Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 12. 2014 · Aktualizováno: 2. 1. 2015

Krásná víčka (MUDr. Zikmund)

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Krásná víčka
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Rozhodla jsem se že pujdu na plastiku očních víček.Na doporučení jsem oslovila Mudr.Lukáše Zikmunda a věřte,že jsem udělala dobře.Na konzultaci jsem byla obědnaná velice brzy-konzultace byla zcela zdarma,což jsem u jiných lékařu četla až 500kč.Mudr.Zikmund velice laskavý,příjemný,sestřička milá,usměvavá.Operace jsem se bála,ale když jsem viděla ten přístup-strach opadl a šla jsem do toho a nelituji.Vřele DOPORUCUJI všem,kdo se na tento zákrok chystá nebo plánuje.Nebojte se toho,lékař i sestřička jsou opravdu vynikající.

1

Komentář (1)

Dobrý den, <br />
<br />
jsem moc ráda, že jste měla takto bezproblémový přístup. Navíc pokud byl lékař i personál takhle milý, to se potom i bolest lépe zvládá...Ale přeci jenom, jak dlouho jste měla otoky? Nemusela jste vůbec brát prášky na bolest? Pokud byste měla zájem a vložila sem fotky před a po zákroku, jistě tím potěšíte řadu dalších pacientek, které třeba zákrok teprve zvažují. <br />
<br />
Mějte se co nejlépe a užívejte mladistvého pohledu. <br />
<br />
Lucie
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Převis víček a kruhy pod očima
Na horním víčku mám převis, který mne tlačí na oči a způsobuje pocit únavy. Pod očima mám kruhy. Nelíbí se mi to a ráda bych vypadala lépe. Také bych si přála, aby se mi nezavíraly oči za bílého dne.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.