné době seznámen se všemi možnostmi a samotný zákrok je stále pohodlnější, než tomu bylo dříve. Volba tohoto zákroku je stále oblíbenější pro svou rychlou hojivost, cenu a především pro perfektní výsledek omlazení.
Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Cena plastické operace horních víček pacient209026 · 5. 10. 2018

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na plastickou operaci horních víček. Zaráží mě rozdíl cen u těchto zákroků. Hledám ten nejlevnější, ale má strach jestli není i rozdíl v kvalitě operace. Cena se pohybuje od pěti tisíc výše. Děkuji za odpověď. Eva K.

MUDr. Petr Hýža Ph.D.

Nejlepší odpověď

Dobrý den, paní Evo, máte pravdu, někde operují horní víčka za 6 000 Kč, jinde za 2krát tolik. Rozdíly v cenách mají své opodstatnění. Cena operace je vyšší, pokud jí dělá atestovaný plastický chirurg. Oční lékaři zpravidla operují víčka levněji. Větší poptávka je po zkušených a šikovných operatérech. Ti, kterým zkušenosti a osobní doporučení od ... číst dál

10 odpovědÍ číst dál

Dobrý den, je mi 31 let a geneticky mě trápí oční víčka již dlouho. Než nějaký znatelný převis, je to spíše oteklost, která je pak mnohem větší při námaze oka či večer, vypadám unaveně a nezdravě. Některé dny jsou lepší, některé horší. Poslední dobou mám i pálení očí a bolesti hlavy. Myslíte, že operace očních víček by tyto problémy mohla zmírnit jak po zdravotní, tak estetické stránce? Děkuji za případné odpovědi.

Dobrý den, souhlasím, operace by mohla pomoci. Nutné vidět a vyšetřit osobně, proto doporučuji osobní konzultaci. Můžete se objednat i k nám na Kliniku YES VISAGE. S pozdravem MUDr. Andrea Musilová Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, jsem 3 týdny po operaci horních víček. Zhojilo se to hezky ,tvar oka je hezký. Co mě trápí, jsou jizvy - na každém oku jsou v jiné výšce. Na levém je jizva přesně v ohybu a ztrácí se. Ta na pravém je mnohem výš nad ohybem a hodně viditelná. Neměl by být řez stejný na obou víčkách? Je to normální, že doktor to takhle udělá nebo mu prostě ujela ruka? Byla jsem u zkušeného lékaře na velmi známé klinice. Děkuji.

MUDr. Simona Ježková

Nejlepší odpověď

Dobrý den, protože žádný člověk není podle osy stejně symetrický, ani velikost očnice, postavení obočí či přebytek kůže není na obou stranách stejný, může po operaci horních víček být jizva umístěna na každé straně jinak. Což vůbec nevadí, provádějte tlakové masáže, jizva se zhojí a nakonec nebude vůbec patrná. Důležitá je symetrie víček nikoliv ji ... číst dál

2 odpovědi číst dál
Asymetrie víček bez operace Lucie00 · 27. 1. 2021

Dobrý den, mám asymetrická víčka, jedno víčko spadlejší než druhé. Ráda bych rozdíl vyrovnala, avšak trochu netradičním způsobem. Nechci pozvednout spadlejší víčko, ale naopak to otevřenější oko přihmouřit. Existuje nějaká invazivní nechirurgická metoda? Aby se v podstatě ta kůže trochu povytáhla a víčko více zakryla a tak se rozdíl dorovnal? Děkuji

Dobrý den, Bohužel nejsou přiloženy žádné fotografie, není tak možno zjistit, jedná-li se skutečně o asymetrii pouze víčka nebo i o asymetrii obočí. Je třeba se na problém vždy dívat komplexně. Pokud je požadavkem pozvednutí spadlého víčka, nějaké možnosti se samozřejmě nabízí, nicméně invazivní metoda = chirurgická, neinvazivní = nechirurgická. C ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O OPERACE HORNÍCH VÍČEK

Blepharoplastika Brno
Ahoj holky, můžete prosím vkládat doporučení na konkrétního lékaře v rámci Jihomoravského kraje, nejlépe...
miadia
Poslední komentář: 25. 2. 2021 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Operace horních víček. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Dobrý den. Podstoupila jsem operaci horních víček. Jsem 5. den po operaci. Na jednom oku je je šev veden mimo ohyb oka, přesněji nad ohybem viz foto. Protože ještě nemám vytažené stehy, je vidět dost markantní asymetrie. Co teď s tím? Za 3 dny jdu vytahovat stehy, ale jsem strašně zklamaná. Co se s tím bude dát dělat? Máte někdo podobnou zkušenost? Chápu, že je asi zatím brzo dělat závěry, ale v tuto chvíli mi to přijde, jako dost zpackané. Moc děkuji za případnou radu. Iveta

Cena 12.000 Kč

Operaci horních očních víček už jsem zvažovala delší dobu. Po první oeraci už uběhlo 12 let. S operací jsem spokojená, proběhla bez komplikací. Hojení také, ještě po 2 měsících jsou jizvy patrné. Ale dají se lehce zamaskovat. Bohužel mě trápí slzení očí - syndrom suchých očí. Celkový dojem z operace mám dobrý, i názory mého okolí jsou kladné. Doporučuji. Pan doktor Ventruba je velmi příjemný.

Cena 13.000 Kč

Pro operaci horních víček jsem se rozhodla na základě doporučení mé oční paní doktorky. Asi rok jsem se odhodlávala k tomuto zákroku. Rozhodla jsem se pro Gia clinic Prostějov a mohu všem doporučit. Profesionální a příjemný přístup personálu, který provádí velmi kvalitní práci. S výsledkem budete určitě spokojeni.

Cena 13.000 Kč

2.2.2021 jsem podstoupila operaci horních víček. Vše mi bylo vysvětleno a přístup doktara i sestřiček byl skvělý. Oči mě vůbec nebolí jsou sice nateklé, ale je to chvíli po zákroku takže se nemůžu divit. 9.2. jdu vytáhnout stehy. Už těším se na výsledek. Můžu doporučit tady jsou lidé, kteří tomu opravdu rozumí. Cítila jsem se tam velice příjemně.

Cena 10.000 Kč