2.2.2021 jsem podstoupila operaci horních víček. Vše mi bylo vysvětleno a přístup doktara i sestřiček byl skvělý. Oči mě vůbec nebolí jsou sice nateklé, ale je to chvíli po zákroku takže se nemůžu divit. 9.2. jdu vytáhnout stehy. Už těším se na výsledek. Můžu doporučit tady jsou lidé, kteří tomu opravdu rozumí. Cítila jsem se tam velice příjemně.

Na zákrok jsem se dlouho rozmýšlela jít. Pořád jsem si říkala, že to není potřeba. A pak mě začaly bolet oči, měla jsem je unavené. Tak jsem do toho šla. Na doporučení jsem se rozhodla pro tuto kliniku a pana primáře Miroslava Velikého. Ten mi na konzultaci vysvětlil, co všechno mě v souvislosti s operací očí čeká. Osobně mě ještě těsně před zákrokem upozornil, co by mě mohlo při tom bolet nebo být nepříjemné. Ještě než začal operovat, pustil mi příjemnou hudbu. Po celou dobu operace jsem se cítila dobře, nic mě nepřekvapilo. Navíc jsem byla už dobře naladěná z prostředí kliniky. Příjemní lidé, vstřícné a milé jednání. Skvělá péče při čekání na zákrok. Kávička s pitím nechyběla v úžasně vybaveném pokoji se sociálním zařízením. Po operaci jsem měla oči mírně napuchlé a modřinu jen pod levým okem. Ale stálo to zato. Proměna je úžasná.

Těžká oční víčka mě tlačila na oči, oči slzely a stále jsem povytahovala obočí. Konečně jsem sebrala odvahu a našla si na netu tuto pí doktorku. Komentáře nelhaly! Je to odborník na svém místě, empatická, rychlá a velký profík. Můj problém je vyřešen a to za velmi rozumnou cenu. Velký dík!!!! Měsíc po zákroku jsem v úplné pohodě:-) Promazávám jizvičky a oči nejsou tak unavené a neslzí!!!

Podstoupila jsem operaci horních víček u MUDr. Martina Ouzkého. Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi a celému týmu za úžasný přístup. Pan doktor mi předem vše vysvětlil, na sále panovala veselá nálada, takže jsem se zapomněla i bát. Vše proběhlo bez komplikací a s výsledkem jsem víc než spokojená!! Pokud přemýšlíte o operaci víček tak pana doktora Ouzkého určitě vřele doporučuji!! Vůbec neváhejte, v jeho rukách budete v těch nejlepších...je to profesionál na svém místě!

Z genetických důvodu, jsem se rozhodla podstoupit operaci horních víček. Na doporučení jsem šla za panem doktorem Urbanem na konzultaci. Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Pan doktor je neskutečný profesionál a hlavně má neskutečně lidský a milý přístup. Opera proběhla bez problémů a víčka se hojila poměrně rychle. Z výsledku jsem naprosto nadšená. Ještě jednou moc panu doktorovi děkuji a pokud se v budoucnu rozhodnu pro další zákrok, tak půjdu rozhodně opět k němu.

Podstoupila jsem u pani doktorky Husté operaci horních víček a operace je opravdu bezbolestná a výsledek úchvatný. Její kliniku můžu vřele doporučit , protože jsem její stalá klientka a vždy odcházím spokojená. Sestřičky jsou starostlivé a své práci velmi dobře rozumí a vždy se o mně s pečlivostí postaraly . Lenka D.

Moje oči vypadaly unaveně, vypadala jsem staře. A proto jsem se rozhodla s tím něco dělat, na doporučení od známého jsem navštívila Can Clinic, při vstupu mne přivítal pan Paulat a vysvětlil, co a jak a že se nemusím bát. Zákrok je bezbolestný, což opravdu byl. Na klinice jsou přátelští, předtím než něco začnou dělat, řeknou, co a jak. Po 1-2 měsících jizvy zmizí a nejde poznat, že jste něco takového podstoupili. Doporučuji :) přikládám foto před a po :)

V 61 letech uz jsem si nepripadala atraktivni. Trapily mne hlavne ryhy na cele, ktere mi dodavaly zamraceny vyraz. Po aplikaci botoxu mi kuze povisla tak, ze jsem na 1 oko skoro nevidela. To byl duvod, proc jsem se rozhodla pro operaci hornich vicek. Letos je to 5 let a jsem stale moc spokojena. Je mi 66 let a na prilozene fotografii je aktualni fotka a fotka pred zakrokem. Ackoliv je deli 5 let, vypadam nyni mladsi nez tehdy. Takze nevahejte a jdete do toho.

V říjnu 2019 jsem podstoupila operaci horních víček, které mě trápily..Jelikož jsem u pana doktora už nějaké zákroky podstoupila, tak důvěřují jen jemu, MUDr. Martinovi Paciorkovi. Velmi si vážím jeho profesionálního poradenství, výsledek byl vždy skvělý. Také velké díky za milý lidský přístup a perfektně odvedenou práci. Pan doktor mi pomohl opět se cítit lépe... Má zlaté ruce?

S operací jsem spokojená, všichni moc příjemný,pan doktor Zikmund velice šikovný a ochotný,operace je bezbolestná, posílám foto před a měsíc po operaci, kvůli Covid-19 jsem nemohla na kontrolu, ale vše se dobře hojí, všem kdo operaci potřebují doporučuji ??

Profesionální přístup, vše podrobně vysvětleno, zákrok bezbolestný, po 14 dnech zmizely i otoky tváří a modřiny. V současné době jsem tři týdny po operaci a jizvy už nejsou téměř vidět, jsou umístěné přesně v záhybech víčka. Moc děkuji panu doktorovi i sestřičce za veškerou péči a precizní práci.

Dlouho jsem se rozmýšlela na operaci horních víček. Na základě recenzi na internetu jsem se rozhodla k paní doktorce Šormové a vůbec nelituji. Paní doktorka je vstřícná , milá před operací mi bylo vše vysvětleno od anesteziologa a také sestřičky. Za 40 min byla provedena operace pod analgosedací a vůbec jsem neměla žádné bolesti trošku jsem se po operaci vybarvila(modřiny)ale všechno chtělo svůj čas .Tímto bych chtěla paní doktorce a celému personálu moc poděkovat.. s výsledkem jsem moc spokojená. Přikládám foto před a po 2 měsících po operaci.