Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Naprosto luxusní bříško

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Blanka282789
Praha · Vytvořeno: 16. 4. 2015 · Aktualizace: 16. 4. 2015

O lékaři

MUDr. Suk Marek
MUDr. Suk Marek 2 adresy v Moravskoslezský kraj...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Naprosto luxusní bříško

Příběh

Pana doktora Suka můžu určitě jen a jen doporučit. Provedl mi abdominoplastiku s velice super výsledkem . Pouze jemná jizva, žádné pooperační problémy a naprosto luxusní bříško. Pan doktor je velice příjemný člověk a perfektní profesionál. Měl stoprocentní přípravu na operaci a ochotně mi odpovídal na mé dotazy. Veliké díky pane doktore, jsem ráda , že jste mě operoval právě vy :) děkuji. Kdybych měla jakýkoliv jiný problém, tak se na Vás určitě zase ráda obrátím a svým známým doporučím. Děkuji Blanka H.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

mich6149667
mich6149667
Doporučený člen

·

· 16. 4. 2015

Blanko,podělte se s námi o fotky po zákroku, prosím. Abdominoplastika je velký zákrok, má sestra jej zvažuje a pořád hledá odvahu. Kdy jste zákrok podstoupila? Jak moc to bolelo poté a jak dlouho jste bolesti, pnutí, nebo jakékoli omezení měla?Nosí se po zákroku nějaké stahovací prádlo? Kolik cm jste přes bříško ztratila? A jak jste se na operaci připravovala?Díky moc, Michaela.


Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.