Studio 07

Studio 07

Žádné recenze
Ohodnotit
Pekařská 400/7, Brno, Jihomoravský kraj
Studio 07
Studio 07
Žádné recenze

Informace

Ve Studiu 07, které se nachází v Brně, se budete moci těšit na celou šálu služeb.

Jestliže si i vy pokládáte otázku, co pro sebe můžete udělat, vyzkoušejte některou z následujících:

Detoxikace

Metoda Mary Staggs Detox podporuje přirozenou detoxikaci. Funguje na principu bioenergické stimulaci tkání, orgánů a systémů.

Zeštíhlení přístrojem Bodyter

Termostimulační přístroj, který díky účinkům simultánní tepelné stimulace zaručuje exkluzivní Biaktivní efekt, je velmi efektivní. K čemu napomáhá?

  • progresivním odstraňování tzv. pomerančové kůže,

  • tvarování postavy,

  • zvýrazňování tvaru postavy,

  • normalizaci pokožky,

  • svalové tonizaci,

  • udržování postavy,

  • relaxaci.

Kosmetika

Kosmetické ošetření provádíme špičkovým přístrojem Sorisa Belex 08. Dopřát si můžete jak čištění pleti, tak například masáž. Další služby zahrnují depilaci teplým voskem či úpravu a barvení obočí.

Manikůra
Masáže

Celulitida trápí mnoho žen, ale i mužů. Nebo toužíte po pevnějších, štíhlejších a hladších nohách? Pak vám mohou pomoci právě masáže!

Prodlužování řas

Provádíme prodlužování a zahušťování řas metodou XtremeLashes jakožto nejkvalitnější metodou v lepení řas na trhu. Jedná se o metodu řasa na řasu, která zaručuje naprosto přirozený vzhled Vašich nových řas. Metoda je semipermanentní, což znamená, že jednou za dva až čtyři týdny se vypadané přírodní řasy s aplikovanou řasou XtremeLashes doplní novými řasami, které mezitím dorostly do požadované délky. Xtreme lashes jsou hypoalergenní syntetické duté řasy, které jsou vhodné i pro nejcitlivější oči. XtremeLashes nabízí celou škálu kosmetických výrobků z řady pro ošetření umělých řas v nejlepší kvalitě- zvýrazňující řasenky pro ještě dramatičtější vzhled, odličovače, tužky na obočí a linky.

Výživové poradenství

V centu funguje také nutriční poradna, ve které vám poradíme ať už vás trápí nadváha, či byste rádi dosahovali lepších sportovních výkonů. Pomáháme sestavit individuální jídelníčky, zároveň však poskytujeme poradenství i cvičební plány.

Prodlužování vlasů

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Estetická medicína

Obrázky (8)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.