Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 komentář

Rozdíl před a po je velký

Pacient: kiki6151682

Praha

Provedl/a: MUDr. Petr Pícha v: Praha
MUDr. Petr Pícha

Přibližná cena: 34.000 Kč

Uvedl/a: kiki6151682. Může se lišit podle pacienta a složitosti. Průměrná cena zákroku: Labioplastika je od 17.000 Kč.

Zákrok: stojí to za to

Informuje: kiki6151682. 97% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: kiki6151682 o: MUDr. Petr Pícha

5.0

Rozdíl před a po je velký

27. 5. 2015 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Jsem 2 mesice po operaci. Jizvy uz ted jsou nepatrne. Pan doktor odvedl vybornou praci, ale bohuzel jsem se spatne hojila.. Kazdy tyden je ale lepsi. Pan doktor ma velke zkusenosti a vysledek je vyborny. Rozdil pred a po je velky. Citlivost mi neprijde slabsi. Lepe se mi chodi, sedi, sportuje.

1

Komentář (1)

Dobrý den, <br />
<br />
moc děkuji za vložení této zkušenosti. Toto téma je hodně intimní a díky bohu se ženy poslední dobou odhodlávají to řešit. Jsem moc ráda, že i přes komplikace jste spokojená a Váš problém se vyřešil!!!!!!<br />
<br />
Mějte se krásně <br />
<br />
Lucka
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Kompletní rhinoplastika primář Molitor
Pan primář Molitor měl skvělý přístup. Byla jsem na konzultaci ujištěna, že vše dopadne v pořádku a dle mých představ a teď s odstupem času tomu tak je. Jsem ráda, že jsem zvolila tuto kliniku.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.